Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągnik do 60KM, nowy jaki??

15 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ferdynand

ferdynand

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 27 sierpień 2010 - 16:53

Ciągnik do 60KM, nowy jaki?? Witam, Chce wymienic 3512 na jakiś nowy sprzecik do 60 km,poradzcie co byloby najlepsze:),nie bedzie pracowal z turem,Bedzie tworzył duet z Frotką 9641 2007r. Na 30ha, i bedzie przy tych ljzejszych pracach siew,orka odleci dla frotki, Stawiam tez na ekologie,jaki by mało palił??,

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągnik do 60KM, nowy jaki?? Dzisiaj, 21:46
  •  

#2 Share Godlech912

Godlech912

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 27 sierpień 2010 - 17:06

Ciągnik do 60KM, nowy jaki?? Ja bym Ci polecał takiego Farmtraca:

http://otomoto.pl/fa...5-dt-A3564.html

Jest to ciągnik nowy, tani a zarazem prosty w swojej konstrukcji dlatego nie powinien zawodzić. Masz za tą cenę już napęd 4x4, który zawsze się przyda, komfortową kabinę a także rewers! Te traktory mają silnik Perkinsa (bynajmniej te większe)i resztę podzespołów znanych sprawdzonych firm np. Carraro tak jak Zetor. A mając silnik Perkinsa na pewno malutko spali w lekkich pracach. Co najważniejsze składają je w Mrągowie w Polsce więc nawet jak coś się popsuje wsiadasz w samochód ruszasz na mazury kupujesz wracasz! Masz części tego samego dnia. Zamieszczam jeszcze link do filmiku opisującym ten traktor (przedstawiciel opowiada):

#3 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 27 sierpień 2010 - 18:05

Ciągnik do 60KM, nowy jaki?? zetora power65

#4 Share darek12311

darek12311

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 27 sierpień 2010 - 18:10

Ciągnik do 60KM, nowy jaki?? A ile masz do wydania?

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 sierpień 2010 - 18:11

Ciągnik do 60KM, nowy jaki?? Ja polecam Case jx 60

#6 Share rafalpronar82a

rafalpronar82a

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 27 sierpień 2010 - 18:17

Ciągnik do 60KM, nowy jaki?? był już taki temat
polecam nh td-60 ,case jx-60 ale to te same ciągniki tylko o inym kolorze

ile chcesz z 3512 jaki stan ,czy ma wspomaganie ???????????

#7 Share anticius

anticius

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 27 sierpień 2010 - 18:25

Ciągnik do 60KM, nowy jaki?? Mam podobny dylemat, tylko tyle,iż zastanawiam się nad wymianą 2812 na nowy ciągnik. Patrzyłem na ceny i ciągniki 50-60 KM są BARDZO drogie w porównaniu z modelami większymi.
Wracając do tematu, jeśli chcesz ciągnik ekonomiczny to polecam lamborghini,deutz-fahr'a lub same(ciągniki z silnikami deutza). Jeśli szukasz podobnie jak ja nowego ciągnika o zakresie mocy 50-60KM do 70.000zł to będzie ciężko ;/

#8 Share dominik1613

dominik1613

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 27 sierpień 2010 - 18:28

Ciągnik do 60KM, nowy jaki?? ja bym polecił case jx 60 :D mały zwrotny ciągnik :)http://allegro.pl/ca...1195627237.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Masseyek6290

Masseyek6290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze
    rolnictwo

Napisany 27 sierpień 2010 - 18:41

Ciągnik do 60KM, nowy jaki?? Ja też bym ci polecił Case jx 60,do tych prac które chcesz wykonywać będzie idealny,mało pali i jest zwrotny,ma rewers a do tura to sie przydaje i też jest mało awaryjny,sam mam jx 80 i wiem jak one sie sprawuje,i szczerze polecam ci go :D
Mocy dostarczają: -Massey Ferguson- & -Case- & -U-R-S-U-S-!!!

#10 Share groszek

groszek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 27 sierpień 2010 - 18:50

Ciągnik do 60KM, nowy jaki?? niepolecam NH i case. jeden znajomy ma case cos kolo 70 koni miał z nim duzo problemów min. na gwarancji wymieniali mu silnik!!!! następny znajomy w new hollandzie 60 koni mial wymieniane sprzęgło na gwarancji , tuz po gwarancji padł silnik, zatarł się i duzo innyhch drobnych problemów i sąsiad w new hollandzie 80 koni miał wymienianą pompe paliwową, oraz miał problemy z napędem niechciał się włączac jakies elektrozawory, pozatym ostatnio rozleciało się jakieś łożysko w zwolnicy . wyszstkie te sprzęty są kupywane z tej nowej seri gdzie cnh składa traktory w turcji i wszystko sie sypie, poprzednia seria new hollanda była bardzo udana dwoje znajomych ma nh td80 i mają po około 3 tys godzin i zadnej awari!!! a te nowe sypią sie jak cholera. Chyba juz lepiej kupić zetora a tak z wyższej pólki to same deutz fahr bardzo oszczędne i pożądne sprzęty za dość rozsądną cene. john deere tez składa te miejsze modele w turcji to ciekawe jak z awaryjnością. Rozsądnym rozwiązaniem może być polecany przez użytkownika wyżej farmtrac tani, bez elektorniki w razie awarii naprawisz go w garażu z częsciami bez problemu z silnikiem perkinsa dość oszczędnym , jednak silniki deutza są jeszcze bardziej oszczędne. Sam posiadam ciągnik Landini o mocy 100 koni i tę markę tez mogę ci polecic silnik również perkins 2,5tys godzin przez 3 lata bez większych problemów

#11 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 27 sierpień 2010 - 19:08

zetora power65

Jeśli chodzi o Proxime to wersja Power jest dopiero od modelu 85.

#12 Share rolnik9595

rolnik9595

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 111 postów

Napisany 27 sierpień 2010 - 20:08

Ciągnik do 60KM, nowy jaki?? Niewiem czy farmtrac jest dobrym rozwiązaniem. Mój niema jeszcze 500 motogodzin i stoi w warsztacie w agromie.
Podczas ładowania bali na przyczepe ciągnik zgasł z snopkiem 10 cm nad przyczepą. Dzisiaj dzwonili z serwisu ,że już go rozebrali i ukręcił się wałek rozrządu. Rozumiem że mogło by się to stać po kilku tyśiącach motogodzin ale on niema jeszcze 500.
Wiec jesli kupujesz raktor to dobze sie zastanów

#13 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 27 sierpień 2010 - 20:16

Ciągnik do 60KM, nowy jaki?? Taki pojedynczy przypadek nie przekreśla od razu marki ciągnika.

Ile się słyszało że jakie to nie ciągniki miały awarie i były dużo poważniejsze i kosztowniejsze niż ta naprawa w Farmtrac'u a nadal ludzie je kupują i polecają...

#14 Share ferdynand

ferdynand

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 28 sierpień 2010 - 07:13

był już taki temat
polecam nh td-60 ,case jx-60 ale to te same ciągniki tylko o inym kolorze

ile chcesz z 3512 jaki stan ,czy ma wspomaganie ???????????

Nie nie ma wspomagania, 3 dni temu na zegraek wkrecila sie 4200 godzina, 97r,stan oceniam na bdb,jedynie do wymienienia sa zarowki migaczy i przerywacz do migacza tez,Mam do niego dwa komplety kół,seryjne, i wąskie do buraków.Jesli chodzi o stan silnika to bdb,nic nie bylo robione,wszystkie filtry,oleje,byly wymieniane co 250mth, Teraz trzeba by olej w skrzyny wymienic. no cena to gdzies okolo 28-30tys.

Widze, radzicie zachodnie marki, a co z nowym ursusem?? co do case troche tak go niedarze przyjaznia,znajomy ma 60case,ledwo po 400h,byl w serwisie,zginął zapłon,i jak z nim rozmawiałem,To tak klima+napęd i z tej 60 robi sie 45;/,a oglądałem wlasnie deutza,i to mnie bardziej ciekawi,mniej pali,i i jak dorzuce klime i naped to bedzie 50.I ta cena własnie deutz 60 konny z klima,i lepsza skrzynią bedzie mnie kosztował,tyle co 100 konna forterrka,którą kupiłem 3 lata temu ;/

#15 Share cuabab

cuabab

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Zainteresowania:Maszyneria ;D

Napisany 28 sierpień 2010 - 08:40

Ciągnik do 60KM, nowy jaki?? PROXIMA 65 F2
Polecam serdecznie!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16 Share kris19911

kris19911

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, komputery
    KPK kumurun team

Napisany 28 sierpień 2010 - 11:15

Ciągnik do 60KM, nowy jaki?? No rodzina SDF tania nie jest, ale w porównaniu z CASE napewno mniej awaryjna i do lekkich prac bardzo oszczędna (stwierdzam jako posiadacz Deutza)