Skocz do zawartości

Zdjęcie

Serwis dojarek

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 25 styczeń 2011 - 20:23

Serwis dojarek Witam
ma taki problem szukam dobrego serwisu , dobry znaczy sie co maja doswiadczenie, do Westfali przewodowej, chodzi mi o te całe sterowniki, bo trszke sie tam na robiło bigosu i trzeba to jakos naprawic, ten gości co nam montował , to sam sie nie zna dobrze bo podchodził do problemu , może to a moze to... <_<
Więc zadam pytanie, Czy ktos zna dobry serwiś do takiej dojarki, dodam ze jest kupiona uzywana) w województwie Warminsko-mazurskim??

Moze jak ktos jest z innego to niech podaje tak samo , przyda sie dla innych kolegów z AF z innych woj... :)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Serwis dojarek Dzisiaj, 08:05
  •  

#2 Share bogys

bogys

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 21:22

Serwis dojarek polecam AgroZet w Stawiskach jeżeli chcesz nr telefonu to pisz na PW.

#3 Share luki0489

luki0489

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 268 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 21:38

Serwis dojarek Z Podlasia to polecam Agro Serwis. Mają doświadczenie bo już z 10 lat te dojarki montują. A mazury nie tak strasznie daleko tyle że za dojazd policzą

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 25 styczeń 2011 - 21:59

Serwis dojarek no wiesz ja jestem okolice Szczytna.. to i do mazowieckiego rzut beretem... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3193 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 22:23

Serwis dojarek Sprawdzałeś może, czy Westfalia z Lidzbarka Warmińskiego nie naprawi Ci tego. Oni powinni prowadzić serwis, bo wystawiają mi atest na dojarkę. Pewnie Michalak ze Szczytna tu nie poradzi?