Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jumz D65 naprawa blokady

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Marcinek178

Marcinek178

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 07 grudzień 2010 - 23:04

Jumz D65 naprawa blokady Koledzy czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak najszybciej dostać się do mechanizmu załączającego blokadę? Wydaje mi się ze będzie zjechany jakiś element bo przeskakuje ciągle i już nie załapie blokady. Nie wiem czy wyciągać bak i patrzeć od góry do skrzyni czy przez lewą zwolnice? proszę o sugestie kogoś kto już miał z tym doczynienia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jumz D65 naprawa blokady Dzisiaj, 23:02
  •  

#2 Share Kulik

Kulik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,wymyślanie wynalazków i udoskonaleń maszyn,KPK Kumurun team

Napisany 08 grudzień 2010 - 11:57

Jumz D65 naprawa blokady Heh ty też masz problem z blokadą bo ja też mam ale już jej nie naprawiam bo by trzeba było wymienić taką tam tuleje,w środku ma wielowpusy i by też trzeba było wymienić takie pół osie z wpustami z jednej strony i drugiej,bębny hamulcowe są na nich nałożone i je by trzeba było wymienić i może by wtedy działała ale na jak długo ciekawe :D, jak chcesz sobie na to popatrzeć to musisz wyjąć siedzenie i zbiornik paliwa i odkręcasz pokrywkę od tej blokady i będziesz widział co i jak ale tam nic nie naprawisz B) , jak coś to pisz :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share trebor33

trebor33

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 08 grudzień 2010 - 12:01

Jumz D65 naprawa blokady Blokada jest na wałkach na których są zamontowane hamulce - więc wyciągasz zbiornik paliwa, następnie odpinasz cięgno od dźwigienki włączającej blokadę, w końcu odkręcasz małą pokrywę i widzisz tuleję która załącza blokadę tylnego mostu. U mnie też przeskakiwało - wystarczyło wyregulować (wydłużyć) długość cięgna między pedałem blokady, a ramieniem przesuwajacym tą tuleję.