Chegewara

Co oprócz gospodarstwa ???

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Chegewara    0

Jaką produkcje oprócz trzody chlewnej i opasów ... Mam 3 Budynki ponad 300 m2 40 ha Brak mi pomysłu jak je wykorzystać. Może stworzyć jakieś magazyny lub coś w tym stylu ??? wiem że nie w tym dziale no ale nie znalazłem innego gdzie mógł bym to napisać. Mogę zainwestować trochę kasy Coś około 100k wrzucajcie swoje pomysły może i innym się przydadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lotnik    0

Jestem na rozdrożu sam nie wiem co robić nic nie jest opłacalne co do pomysłów może jakiś skup?, albo magazyny dla firmy, co do brykietu itd to temat morze i ja spasowałem, wiec coś innego ale nie napisałeś co z polem uprawa? Albo własna firma nie koniczynie musisz coś produkować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chegewara    0

Mam jakieś 30 hektarów ornych 6 ha łąk no i trochę lasu ... No tak nie tylko produkcja wchodzi w gre każda inna branża a najbardziej magazynowanie no i mam Bardzo kamieniste pola może Kruszenie kamieni i mam dobre miejsce z piaskiem do polbruków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

A nie myślałeś o otworzeniu młyna, itp... lub możesz zrobić skład pasz jeżeli w okolicy nie ma, sklep z częściami rolniczymi i nie tylko, a zborze zawsze możesz sprzedać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian95    22

Teraz najbardziej opłacalne było by chyba wynająć ten magazyn np. jakiejś firmie. Np. jakieś ciuchy będą przyjeżdżać raz w tygodniu a masz stałe źródło dochodu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chegewara    0

No ani młyna ani składu pasz u nas w pobliżu conajmniej 50 km nie ma. Co do wynajęcia. Nie przeszkadzało by to że mieszkam około 1km od ulicy ?? i czy na sklep to nie za daleko od miasta. A co myślicie o Serwisie? Aby zrobić autoryzowany serwis np JD to jakie trzeba mieć wykształcenie. Z tym wypożyczeniem to nie był by taki zły pomysł bo w ciągu roku powstanie u nas fabryka części do Boingów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey15    0

Jeśli chodzi wam żeby otworzył taki młyn który produkuje mąkę to nie myślcie że to tak prosto zrobić... Ja proponuje żebyś założył jakiś punkt sprzedaży pasz, a jeśli masz więcej kasy to może spróbował byś z brykietem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Karol12
      Czy zastanawialiście się kiedyś nad hodowlą tego typu zwierząt??
      Ja myśle że może być to nasza przyszłość co wy na to??
      Z moich obliczeń do mojej obory wejdzie taki kózek ok. 25sztuk :rolleyes:
      Co dawać kozom??
      Jak użądzić dla nich obore?? i miejsce do dojenia??
       
       
      Pozdrawiam Karol12!!!
    • Przez LukasSch
      Witam mam pytanie około 5 dni temu kupiłem kury nioski wszystko z nimi ok tylko niechcą wyjść z kurnika na wybieg i tu pytanie czy dać im czas czy wyciągnąć je samemu na zewnątrz ? 
    • Przez Szejmuś
      Ma ktoś namiary na handlarza końmi na mięso?
      I przy okazji ile za kilogram. Ogierki, klacze, ale dorosłe nie źrebaki.
    • Przez Lupek
      Czy ktoś zajmował się tym, co o tym sądzicie?
    • Przez elektrotech
      Ciekawe czy u kogoś pracuje jeszcze koń....tak tak u mnie dziadek ma i śmiga bronami ) takie drobne prace
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj