Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#1621 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 16:36

Pytanie dla uwodzicieli Moim zdaniem temat jest jak najbardziej normalny, tylko zdarzaja sie glupie pytania to i trzeba odpowiedziec madrze albo glupio. A jezeli ktos przesadza to zawsze u was moderatorow rosnie kolo kompa palma bananowa i niezaszkodzi zerwac BANAna i poczestowac uzytkownika.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 21:13
  •  

#1622 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 16:41

Pytanie dla uwodzicieli Takie pytania proponuję ignorowac

a może bananem,a nie banem ;)? (taki zart na rozladowanie atmosfery, mam nadzieje ze nikogo nie urazilem?)

KS Falubaz

#1623 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 17:02

Pytanie dla uwodzicieli Myslisz o mnie???? nieuraziles mnie jastem taka sama jak wy tylko z cyck....i.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1624 Share DawidMalw

DawidMalw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze. A w szczególności Ursusy.

Napisany 14 listopad 2008 - 17:07

Pytanie dla uwodzicieli Czym tu się chwalić @13091993 ???Że się zaliczyło kilka dziewczyn? Też mi zaszczyt...To świadczy tylko o Tobie no i o tamtych dziewczynach ( bynajmniej ja tak sądzę ) . To co napiszę to każdy zrozumie inaczej: Dziewczyna, która jest "taka łatwa" jest po prostu w pewnym sensie dziwna. Nie wiem czy chce sobie rozgłaszać opinie o sobie czy co,ale to jest głupota... No chyba, że jest na tyle dojrzała, że naprawdę tego chce (stały związek,a nie taka co zmienia chłopaków co tydzień )
U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

#1625 Share kluch369

kluch369

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 17:37

Pytanie dla uwodzicieli Dla mnie taki facet co przelatuje z kwiatka na kwiatek to jak te łatwe dziewczyny ;)
Czemu to niby facet nie może być trudną sztuką? Aż tak go rozrywa w od środka w kroku? heh
Ja bym miał większą satysfakcje jakby jakaś głupia cizia machała mi tyłkiem przed nosem z myślą że będę w podskokach do niej leciał, a ja najzwyczajniej bym "dał jej siana", zamiast siebie jako łatwy kąsek. Po prostu takie lalunie nie są warte uwagi, bo są zbyt płytkie, a ich myślenie jest tak prymitywne że normalnie myślący człowiek nie jest w stanie je zrozumieć :D
Wiadomo, że są normalne na tym świecie, ale coraz mniej.

#1626 Share Pronar82a

Pronar82a

Człowiek spełniający swoje marzenia

• Members
  • PipPipPip
  • 631 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 19:00

Pytanie dla uwodzicieli Tak kolego @kluch369 nie ma już tak dużo mądrych SZANUJĄCYCH się dziewczyn, teraz większość panienek z gimnazjum co mają 14-16 lat już lecą na jakąś zabawę i wypiją jedno piwo i już się pier*** w krzakach, to są jeszcze gówniary które powinny siedzieć jeszcze w domu anie już latać po dyskotekach i sie pier***. Bynajmniej takie jest moje zdanie...
Chłop ze wsi

#1627 Share kluch369

kluch369

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 19:13

Pytanie dla uwodzicieli tylko nie czepiajmy się samych dziewczyn, bo nie tylko one są bez winy. Takie typowe samce czynią z nich "podbity ląd".

#1628 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 19:27

Pytanie dla uwodzicieli

Tak kolego @kluch369 nie ma już tak dużo mądrych SZANUJĄCYCH się dziewczyn, teraz większość panienek z gimnazjum co mają 14-16 lat już lecą na jakąś zabawę i wypiją jedno piwo i już się pier*** w krzakach, to są jeszcze gówniary które powinny siedzieć jeszcze w domu anie już latać po dyskotekach i sie pier***. Bynajmniej takie jest moje zdanie...

masz racje ale popatrzcie sie na siebie sami kupujecie panienkom drinki zeby potem je wyp...c
a druga sprawa to chlopaki czekaj na takie co sie dadza wydu....
a po trzecie wejsie na dykoteki jest od 18 lat wiec jak te mlode moga byc na dyskotece to juz nie sprawdzaja na bramkach??
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1629 Share Pronar82a

Pronar82a

• Members
  • PipPipPip
  • 631 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 19:34

Pytanie dla uwodzicieli Tak, po naszej stronie jest wina i po stronie pułci pięknej.
W moich rejonach nie patrzą na wiek tylko na to aby jak najwięcej kasy zarobić. Ale wina też jest po stronie rodziców którzy pozwalają swojej córce, swojemu synowi który ma te 14-16 lat iść na dyskotekę czy tam zabawę do białego rana i nic sobie z tego nie robią!!!
Chłop ze wsi

#1630 Share DawidMalw

DawidMalw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze. A w szczególności Ursusy.

Napisany 14 listopad 2008 - 19:58

Pytanie dla uwodzicieli

a po trzecie wejsie na dykoteki jest od 18 lat wiec jak te mlode moga byc na dyskotece to juz nie sprawdzaja na bramkach??

Bramkarze sprawdzają tylko te, które im nie wyglądają na 18 lat. Jeśli dziewczyna ma duży dekolt to dlaczego by nie mieli jej wpuścić???
Z mojej klasy każdą dziewczynę wpuszczą na dyske,a mają po 16 lat...
U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1631 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 14 listopad 2008 - 20:04

Pytanie dla uwodzicieli co tak dużo?u mnie w okolicy pójdziesz na dyskę to średnia wieku waha się w granicach od 12 do 14 lat.i większość taka łatwa że zaszpanować furą czy tel i już leci.ja tam na dyski praktycznie już nie chodzę bo czysta beznadzieja.szukam laski na stałe a nie na 1 raz.takie na 1 raz mnie w ogóle nie obchodzą.a takie na stałe coraz ciężej znaleźć trzeba się trochę wysilić.tym bardziej że ta co mi się podoba nawet na mnie uwagi nie zwraca.

dziś 1 raz czytałem te forum i przeczytałem od 78 strony bo trochę tych postów tu jest.ursusczesio wymiatasz prawie jak Czesio z Włatców Móch.a ten co powiedział że krew zalewa to leżałem przed monitorem.a tak ogólnie bardzo fajne forum mimo że niektórzy przeginają.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#1632 Share Patryk3802

Patryk3802

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 20:10

Pytanie dla uwodzicieli ja tez szukam na stałe miałem jedna znią byłem 4 lata ale zerwalismy a przelotne panienki juz mnie nie kręcą było kilka ale to tylko raz jak to sie muwi zakosztowało je i koniec ale takich jak to sie mówi przepraszam jezeli obraziłem kogoś a mysle ze nie dostane za to bana, mam na mysli "dupodajki" to mnie na wymioty bierze ze sie całuje z taką co brała któemus do buzi wiec szukam takiej surowej a nie wyd.... ;)
Jeśli nie zgadzasz się z postem bądź komentarzem powyżej, wciśnij F13

#1633 Share Pronar82a

Pronar82a

• Members
  • PipPipPip
  • 631 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 20:12

Pytanie dla uwodzicieli Z tą krwią to był taki żart ;) Ale w praktyce występując. Nie miałem na myśli kogoś obrazić czy coś w tym stylu ale chciałem trochę pożartować bo wypiłem 1 za dużo...
Chłop ze wsi

#1634 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 21:46

Pytanie dla uwodzicieli

a ty na dyskotece byłaś wogóle???
AF - to Jest To:)

#1635 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 21:55

Pytanie dla uwodzicieli

To ja postaram sie odpowiedziec w imieniu dziewczyn i swoim. MI sie podoba chlopak otwarty rozgadany usmiechniety. Ja niepatrze na jego BMW albo AUDI.Niemusi tez uzywac drogich perfum ani szmat . Chlopak ma byc soba. Ma niepalic a jak juz przychodzi na podryw pod wplywem alkoholu to szkoda gadac. A co dziala na panow???
1-ladna buzia
2-duze cycki
3-ladnie ubrana dziewczyna.
Jeszcze to zalezy od pytania o jakie sposoby chodzi??? czy po to zeby poderwac dziewczyne i z nia juz byc, czy tylko po to zeby wyruch...c?

Żebym ja na taką jak ty trafil to narmalnie nie wiem co bym zrobił, tzn żeby ktoś u nas na taka trafił, puki nie dorosną i nie zmadrzeją, to bedą piszczeć na widok 15 latka, na skutezrze, czy chociaż w maluchu, mam to gdzieś, co sobie pomysli o mnie laska, gdy jade przez inna wioske C-360, T25, czy nawet Zetorem kolegi uśmiechne sie do niej, może myśli, ale debil, mysli że na takiego się obejże , albo, no wkoncu jakiś normalny co popisowy nie robi.
Mój Wladimirec podbija świat

#1636 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 21:58

Pytanie dla uwodzicieli

a ty na dyskotece byłaś wogóle???

bylam kilkanascie razy ale mnie dyskoteki nie bawia (nie lubie tej muzy i tupac, skakac jak malpa w miejscu). Wole zabawy przy zaspole tanecznym i tanczyc w parze.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1637 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 14 listopad 2008 - 21:58

Pytanie dla uwodzicieli Hehe, jak za trudno dostępna to płacz i biadolenie na forum, jak znowu łatwa to nie pasuje bo puszczalska, ludzie! Opanujcie się.

;)
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#1638 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 14 listopad 2008 - 22:06

Pytanie dla uwodzicieli

bylam kilkanascie razy ale mnie dyskoteki nie bawia (nie lubie tej muzy i tupac, skakac jak malpa w miejscu). Wole zabawy przy zaspole tanecznym i tanczyc w parze.

oj banan575 ja też wole takie zabawy:);)
powiem wam ze z dziewczynami nie mam broblemu.. zawsze sie coś wyrwie na imprezie a i nawet 2 podczas jednej zawaby sie zdarzało....
ale obecnie jestem na etapie szukania dziewczyny na studniówke i naprawde mam kłopot znaleśc odpowiednią....
wiec nie ma tak łatwo.|
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#1639 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 22:09

Pytanie dla uwodzicieli

no to jak byłaś to wiesz czy nie wpuszczją, a ty w jakim wieku poszłaś pierwszy raz na dyske?
AF - to Jest To:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1640 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 14 listopad 2008 - 22:15

Pytanie dla uwodzicieli heh na wiejską potańcówkę to każdy może wejśc ;)
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."