Skocz do zawartości

Zdjęcie

MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

31568 odpowiedzi na ten temat

#4841 Share nhfan

nhfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 05 lipiec 2011 - 17:38

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) ładny meksyk widzę w lubelskim :lol: chyba Ci co są ze średnią wojewódzką się nie załapią na dotacje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Dzisiaj, 09:49
  •  

#4842 Share sprinter

sprinter

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 05 lipiec 2011 - 18:35

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) dzis dzwoniła do mnie babka z mazowieckiego oddz. armir i powiedziała ze moj wniosek jest kompletny i poprawki tez ok.gdzies tam dalej ma go podac.ale powiedziala,iz jest duzo duzo wiecej wnioskow niz kasy.kazala cierpliwie czekac do wrzesnia ,az opublikuja na stronce armiru kto sie załapał.

#4843 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1005 postów
  • Zainteresowania:Bydło mięsne

Napisany 05 lipiec 2011 - 18:42

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) kurcze do września czekać lipa poco im tyle czasu kpina

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4844 Share krzychoo124

krzychoo124

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 05 lipiec 2011 - 19:31

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) im dłużej będziemy czekać tym bardziej będziemy się cieszyć z pozytywnych decyzji:) ...lub smucić z negatywnych hehe

#4845 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 05 lipiec 2011 - 19:35

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Itak nic nie poradzimy ...
Jedyne co mam zostaje to po narzekać sobie w tym temacie :D

wschodnia cześć Polski zawsze dostaje po tylku , dlaczego teraz miało by być inaczej ?
Czyli wcześniej nic raczej nie wyjdzie z otrzymaniem kasy na konto z naboru 11 niż w 2012 roku ;)
w zeszłym roku był nabór w sierpniu , był powiązany z rentami i pierwsze płatności były w styczniu - lutym , w tym roku nabór był w maju nie ma rent a itak wcześniej nic nie wyjdzie niż w zimę ...

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#4846 Share raul1985

raul1985

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 05 lipiec 2011 - 19:48

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Jak zwykle w lubelskim najbardziej przesrane :(

#4847 Share pasiu66

pasiu66

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Komputery, Internet

Napisany 05 lipiec 2011 - 19:58

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Nikt nie wie jaki limit w świętokrzyskim?

#4848 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 05 lipiec 2011 - 20:04

dzis dzwoniła do mnie babka z mazowieckiego oddz. armir i powiedziała ze moj wniosek jest kompletny i poprawki tez ok.gdzies tam dalej ma go podac.ale powiedziala,iz jest duzo duzo wiecej wnioskow niz kasy.kazala cierpliwie czekac do wrzesnia ,az opublikuja na stronce armiru kto sie załapał.

Kiedy składałeś wniosek i poprawki, kto prowadzi Twój wniosek?

#4849 Share jagunia

jagunia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 05 lipiec 2011 - 20:11

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) dzwoniłam do arimr szczecin- niestety nie są znane limity(przynajmniej tak twierdzą:/) ogłaszali tylko w których woj. pula zostaje przekroczona. więc pokombinowałam troszkę i znalazłam rozporządzenie wg którego rozdzielono pule na woj. na cały prow 2007-2013. Przyjęłam średni kurs euro 4 zł i po odjęciu już wypłaconej kasy w poprzednich latach (dane na poszczególne lata na stronie arimr)można mniej więcej oszacowac ile jeszcze kasy zostało w poszczególnych województwach. oczywiście wyjdą limity "na oko" i to tylko moje przypuszczenie, że tak jest:)

#4850 Share pasiu66

pasiu66

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Komputery, Internet

Napisany 05 lipiec 2011 - 20:28

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Gdzie można znaleźć ogloszenie w których woj. zostały przekroczone limity.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4851 Share jagunia

jagunia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 05 lipiec 2011 - 20:37

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) niestety nie wiem-babka z arimr szczecin powiedziała mi przez telefon, że ogłaszają jak pula zostaje przekroczona-jednocześnie twierdząc, że nie wie jaka jest pula na zachodniopomorskie. Nie dopytywałam się gdzie jest to ogłaszane, ale kilka stron wstecz ktoś wspominał o telewizji, że mówili o przekroczeniu w jakimś tam woj. więc może z innymi woj. będzie podobnie

#4852 Share Marian1986

Marian1986

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 05 lipiec 2011 - 20:59

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Ciekawe jak długo jeszcze będą przychodzić wnioski pocztą. Od 24 to by chyba list z bieguna przyszedł!!!

#4853 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 05 lipiec 2011 - 21:16

Ciekawe jak długo jeszcze będą przychodzić wnioski pocztą. Od 24 to by chyba list z bieguna przyszedł!!!

No właśnie to jest aż śmieszne... dziś znów przybyło :rolleyes:
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#4854 Share olimpik111

olimpik111

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 05 lipiec 2011 - 21:54

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) To jest nie możliwe aby przychodziły polecone od piątku,(a musiały być polecone), oni sami nie wiedzą ile wniosków mają, brak wiedzy, wielki syf i ubóstwo w tej ARiMR. To jest moje zdanie i nikt mi niech nie wyskakuje, że jest inaczej. Nie ma z czego się cieszyć, iż nie dostanie premii ok.2 tys rolników, bo wiązałem nadzieję z tą premią i myślę, że ci ludzie też, a teraz wielkie rozczarowanie i jeszcze tylko tysiąc złoty poleciało. ;[

#4855 Share UrsusByczaSila

UrsusByczaSila

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 05 lipiec 2011 - 22:04

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) w sumie to nie wiem jak wy ale ja uwazam ze najsprawiedliwiej byloby ta kase podzielic przez wszystkich ktorzy beda mieli pozytywne decyzje :unsure: wszyscy mieliby po 60 tys i byloby sprawiedliwie- bez nerwow B)

#4856 Share krzychoo124

krzychoo124

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 05 lipiec 2011 - 23:42

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Dokładnie Marian1986 do diabła jak to może być możliwe, aby tak długo dochodziły pocztą kolejne wnioski, oni w tym ARIMR mają taki syf, że nie wiedzą w ogóle ile osób złożyło wnioski. Moim zdaniem te dane publikowane na stronie są to tylko ich szacowane domysły. Każdy z nas tutaj piszących pokładał wielkie nadzieje z tymi pieniążkami, dla niektórych nawet były one bardziej niż bardzo potrzebne i teraz gdy się okaże, że otrzymają negatywne decyzje to co z nimi będzie? Zamiast rzucać się na szerokie wody Pan minister rolnictwa powinien utrzymać poprzednią kwotę, aby każdy z nas mógł otrzymać tą bardzo potrzebną premię. Trochę się rozpisałem, ale musiałem, bo zdenerwowała mnie już ta cała sytuacja. Bo dla mnie np. te pieniądze są szansą na rozwój którego dotychczas nie miałem możliwości dokonać!

#4857 Share Eryko

Eryko

Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 898 postów

Napisany 06 lipiec 2011 - 00:14

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) @Krzychoo124 popieram Cię rękami i nogami.Dla mnie też to jest jedyna szansa do dalszego rozwoju która może się więcej nie powtórzyć;[
Nie wiem jak to jest możliwe że w grubo ponad tydzień po zakończeniu naboru doszło ponad 1tys wniosków.

#4858 Share sprinter

sprinter

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 06 lipiec 2011 - 07:53

Kiedy składałeś wniosek i poprawki, kto prowadzi Twój wniosek?

Wniosek składałem 30 maja,małe poprawki ok połowy czerwca.
ile deklarowałes ha do przejecia?

#4859 Share darekalf

darekalf

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 06 lipiec 2011 - 08:28

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) mogli by podać na stronie arimr ile wniosków wpłyneło na województwo i ile dostanie nie licząc zeszłorocznych którzy otrzymają pieniądze bez kolejki
może komuś, gdzieś kątem rzuciły sie na oko takie dane

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4860 Share luki15146

luki15146

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 06 lipiec 2011 - 08:42

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) W kujawsko-pomorskim jest 800 wniosków. W tamtym roku pieniądze dostało 864 ludzi. Wniosków w tamtym roku było 1072 więc ok. 200 wniosków przechodzi na ten rok. W gazecie kiedyś widziałem że agencja ma pieniędzy na 800 wniosków w kujawsko-pomorskim. Czyli w najgorszym wypadku będzie 600 pozytywnych decyzji. (taką mam nadzieję....)