Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wiejski motor

202 odpowiedzi na ten temat

#21 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 28 sierpień 2007 - 10:18

Wiejski motor

ja mam Yamahe Virago .3 po oranym idzie xD

Dokładnie mam taką tylko niebieska http://www.yamaha-mo...GO250_BLK_1.jpg

Ta Virówka to ma pojemość 250??? Mi marzy się używana 750, ale zobaczymy jak to będzie :P.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wiejski motor Dzisiaj, 17:26
  •  

#22 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 28 sierpień 2007 - 11:11

Wiejski motor jeszcze nikt nie zgadł jaką ona ma pojemność ona ma 125 taka mi wystarczy większej nie chce ;]
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#23 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 28 sierpień 2007 - 11:13

Wiejski motor Czyli możesz nią mykać na kat. A1 :P.

#24 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 28 sierpień 2007 - 11:15

Wiejski motor ja mam 14 lat to więc nie moge se jeździć na ulicy xD pewnie można xD

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#25 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 28 sierpień 2007 - 15:01

Wiejski motor Na wiejski motor najbardziej pasuje mi Jawa 350 - niby nic specjalnego ale już jest ten szpan w porównaniu do WSKi czy nawet MZki. Tradycyjnie to wiejskim motorem powinna być np. WSK a samochodem np. duży fiat, ale dla szpanerów najlepsza jest jawa 350 tak samo jak VW Golf - chociaż nawet stara jednyka ale już mogą się takim ponapinać.

#26 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 28 sierpień 2007 - 15:08

Wiejski motor Ja mam jeszcze WSK-e tylko coś z zapłonem jest nie tak :P ale takto WSK-i są dobre na wieś ;]

#27 Share DjKrak

DjKrak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 28 sierpień 2007 - 19:39

Wiejski motor WueSkA :P mam dwie 125cm3 sprzety na pole na droge gdzie tylko dusza zapragnie:D

#28 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 28 sierpień 2007 - 20:00

Wiejski motor ja mam też 2 WSK-1 ale ani jedna ani dróga nie jest na chodzie jedna ma przód od MZ-tki ;]

#29 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 28 sierpień 2007 - 20:05

Wiejski motor ja mam rometa 3 biegowego. Dokładnie to stoi u znajomego. nie mam czasu odebrać :P

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#30 Share wojt

wojt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 312 postów

Napisany 29 sierpień 2007 - 09:54

Wiejski motor no niewiem czy jawa 350 jest lepsza od MZ,jest szybciejsza napewno tylko ze jawy dużo palą,wogule sie psuje,czasami palą na 1cyl.oczywiście jak sie trafi na jakiegoś dziada bo są jawy co chodzą super :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share aress

aress

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 30 sierpień 2007 - 21:16

Wiejski motor mi się zdążyło jechać na 1cyl. MZ się szybciej zbiera ale mniej jedzie od jawy

#32 Share mateusz8530

mateusz8530

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 31 sierpień 2007 - 08:45

Wiejski motor WSK - polski motocykl popularny, którego nazwa i znak firmowy pochodziły wprost od nazwy producenta: Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego w Świdniku, gdzie dla zaspokojenia potrzeb rynku w 1955 roku zlokalizowano dodatkową produkcję motocykli M06. Motocykle WSK M06 do 1957 roku nie różniły się od tych produkowanych przez WFM jednak w późniejszych latach konstruktorzy z WSK zaczęli konkurować z głównym producentem pod względem stosowanych rozwiązań i modernizacji i to na tyle skutecznie, że zaprezentowany na Targach Poznańskich wiosną 1964 roku zmodernizowany model M06 zachowując tę samą cenę co WFM miał solidny widelec teleskopowy z tłumieniem olejowym, pełnobębnowe hamulce, większy reflektor i wzmocnioną ramę. Stało się to jedną z przyczyn decyzji o zamknięciu produkcji w warszawskiej wytwórni.
Podstawowy model M06 produkowany był ze zmianami aż do roku 1985. Ostatni egzemplarz WSK zjechał z taśmy 31 października 1985 roku i był to ostatni motocykl wyprodukowany w Polsce. :) :)

#33 Share mistqo

mistqo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów
  • Zainteresowania:Mechanika , elektronika

Napisany 01 wrzesień 2007 - 06:52

Wiejski motor ja tam nie mam dużo pola i nie potrzeba mi motoru ale mam 2 komary i dużo części

#34 Share aress

aress

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 11 wrzesień 2007 - 17:27

Wiejski motor ale sie rozpisałeś mateusz8530 <_<

#35 Share malek2312

malek2312

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 22 październik 2007 - 21:53

Wiejski motor wsk - wiejski sprzet kaskaderski
ja mam mzetz 150 spalanie w 4 litrach sie mieści a lekko nie ma

#36 Share SzTyWnY

SzTyWnY

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 22 październik 2007 - 22:00

Wiejski motor Ja miałem ogara a od sirpnia pomykam MZ

#37 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 23 październik 2007 - 09:56

Wiejski motor Z jakim silnikiem miałeś Ogara? Ja z tym czeskim od Jawki. Jadąc z łagodnej górki po asfalcie licznik zamykało :P

#38 Share Silver

Silver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 382 postów

Napisany 23 październik 2007 - 10:16

Wiejski motor A te wszystkie wski i komary to całe dziecisństwo i najlepsze młodzieńcze lata, jak to sie gdzieś dalej wyjechało i pchało wske czy rometa bo sie wacha skończyła lub częściej to coś zepsuło, od policji ucieczki itp :P :D :D , teraz to już nie to samo bo skuterami wszyscy się tłuką ani tam samemu niewiele da się pokręcić a i jazda na legalu to już nie te emocje, nawet to g*wno biegów nie ma, a te chińskie pierdółki nie mniej się psują jak komary, nie ma już jakiegoś polskiego rometa>?( widziałem rometa skuter na allegro alo to była licencja hondy) a nikt nie ma motorów z pronaru, podobno cena całkiem całkiem i silniki hondy? No i dla miłosników marki znowu produkują wfm-ki cena około 4 tyś

#39 Share trollu

trollu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 23 październik 2007 - 11:36

Wiejski motor tylko te wfm-ki to są stare miński.stara,sprawdzona konstrukcja :P a co do skuterów to stary,rozklekotany simson z krzywa ramą jest lepszy od nowego chińczyka.wiem bo mój kumpel ma simsona ale kupil takiego chińczyka i mówi że więcej takiego błędu nie zrobi. a ja mam komara i pare części do wsk

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Silver

Silver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 382 postów

Napisany 23 październik 2007 - 11:53

Wiejski motor

tylko te wfm-ki to są stare miński.stara,sprawdzona konstrukcja :P a co do skuterów to stary,rozklekotany simson z krzywa ramą jest lepszy od nowego chińczyka.wiem bo mój kumpel ma simsona ale kupil takiego chińczyka i mówi że więcej takiego błędu nie zrobi. a ja mam komara i pare części do wsk

Dobrze że wspomniałeś bo mińsk to najlepsze co ruscy mogli zrobić dla zmotoryzowania polskiej wsi :D , kiedyś można było kupić w cenie górskiego roweru, no ale cóż stosunki z białorusią się popsuły i ani jednego dielera łady nie ma ( ale niektórzy sprowadzają łady tak jak belarusy) a ciekawe czy ktoś nie sprowadzam mińsków?