Skocz do zawartości

Zdjęcie

MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

31601 odpowiedzi na ten temat

#13881 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 lipiec 2014 - 21:23

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Ani za granicą ani w u nas pracować dobrze nie jest tyle że tam chociaż płacą bo u nas to pracuje się raczej chobistycznie bo jak dzień wypłaty nadejdzie to nie wiadomo na co ją wydać. Pracę w gospodarstwię lubję za to że sam jestem sobie szefem nikt mnie nie goni(no możę czasem:-)) I mam do wszystkich prośbę wyluzujcię trochę niema co się tak napalać i spinać. Przyjdzie 14 sierpień to się wyjaśni. A koledze co pracuje za granicą życze żeby premję dostał niech spełnia swoje marzenia. POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Edytowany przez kuba15209, 21 lipiec 2014 - 21:24.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Dzisiaj, 05:07
  •  

#13882 Share Roxer

Roxer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 21 lipiec 2014 - 21:33

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Oczywiście że NIE. Takie życie, tego systemu żaden rolnik zmienić w stanie nie jest. Jak świat światem, wygrywał silniejszy, inteligentniejszy i cwańszy, i tak juz będzie. TAK, mnie też to boli że prawdziwej sprawiedliwości może nie tyle nie ma co jest jej za mało, ale nigdy przecież nie będzie tak że dostanie premie ten któremu jest potrzebna i pomoże w pracy/rozwoju/pasji. Po co wypisywać ciągle o tym samym i wtrącać swoje zawistne 3 grosze. Moim skromnym zdaniem, lepiej nie wypisywać w kółko tych rzeczy i zaśmiecać forum. Cierpliwie poczekać do tego 14, żeby napisać coś sensownego ;)

#13883 Share masa24

masa24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 915 postów

Napisany 21 lipiec 2014 - 21:39

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) nie ja nie chce, jak dostane to zrzekne sie zeby mogl dostac prawdziwy rolnik ktory o 5 rano idzie do obory

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#13884 Share instas

instas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów

Napisany 21 lipiec 2014 - 22:11

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) .

#13885 Share bizmut

bizmut

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów
  • Zainteresowania:Wiara, Polska, Rodzina, Rolnictwo, Historia

Napisany 21 lipiec 2014 - 23:04

Widzę,ze bardzo Cię interesuje rolnictwo i gospodarstwo skoro siedzisz za granicą :) Szkoda tylko tych młodych rolników którzy rzeczywiście chcą pracować w gospodarstwie, a przez to że większość chce po prostu kasę wyciągnąć będą się dalej męczyć bez premii przeznaczonej właśnie dla nich. Powinni chyba tego bardziej pilnować bo nie jest to w porządku wobec prawdziwych rolników !

popieram :mellow: ale już weźcie się nie kłóćcie! zasady jasno określone, kto dostanie ten dostanie... czy cokolwiek zmienicie śmiertelnicy? :P

BÓG, HONOR, OJCZYZNA!

#13886 Share masa24

masa24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 915 postów

Napisany 21 lipiec 2014 - 23:16

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) ciagle tylko czytam prawdziwi rolnicy, prawdziwi rolnicy
jak tak czytam to ten prawdziwy rolnic jest zawistnym wiesniakiem, ktory nie potrafi przeczytac ze zrozumieniem rozporzadzenia, nie potrafi policzyc sobie pkt, powininien tylko siedziec uprawiac ziemie, hodowac swinie i biadolic na swoj los
przejawy kreatywnosci sa prez prawdziwych rolnikow tlamszone, jak ktos zroznicowal dochody i robic cos innego oprocz rolnictwa to jesst juz wg was kretynem
ludzie, noz sie w kieszeni otwiera

#13887 Share bizmut

bizmut

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów
  • Zainteresowania:Wiara, Polska, Rodzina, Rolnictwo, Historia

Napisany 22 lipiec 2014 - 00:07

ciagle tylko czytam prawdziwi rolnicy, prawdziwi rolnicy
jak tak czytam to ten prawdziwy rolnic jest zawistnym wiesniakiem, ktory nie potrafi przeczytac ze zrozumieniem rozporzadzenia, nie potrafi policzyc sobie pkt, powininien tylko siedziec uprawiac ziemie, hodowac swinie i biadolic na swoj los
przejawy kreatywnosci sa prez prawdziwych rolnikow tlamszone, jak ktos zroznicowal dochody i robic cos innego oprocz rolnictwa to jesst juz wg was kretynem

bracie, a kto zabroni rolnikowi otworzyć przykładowo przychodnie stomatologiczną? :P niech każdy próbuje swoich sił gdzie i jak chce, powodzenia a jak mu się uda to czapki z głów ;) każdy orze jak może :)

BÓG, HONOR, OJCZYZNA!

#13888 Share szymo

szymo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 22 lipiec 2014 - 00:26

Witam
Czy ktoś mógłby mi udzielić odpowiedzi jak to jest z tymi dotacjami rolniczymi?
Chodzi mi konretnie o wykształcenie.
Czy jak skończę zarządzanie na sggw to będzie uznawane to za wykształcenie rolnicze?
Z góry dziękuję za odpowiedź

Czy ktoś mnie oświeci ? :)
Będę wdzięczny :)

#13889 Share masa24

masa24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 915 postów

Napisany 22 lipiec 2014 - 06:48

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) studiujesz to chyba stac cie na przeczytanie dokladnie rozporzadzenia dotyczacego np mr

#13890 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3021 postów

Napisany 22 lipiec 2014 - 07:30

nie ja nie chce, jak dostane to zrzekne sie zeby mogl dostac prawdziwy rolnik ktory o 5 rano idzie do obory

No i w pi.du wylądował. I cały misterny plan w pi.du.

Nie wstaje o 5, nie mam obory - kasy nie będzie ;)

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13891 Share dzikijohn

dzikijohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów

Napisany 22 lipiec 2014 - 08:47

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Aby zrekompensować brak obory musisz wstawać o 3.

#13892 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 lipiec 2014 - 09:53

Aby zrekompensować brak obory musisz wstawać o 3.

hahahahahahahahahahhahaha dobre

#13893 Share honia

honia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 22 lipiec 2014 - 10:38

ciagle tylko czytam prawdziwi rolnicy, prawdziwi rolnicy

zgadzam sie z Toba nie kazdy robi od rana do wieczora w gospodarstwie i nie mozna id razu kogoś tak krytykować, rolnicy są strasznie zawistni.....

#13894 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 22 lipiec 2014 - 10:50

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Mam propozycję, żeby w nowym MR, rolnikom-pasjonatom nie dawano pomocy bo na takie hobby powinno być ich stać. Pomoc powinna trafić dla osób, które te pieniądze rozmnożą bo rolnictwo to biznes a nie styl życia jak dla niektórych.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#13895 Share dzikijohn

dzikijohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów

Napisany 22 lipiec 2014 - 11:28

Mam propozycję, żeby w nowym MR, rolnikom-pasjonatom nie dawano pomocy bo na takie hobby powinno być ich stać. Pomoc powinna trafić dla osób, które te pieniądze rozmnożą bo rolnictwo to biznes a nie styl życia jak dla niektórych.

Czyli dajmy 100 tys tym co mają po 50-100ha i po 100 krów. Ten co ma 10 czy 15 pieniądze zmarnuje...

#13896 Share misza89

misza89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 22 lipiec 2014 - 11:30

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) a może ktoś potwietrdzić to info o tej dodatkowej kasie an MR????

#13897 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 lipiec 2014 - 13:23

Mam propozycję, żeby w nowym MR, rolnikom-pasjonatom nie dawano pomocy bo na takie hobby powinno być ich stać. Pomoc powinna trafić dla osób, które te pieniądze rozmnożą bo rolnictwo to biznes a nie styl życia jak dla niektórych.

Zjedz snickersa bo zaczynasz strasznie gwiazdorzyć !!!!

#13898 Share michalcium

michalcium

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 22 lipiec 2014 - 13:44

agrobiznesmen normalnie :lol:

#13899 Share sim200

sim200

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów

Napisany 22 lipiec 2014 - 19:42

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) w miare jedzenia apetyt rosnie....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13900 Share warchest

warchest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1411 postów

Napisany 22 lipiec 2014 - 21:06

Czyli dajmy 100 tys tym co mają po 50-100ha i po 100 krów. Ten co ma 10 czy 15 pieniądze zmarnuje...

ba jak widac takie ludzie sa zachlanne ze bogatemu zawsze bedzie malo powinni tym malym dac na rozwoj bo te duze to se radza a te male trzeba rozwinac