Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kombajn HAGEDORN

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rodak11

rodak11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 18 luty 2011 - 09:52

Kombajn HAGEDORN Witam, poszukuje kombajnu ziemnieczanego z bocznym wykopem i napotkałem niedawno na niemiencki kombajn HAGEDORN WINSENT MEDIUM-S.http://www.traktorpool.pl/details/kombajn-do-ziemniaków/Hagedorn-Super-5/1107915 Chciałbym zasięgnąć wszelkich informacji o nim, może jest ktoś na forum kto miał z nim styczność, (awaryjność, dostęp do części zamiennych, zapotrzebowanie mocy traktora itp.)lub może macie inne propozycje kombajnu o podobnych parametrach?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kombajn HAGEDORN Dzisiaj, 09:44
  •  

#2 Share przemo89

przemo89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 22 wrzesień 2011 - 16:45

Kombajn HAGEDORN Zna ktoś jakieś strony z częściami do hagedorna? Narazie nic nie potrzebuje ale tak popatrzyłem na necie i nie widzę żadnego sklepu oferującego części do nich.

#3 Share luk1122

luk1122

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 17 czerwiec 2014 - 14:07

Kombajn HAGEDORN Witam. Czy ktoś posiada kombajn Hagedorn RMR 77 i może mi powiedzieć jak on się sprawuje i czy łatwo dostać do niego części? Z góry dzięki za odpowiedź :)

#4 Share przemo89

przemo89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 17 czerwiec 2014 - 20:20

Kombajn HAGEDORN Kup coś Polskiego albo Grimme, do tego wynalazku części tylko z rozbiórek, które i tak cięzko spotkać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share marti1980

marti1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:Robota za półdarmo

Napisany 22 czerwiec 2014 - 20:08

Kombajn HAGEDORN I tu sie nie zgodze.Ja mam taki kombajn od 6lat kopie nim co roku ok 15h i bardzo sobie chwale.Czesci sa dostepne niemal od reki wystarczy poszukac w necie.Tasmy dorabiaja w polsce na zamowienie i to naprawde przyzwoitej jakosci.Wiem bo 3lata temu wymienialem leciniak i stol przebierczy.Wczesniej mialem 2 anny i niema co porownywac ani jakosci anii wydajnosci.Ogolnie polecam,natoralnie zawsze mozna trafic na g......o

#6 Share Nismo

Nismo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 17 październik 2015 - 20:40

Kombajn HAGEDORN

Może podgrzeje przysłowiowego kotleta ale dodam kilka słów na temat kombajnu Visent. Mojego Hagedorna posiadam od 1993 czyli 22lata jest to rocznik 78 i nie ma mu coś złego zarzucić może  dużo ziemniaka nie mam do wykopania bo rocznie coś ponad hektar ale jest ok. Wymieniliśmy w ciągu tego okresu kilka łożysk i pasek a tak pozatem to jest bez awaryjniy, systematycznie serwisowany nie powinien robic problemów w ekspoloatacji

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share GABBER85

GABBER85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki rolnicze, muzyka, bud, dziewczyny z fajnymi tyłkami...

Napisany 04 wrzesień 2016 - 08:29

Kombajn HAGEDORN

Posiadam kombajn HAGEDORN WISENT  z roku 1958 (tabliczka znamionowa na pompie). Kombajn u mnie wykorzystywany do ziemniaków 0,5 ha/rok, u poprzedniego rolnika zbierał cebule, buraka czerwonego i por/pietruszke. Dostępność częsci- wiadomo, jak sie trafi na łożysko, to jest, taśmy zrobione nowe 2/3, Przekładnia główna nie szczelna, trzeba dodawać oleju i smaru.

Kombajn od razu workuje-podpiecie 2 worków 50kg, do małego gospodarstwa wystarczający.

/WKRÓTCE NA SPRZEDAŻ/

>>>>>>