Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem z prasa heston5700

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mat12

mat12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 06 sierpień 2010 - 10:10

problem z prasa heston5700 witam kupiłem prase heston 5700 i mam taki problem ze jak domkne komore to maszyna chodzi wszystko jest ok a pasy staja. wystarczy ze minimalnie popouszcze komore i juz smmigaja dobrze. co moze byc tego przyczyna.? oraz jak podniese komore w góre całkiem to krzyzuje mi sie pas a jak opuszcze to nachodzi na swoje miejsce. prosze o pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem z prasa heston5700 Dzisiaj, 02:07
  •  

#2 Share wiktor27

wiktor27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 06 sierpień 2010 - 10:46

problem z prasa heston5700 a jak dostanie troche matatialu to ida pasy?jak tak to ;) a jak podnosisz komore to walek chodzi od ciagnika?bo wlasnie to jest przyczyna krzyzowania pasow,walek powinien byc wylaczony.jakim ciagnikiem jezdzisz?a jeszcze klapa musi sie ztrzasnac na zabezpieczeni inaczej podczas robienia belki klapa bedzie sie otwierac :D

#3 Share mat12

mat12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 08 sierpień 2010 - 01:06

problem z prasa heston5700 jak wezmie materialu to sie kreca. wydaje mi sie ze jak docisne klape to pasy klinuja sie o ten wał gumowy na dole i je zatrzymuje ze sie nie kreca. moze byc to przyczyna? jesli tak to prosze o pomoc jak to rozwiazac. jezdze ciagnikiem mtz82

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Czym zbierać zielonki? zobacz »

•  

#4 Share wiktor27

wiktor27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 08 sierpień 2010 - 03:57

problem z prasa heston5700 jak dociska pasy do tego walka to gitara ma wtedy pas zaparcie,sproboj porobic krutkie spawy na walkach napedzajacvch,te co sa napedzane lancuchem pas wtedy bedzie mial czego sie czepic,a jeszcze jak opuszczasz klape to czasami klapa nieprzytsaskuje ktoregos z pasow?

#5 Share mat12

mat12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 08 sierpień 2010 - 06:18

problem z prasa heston5700 raczej nie przytrzxaskuje zadnego. to wyglada tak jak by pasy chcialy ruszyc a nie da rady ich pociagnac dopiero jak popuszcze troszke klape to ruszaja

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share wiktor27

wiktor27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 08 sierpień 2010 - 07:30

problem z prasa heston5700 dlatemu sie ruszaja jak uniesiesz klape wtedy pasy sie napinaja :)