Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bujanie ciągnikiem podczas jazdy

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share akaku

akaku

MłodyRolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 620 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja

Napisany 05 grudzień 2010 - 20:14

Bujanie ciągnikiem podczas jazdy Tylko u mnie ciagnik pracuje co dzienie, wiec nie mogły sie odkształcic opony
Case <3

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Bujanie ciągnikiem podczas jazdy Dzisiaj, 20:49
  •  

#22 Share bialy11

bialy11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 20:50

Bujanie ciągnikiem podczas jazdy Albo tarcza felgi krzywo ustawiona lub obciążnik krzywo przykręcony

#23 Share Damian1014

Damian1014

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 15 grudzień 2010 - 22:06

Bujanie ciągnikiem podczas jazdy Jezeli to buja w tylnych kołach to moze to być luz na łozyskach. w tym wypadku nalezy podnieśc ciągnik lewarkiem i odkrecić dekielek na zwolnicy tam jest łozysko i nalezy je dokrecic nie wiem dokładnie jak sie dokreca ale nie musi to byc trudne bo mój tata i wujo dokrecali własnie te łozyska u wuja w ciągniku ;) ale teraz cos słysze ze znowu sie zlużniło ;) ;[

#24 Share rysiek100

rysiek100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 15 sierpień 2012 - 17:48

Bujanie ciągnikiem podczas jazdy Witam
Panowie ta nakrętka od łożyska w zwolnicy często się w c360 popuszcza bo ja dokręcam co pół roku jest tam zabezpieczenie które zaklepuję ale to nie pomaga czyżby łożysko?
Odnośnie opon ja również założyłem nowe na tył kormorany i buja na boki przy czasie sprawdzę bicie felg bo na asfalcie podskakuje jak na kobyle .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share ursus55

ursus55

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 15 sierpień 2012 - 18:50

Bujanie ciągnikiem podczas jazdy No widocznie wina łożyska, ja u siebie sprawdzam luzy 2 razy do roku, nie zaszkodzi bo kiedyś mi się popuściła i cały wał koła się wysunął. Jednymi słowy odpadło całe koło. Co do opon KORMORANA coś mi się nie chce wierzyć że są nowe bo on już nie produkuje opon rolniczych.

#26 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 15 sierpień 2012 - 18:57

Bujanie ciągnikiem podczas jazdy fabrycznie nowe z magazynu :D
@rysiek100 mowisz o tej nakretce od polosi, warto sprawdzac bo pozniej troche pracy i kosztow
co polroku to jeszcze nie jest zle, wiadomo ze lozyska sie troche wycieraja
ja musze co jakies 2 miesiace szarpnac kolem bo gwint na polosi pewnie poderwany i lubi lapac luz

Polska B

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 15 sierpień 2012 - 20:26

Bujanie ciągnikiem podczas jazdy A co do opon to jeszcze jakieś do 360 polskie bym znalazł? Bo na allegro widziałem ze stomilu poznań do przyczepy.A mam 360 juz chyba 10-12 lat i są jak nowe,tylko mają 50% bieżnika.A w drugiej 360 mam petlasy już czwarty rok i już pę <_< knięcia mają miejscami....
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.