mrmtz82

opona zgrabiarki PZK

Polecane posty

mrmtz82    0

Witam.Mam mały problem, a mianowicie chodzi mi oto byście pomogli mi w dobraniu lepszej i mocniejszej opony do zgrabiarki PZK 6 ponieważ, co roku musze zmieniać wszystkie opony nawet dędica nic nie pomaga.Niewiem czy można gdzieś dostać taką oponę o tym rozmiarze z stomil olsztyn lub coś w podobie byle nie Chińskiego.Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paragwaj    0

mam ten sam problem ale u mnie nie wytrzymuje opona na kole do którego zapinamy dyszel przy przetrząsaniu. z tyłu mam problem rozwiązany, bo jest inne koło założone, szersze, nie pamiętam jaki rozmiar. nośność ma większą i jeździ już bez szwanku parę dobrych latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrmtz82    0

@ paragwaj A wiesz od czego to mogło być?? Tak myśle jak by od jakiegoś skutera dopasował. Nie wiem poprostu od czego tu zaczynać i czego szukać. Bo jak sobie pomyśle ze gdzie sie nie obejrze to China to mnie coś bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

załóż koła od kopaczki-tylko otwory musisz wywiercić na inny rozstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrmtz82    0

A od (malucha) pasują na otwory i mieszczą się między tą osią co trzyma całe koło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Otwory nie pasują, ten główny od piasty trzeba powiększyć, a czy rozstaw szpilek pasuje to tego już nie pamiętam ;)


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paragwaj    0

z tego co tata mówi to to było kółko podporowe pod dyszlem w snopowiązałce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szymekrolnik89
      Witam szukam opinii zgrabiarki jedno karuzelowej do 1014 lub 360 ursusa. Jestem zielony całkowicie w temacie powierzchnia na jakiej ma pracować to ok 10ha teren górzysty najlepiej pracowało by mi się 1014 bo wom niezależny. budżet to do ok 12tys zł. Jeżeli możecie to konkretne modele podajcie
    • Przez Karolek132
      witam wie ktoś jak to wymienić ?
    • Przez polk1223
      Witam, rozglądam się za przetrząsarką i natknąłem się na felle th 460.  Pracowała by z c360.
      Pytanie 1
      Chciałbym zasięgnąć informacji o niej, jak się sprawuje oraz jak wygląda sytuacja z częściami? Jak z awaryjnością?
      Pytanie 2. 
      O co chodzi z końcówkami (d oraz dn) w wersjach fella th460 /th460 d/fella th460 dn ? Wyjaśni ktoś? 
      Pytanie 3. 
      Na co dokładnie zwrócić uwagę przy oględzinach?
      Pytanie 4. 
      Do przetrząsarki zalecają wałek ze sprzęgłem ,jak to z tym jest? 
       
       
       
    • Przez luki987654321
      Witam, jaką polecacie zgrabiarkę do 10-11 tys i 4m i więcej szerokości roboczej? myślałem o zgrabiarce Niemeyer (podoba mi się jej składanie do transportu) i deutz fahr. którą z nich polecacie ewentualnie jakaś inna marka. z góry dziękuję za opinie posiadaczy
    • Przez morisek381
      Witam. Szukam informacji jak przestawiać gwiazdy zgrabiarki kuhn grs na grabienie i potem spowrotem na rozbijanie pokosu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj