Skocz do zawartości

Zdjęcie

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

83 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Wiur

Wiur

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 21:58

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych Mechanizacja rolnictwa. Mój wynik to 115pkt. test 55pkt, praktyczny 60pkt.
Na okręgowej przeważnie większość się poddaje przy praktycznym. A na centralnej większość odpada z przerażenia, że są na centralnej ;) Ale jest bardzo wesoło

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych Dzisiaj, 13:23
  •  

#22 Share młody17

młody17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 18:28

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych A był ktoś z Was na okręgowej w Bałtowie, albo na centralnych w Bolesławowie w 2010r. Ogólnie rzecz biorąc to fajna sprawa z tą Olimpiadą zachęcam do nauki, w dodatku przyjemnej bo warto. Nagrody całkiem całkiem, choć jak zobaczyłem Sawickiego to pomyślałem, że jakieś maszyny dadzą, ale laptop też nie głupia sprawa, no i o studia martwić sięnie trzeba. Pozdrawiam

#23 Share raffi

raffi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 07 styczeń 2011 - 10:03

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych No chłopaki uczcie się bo warto, ja w 2004r Blok Produkcja roślinna 3 miejsce na okręgowej i tytuł laureata na centralnej w SGGW. No i studia dzienne bez egzaminów. A jeśli chodzi o nagrody to radzę przystąpić do Olimpiady Młodych Producentów Rolnych (o ile jeszcze jest), tam to były nagrody - za I-sze miejsce ponad 50.000zł m.in. czystej krwi arab z Janowa Podlaskiego. Ja zająłem I-sze miejsce ale w części praktycznej:(, ogólnie VII.

#24 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 07 styczeń 2011 - 20:32

Popieram słowa @raffi, sam brałem udział przez dwa lata w technikum w bloku mechanizacja rolnictwa.W 2007 na okręgowym w Olsztynie 3 miejsce, a na centralnym w Lublinie 3 miejsce smile.gif
Ja nie rozumiałem tych którzy rezygnowali, lub się poddawali... Nasza szkoła przez dwa lata zajmowała pierwsze miejsce w klasyfikacji szkół smile.gif
Oj ile tam się poznało osób, a ile przygód było, a już o % nie wspomnę...
Pamiętam wtedy w Lublinie to"rozmawialiśmy" do 3 w nocy wink.gif I pamiętam w autobusie byłem taki skacowany, a opiekunka do mnie;'' a co ty taki ubrany ,jak byś na dyskotekę szedł (byłem w bluzie kangurce i dżinsach),garnituru nie masz?? A ja do niej a dlaczego?? Wygrałem coś?? A ona ...'' Nie wiem, zobaczysz..''
I jak siedziałem na tej auli to na przemian mi się ciepło robiło i zimno, dwa razy do łazienki przemyć twarz zimna woda... Tylko modliłem się aby jak najszybciej to się skończyło, a blok mechanizacji chyba był a końcu wręczania nagród, Z samego wręczania to zbytnio nic nie pamiętam..wink.gif
Po wręczeniu do autobusu i 8 godzin do domu... To była masakra.. Po drodze już nie mogłem patrzeć na % ,ale dwa piwka sobie strzeliłem i jakoś było ok biggrin.gif
Więc chłopaki pamiętajcie warto barać udział w tych olimpiadach, bo wrażenia i wspomnienia zostają do końca życia:)
Wygrałem wycieczkę od JD do fabryk w Niemczech. Pojechałem tam z ChemiRol Mogilno .. Oj tam to się działo ,jak się z rolnikami jechało... Powiem ze drzwi w autokarze  nie zdążyły zamknąć,a już co innego się otwierało.... I tak przez 3 dni non stop... A rano na kacu po tych fabrykach w tym hałasie...:) Za to hotele o żarcie było super smile.gif

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#25 Share Wiur

Wiur

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 07 styczeń 2011 - 23:19

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych Ja byłem na centralnej w Bolesławowie w mechanizacji rolnictwa i jak na drugą klasę zająłem 8 miejsce więc myślę, że nieżle. A co do % to myślałem że wieczorem to wszyscy będą się uczyć... a wszyscy butelki, puszki i co się tylko da. ;)
Mechanizacja mieszkała naprzeciwko Clubu Concordia w Skarszewach i tylko ja i dwóch kolegów z mojej szkoły wyślizneliśmy się przez okno balkonowe na disco reszta speniała. :D
Ogólnie na olimpiadzie było super sporo ludzi poznałem, mile to wspominam;) jak puszczałem muzykę z transmitera a kierowca autobusu nie wiedział o co chodzi była beka.
w tym roku też staruję z wszystkich wyżej wymienionych powodów, ale też zaświadczenie na studia ma ważność tylko 2 lata, a mi z 2 klasy nie bardzo jest przydatne i chciałby zdobyć jakąś nagrodę. I uścisnąć dłoń prezes Pigmuir-u. :D

#26 Share klaudia5511

klaudia5511

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 20 styczeń 2011 - 18:41

No własnie wie ktoś może?

Pytam o produkcje zwierzęcą , praktyczna smile.gif

#27 Share Wiur

Wiur

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 20 styczeń 2011 - 19:42

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych A jakie eliminacje koleżankę interesują?
To wypytam kolegów ze szkoły:)

#28 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 13 kwiecień 2011 - 20:53

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych To z kim tam jeszcze z piątku na sobotę balujemy? :D

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#29 Share jack83

jack83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:agrochemia
    sport

Napisany 13 kwiecień 2011 - 22:30

Pozdrawiam wszystkich-finał centralny Sejny 2003-.się działo.

#30 Share wojtek53

wojtek53

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO

Napisany 14 kwiecień 2011 - 11:57

Jutro pisze z bloku agrobiznes , w Miętnym

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share wrobelek02

wrobelek02

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 16 kwiecień 2011 - 21:16

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych Kto był na okręgowych w Kijanach w tym roku?

#32 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1654 postów

Napisany 19 październik 2011 - 19:59

W tym roku tez ktoś bierze udział??

#33 Share Wiur

Wiur

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 19 październik 2011 - 20:16

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych Ja biorę udział. :D Chcę powtórzyć wynik z XXXV edycji:)

#34 Share Hanter150

Hanter150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 20 październik 2011 - 14:43

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych Ja jutro blok Architektura Krajobrazu ;] pisze to ktoś w ogóle? :P
KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

#35 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 październik 2011 - 20:09

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych Ja też jutro biorę udział w bloku Mechanizacja Rolnictwa po raz pierwszy.

#36 Share ahme999

ahme999

Leniwiec

• Members
  • PipPipPip
  • 848 postów

Napisany 20 październik 2011 - 21:48

@wiur

XXXV czyli? Starogard Szczeciński? Dwa lata temu w Bolesławowie mieszkałeś w tym hotelu na przeciw dyskoteki? biggrin.gif Coś czuje ze się znamy;)

-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

#37 Share Wiur

Wiur

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 21 październik 2011 - 19:31

@wiur

...hm... xxxv czyyli? starogard szczeciński? dwa lata temu w bolesławowie mieszkałeś w tym hotelu na przeciw dyskoteki? :D coś czuje ze sie znamy;)

@ahme999

Tak mieszkałem tam, ale ja bym tego hotelem nie nazwał. No ja też coś czuję. Na XXXV edycji zająłem na centralnej pierwsze miejsce, więc możesz mnie kojarzyć, a to było w Pyrzycach.

#38 Share prorok

prorok

Zaawansowany

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 403 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,akwarystyka

Napisany 21 październik 2011 - 22:02

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych Na XXXV edycji Też byłem w Pyrzycach,okręgowe w Kijanach.Bardzo miło wspominamDodany obrazek
Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

#39 Share ahme999

ahme999

Leniwiec

• Members
  • PipPipPip
  • 848 postów

Napisany 22 październik 2011 - 15:33

@wiur: Pewnie bym skojarzył, gdybym zobaczył jakieś zdjęcie. Swoją drogą najwięcej ludzi poznałem w Bolesławowie i w Trzciance-tam był klimat... Coś niezapomnianego... wink.gif A Pyrzyce-no cóż -to był tylko konkurs. Ludzie niezbyt byli skłonni do integracji. No i te śmieszne ognisko na boisku;p Może Ty mnie skojarzysz-w zeszłym roku byłem czwarty, w Bolesławowie 6, a w Trzciance 2. Wszystko w mechanizacji.

-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Wiur

Wiur

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 22 październik 2011 - 18:07

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych A ja w Pyrzycach nie poszedłem na te ognisko. Mieszkałem w poprawczaku na drugim końcu miasta i integrowaliśmy się przy jakimś strumyku a później w jednym z pokojów:)
Gdy jechaliśmy z Bolesławowa do Sopotu to ja zmieniałem dla kierowcy muzykę transmiterem:)