Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Marcinek178

Jumz D65 naprawa blokady

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Jumz
Marcinek178    0

Koledzy czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak najszybciej dostać się do mechanizmu załączającego blokadę? Wydaje mi się ze będzie zjechany jakiś element bo przeskakuje ciągle i już nie załapie blokady. Nie wiem czy wyciągać bak i patrzeć od góry do skrzyni czy przez lewą zwolnice? proszę o sugestie kogoś kto już miał z tym doczynienia.

Kulik    2

Heh ty też masz problem z blokadą bo ja też mam ale już jej nie naprawiam bo by trzeba było wymienić taką tam tuleje,w środku ma wielowpusy i by też trzeba było wymienić takie pół osie z wpustami z jednej strony i drugiej,bębny hamulcowe są na nich nałożone i je by trzeba było wymienić i może by wtedy działała ale na jak długo ciekawe :D, jak chcesz sobie na to popatrzeć to musisz wyjąć siedzenie i zbiornik paliwa i odkręcasz pokrywkę od tej blokady i będziesz widział co i jak ale tam nic nie naprawisz B) , jak coś to pisz :)

trebor33    0

Blokada jest na wałkach na których są zamontowane hamulce - więc wyciągasz zbiornik paliwa, następnie odpinasz cięgno od dźwigienki włączającej blokadę, w końcu odkręcasz małą pokrywę i widzisz tuleję która załącza blokadę tylnego mostu. U mnie też przeskakiwało - wystarczyło wyregulować (wydłużyć) długość cięgna między pedałem blokady, a ramieniem przesuwajacym tą tuleję.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować