Skocz do zawartości
Tomek12

Kupno neptuna

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

JD5620    10

tylko ktos bedzie musiał latać za kombajnem bo sporo zostawia B) chyba ze ktos przerobi sobie osłony przy gwieździe wtedy powinno byc mniej strat

Piochu    7

Co prawda nie mam Neptuna ale kupując powinieneś zwrócić uwagę na stan hydrauliki (elektrozawory, stan siłowników, pompy a także działanie elektryki) oraz na stan gwiazdy. W obecnej sytuacji na rynku cukru Neptuna w bardzo dobrym stanie dostaniesz już za około 5 tyś, sąsiad kupił za około 4 tyś i w sezonie nie miał żadnej awarii a wykopał około 4 ha.

JD5620    10

jesli dobrze pamietam to tam sa chyba tylko 2 siłowniki i rozdzielacz na sznurek B) reszta w pełni mechanicznie

damian83    11

Jaka cena ?

4 tys gotowy do pracy!! jak będziesz kupywal to sprawdz luz na tej duzej gwiezdzie co podaje buraki bo tam lubi luzik sie robic i wtedy gwiazda spada ;)

Tomek12    6

A może ktoś ma z Lubelskiego na sprzedaż? Oglądałem dzisiaj jednego neptuna ale była temperatura około zera i nic nie działało niby elektromagnesy chodliwy ale kombajn się nie poruszała gościu mówi ze niby olej zimny. Jak sprawdzić pompę i inne ważniejsze sprawy

Tomek12    6

4 tys gotowy do pracy!! jak będziesz kupywal to sprawdz luz na tej duzej gwiezdzie co podaje buraki bo tam lubi luzik sie robic i wtedy gwiazda spada ;)

Chętnie bym wziął ale jakby był transport gratis ;)

damian83    11

A u was po ile te neptuny chodzą?? Bo u nas teraz duzo wiary rezygnuje z buraków i kombajnów to u mnie na wiosce chyba z 4 na sprzedaż!! Ile siejesz buraków?

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

yacenty    565

Tez mam Neptuna na sprzedaż - kosztuje tyle ile wazy, troszkę w niego włożysz i spokojnie będzie kopał

nhfan    1

też planje zakup tylko nie wiem jakiego;/ co polecacie? naptun posejdon stoll czy kleine czekam na rady i pomoc :P

mds212    151

ma ktos moze na sprzedaz koła od neptuna? Chetnie kupillbym 2 sztuki w dobrym stanie

mds212    151

Napisalem ze chce koła a nie ze chce nim kopać :) Wiesz jaby fajnie przyczepa d47 wyglada fajnie na 4 kolach od neptuna?

miwigos    85

Jak ktoś coś potrzebuje to na OLX mam ogłoszenie na części sprzedaje ,kół juz nie ma

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kamil97
      Jakie znacie sadzarki i jaki Waszym zdaniem są najlepsze, i łatwo o nie do części i, które się najczęściej nie psują??
    • Przez maciek31
      witam.w zeszłym sezonie kupiłem neptuna.problem w tym że obydwie opony są jakieś inne nie kierunkowe.wiem że kombajn oryginalnie ma opony prążkowane.powiedzcie czy warto je zmieniać na oryginalne czy dać sobie spokój.co myślicie o tych oponach?
    • Przez eddi87
      Witam Ponownie, potrzebuję kupić kopaczka do ziemniaków bo już mnie denerwuje ciągłe co roczne pożyczanie po ludziach. Dla siebie na 20 arów ziemniaka i może cebulę czy trochę marchwi lub pietruszki żeby wykopać. Raczej tej dużej na dwa rzędy nie biorę pod uwagę, skłaniam się ku mniejszej i pytanie do was która będzie lepsza spośród trzech pokazanych na zdjęciach?
      1

2

3

• Przez GRZES1545
      Może macie jakiś prosty sposób na wymianę zębatek napędowych długiej taśmy.
    • Przez mateusz44
      Witam , posiada ktoś z was wuhlmausa 2733? jak on sie sprawuje?