Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z kontrolką w Renault Megane z 98 roku

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Takeshi

Takeshi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Zainteresowania:sport, motoryzacja, rolnictwo, internet

Napisany 19 styczeń 2011 - 21:01

Problem z kontrolką w Renault Megane z 98 roku Nie wiem czy to dobre miejsce na taki temat ale nie wiedziałem gdzie mogę go wcisnąć więc dałem go tutaj, w razie potrzeby proszę przenieść temat w inne miejsce.
Jeżdżę samochodem marki Renault Megane z 1998 roku z silnikiem 1,6w benzynie. Mam taki problem że ciągle świeci mi się taka kontrolka i nie wiem od czego ona jest. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć od czego jest tak kontrolka ze zdjęcia? Za odpowiedź byłbym bardzo wdzięczny ;) Oto link do zdjęcia:
http://www.fotosik.p...b93056aeff.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z kontrolką w Renault Megane z 98 roku Dzisiaj, 02:50
  •  

#2 Share Bawidamek

Bawidamek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 19 styczeń 2011 - 21:47

Problem z kontrolką w Renault Megane z 98 roku To jest kolego SERVICE masz jakis blad silnika czy cos z elektryka moze immobilaiser .Jak mielismy lagune to pod koniec zywota tez jej sie to swiecic bo wlasnie immobilaiser przestalk dzialac i juz nie trzeba bylo pstrykac kluczykiem;p

Edytowany przez Bawidamek, 19 styczeń 2011 - 21:49.

www.takeagift.pl/polecam:120152 --> Bardzo fajna stronka i mozna duzo narod wygrac POLECAM

#3 Share Takeshi

Takeshi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 19 styczeń 2011 - 21:54

Problem z kontrolką w Renault Megane z 98 roku aha, dzięki za pomoc. to może być immobilaiser bo tez juz nie działa i jest zrobione obejscie na centralny zamek wiec pewnie cos sie poluzowalo gdzies i sie teraz swieci

#4 Share UrsusByczaSila

UrsusByczaSila

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 19 styczeń 2011 - 23:57

Problem z kontrolką w Renault Megane z 98 roku kolego kontrolka od immobilajzera jest inna- ta na srodku
ps. jakby to powiedzial moj wujek;
razi cię??:P
to wyciągnij żarowke;P w sytuacji gdy w 360 swiecila mu sie kontrolka od cisnienia oleju;)(zepsuty czujnik byl;D)

Edytowany przez UrsusByczaSila, 20 styczeń 2011 - 00:00.

#5 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 20 styczeń 2011 - 07:57

Problem z kontrolką w Renault Megane z 98 roku Najprosciej by bylo jak bys podjechal do serwisu samochodowego co ma komputer do diagnostyki Reno wtedy on ci sie podepnie i ci powie dokladnie czego to blad i czy to jest staly blad czy tez tylko chwilowy i wystarczy wykasowac go i bedzie ok a kosz takiej diagnostyki 50zl minimum..

#6 Share pablo18

pablo18

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 20 styczeń 2011 - 08:00

Problem z kontrolką w Renault Megane z 98 roku tak ale to jest kontrolka SERVICE czyli samochod przechodzi w tryb serwisowy a co za tym idzie pali ze 2 razy wiecej... na komputer jedz jakis blad pewnie masz :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share UrsusByczaSila

UrsusByczaSila

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 20 styczeń 2011 - 10:46

Problem z kontrolką w Renault Megane z 98 roku popatrz na allegro na kable do renowki;) nie sa takie drogie- za 50 zl powinienes kupic ;) ja tak do golfa kupilem i sam teraz sobie diagnozuje;) juz sie zwrocil ze 3 razy;)

#8 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 20 styczeń 2011 - 20:48

Problem z kontrolką w Renault Megane z 98 roku Kabel i program no i najlepiej to miec laptopa zeby miec na czym to zobaczyc ten blad ..

#9 Share Takeshi

Takeshi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 20 styczeń 2011 - 22:27

Problem z kontrolką w Renault Megane z 98 roku byłem dzisiaj u elektryka co ma komputer i się okazało że jakiś czujnik od obrotów na silniku " podziękował za współpracę " dobrze ze od razu mi go wymienili, całość wyniosła mnie 150 zł ( 100 zł za czujnik i 50 zł diagnostyka )

#10 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 13:31

Problem z kontrolką w Renault Megane z 98 roku A to jest lampka kontrolna usterki elektrycznej. To tak dla innych.

#11 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 23:49

Problem z kontrolką w Renault Megane z 98 roku Szyb elektrycznych ani spalonej żarówki chyba nie zdiagnozuje ;) Jeśli to to jest odpowiednik "check engine" to zwyczajnie usterka "pajączka" od sterownika wtrysku ;) "Zdiagnozować, naprawić, usunąć błąd", a nie jak większość wspaniałych serwisów zawieszonych na "usunąć, usunąć, usunąć, itp....' :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 23:59

Problem z kontrolką w Renault Megane z 98 roku Tego to nie wiem. Ale szyby może zdiagnozuje.