Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sadzarka do podkiełkowanych ziemniaków

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share franky69

franky69

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 09 styczeń 2011 - 18:30

Sadzarka do podkiełkowanych ziemniaków Witam Noszę się z zamiarem zrobienia prostej sadzarki do podkiełkowanych ziemniaków, mam ramę na której bym mógł zawiesić powiedzmy że sekcję sadzące <_< ale mam mały problem, a mianowicie przeniesienie napędu, jak i dobranie odpowiednich przełożeń. I stąd moja wielka prośba, może ktoś ma takową sadzarkę i mógł by mi pomóc w budowie :rolleyes:

Kupię literaturę do starych ciągników i maszyn rolniczych

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Sadzarka do podkiełkowanych ziemniaków Dzisiaj, 18:38
  •  

#2 Share stalpin8145

stalpin8145

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisany 09 styczeń 2011 - 19:16

Sadzarka do podkiełkowanych ziemniaków Ja też mam zamiar przerobić starą sadzarkę do ziemniaków, zamierzam zwalić kosz i łańcuchy, zrobić miejsca siedzące i podest na skrzynki z ziemniakami. A zostawię tylko redlice które robią rowek i redła które będą robić redliny, a osoby które będą siedziały na sadzarce to będą od razu ziemniaki wrzucały w rowek.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share masseyferguson135

masseyferguson135

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 09 styczeń 2011 - 19:31

Sadzarka do podkiełkowanych ziemniaków Ja ma taką sadzarkę. Wygląda one tak. Odległość miedzy sadzeniakami ustawia się odległością podków od siebie. Im są gęściej tym gęściej będą zasadzone ziemniaki. Podkowa wykonana jest z blachy i przymocowana prze nity. <_< Podkowy umieszczone są na pasie który połączony jest z ośką od kół.

więcej pytań na moim e-mailu adiprzytula@onet.eu