Dymek27051992

Kupno rozrzutnika

Polecane posty

N twoim miejscu to nie kupowałbym fortschritta ma cieniutkie łańcuchy od posuwu taśmy.Za 20 tys to kupisz jakiegoś francuzkiego lub duńskiego, tez kiedyś nie wierzyłem,że są takie wytrzymałe dopóki nie nabyliśmy takiej maszyny.Łańcuchy nie 4 a 2 ale za to jakie grube, rzadko kiedy trzeba je napinać.O skracaniu to juz nie mysle nawet.Do polskiego nie ma co porównywać tam to łożyska od wałków szły na kilogramy i łańcuch stale sie wyciągał. To88 słabo rozpyla obornik.My za swój 10t z mozliwością powiekszenia na 12 daliśmy 11,5 tys rocznie wywozimy ok 370 sztuk więc mysle, że troche to juz jest, mamy go juz 5 lat i jedynie wymieniliśmy 2 łożyska na wałku(nie było problemu z doborem polskich) i olej w skrzyni.Nasz rozrzutnik(galeria mojego brata).Obsługa tej maszyny polega jedynie na nasmarowaniu i napięciu łańcuchów, wszystko mechaniczne ,więc nie ma sie co popsuć.

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/41987-la-campagne/

Edytowano przez MajsterPopsuj88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj