Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągniki TYM

63 odpowiedzi na ten temat

#61 Share leon29

leon29

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 13 grudzień 2015 - 13:48

Ciągniki TYM

Witam

mam TYMa 903 (od czerwca obecnie 150mth)

generalnie ciągnik super, ale może inni użytkownicy podzieliliby się doświadczeniami z użytkowania

- jak sobie radzą z hydrauliką zewnętrzną z cylindrami jednostronnego działania?

- czy ktoś używa trybu tłumienia drgań EHR podczas transportu?

- czy w każdym biegi podstawowe wchodzą tak ciężko?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągniki TYM Dzisiaj, 06:10
  •  

#62 Share AdrianWasiak

AdrianWasiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 04 październik 2016 - 18:20

Ciągniki TYM

Na pierwszy rzut oka fajny i przyjemny dla operatora ciągnik (kolega ma trochę nim pracowałem ) dobrze wyposażony wygodny i zwrotny(chodzi w ładowaczu czołowym) jak na tą wielkość ale z awaryjnością jest już problem bo według mnie jest słabo wykonany i ze słabego materiału.Kolega miał już kilka awarii a to klima a to jakieś zamki a to coś stuka puka itp.ale to może dlatego że nie dba o niego tak jak powinien.Osobiscie raczej bym go nie kupił.

No i na silniku "Made In China"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#63 Share farmer15555

farmer15555

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 04 październik 2016 - 18:33

Ciągniki TYM U mnie w okolicy są 2 i naprawdę fane ciągniki pracują na 300ha i dają rade. Kabina komfortowa wydajna hydraulika i na pewno zwrotność :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#64 Share KapitanBomba

KapitanBomba

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 30 październik 2016 - 12:37

Ciągniki TYM Kilka dni temu miałem na testach t1054. Zrobił około 4.2 hektara z talerzowka 3m. Pole było po ścietym poplonie i było robione na głębokość 8 cm około. Klasa ziemii 4a, 4b.ciagnik super wygodny. Bardzo dynamiczny i zwrotny. A co najciekawsze spalił 6.5 litra na hektar :) spokojnie osiągał 13-14 km na godzine. Po wciśnięciu gazu było czuć moc :) kabina też ergonomiczna. Oprócz dźwigni z zakresami biegów po które trzeba było się schylic to wszystko pod ręką. I kamerka wstecz odciaza kręgosłup :) bardzo pozytywnie zaskoczony jestem :)