Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sprężarka FOS HS11 kilka pytań

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share markk99

markk99

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 03 maj 2010 - 14:33

Sprężarka FOS HS11 kilka pytań Posiadam tą sprężarkę. Jest ona najprawdopodobniej od ciągnika c330. Czy warto z tego zrobić kompresor? Jakie ciśnienie można uzyskać na tej sprężarce? Posiadam butlę o pojemności 50L. Przy obrotach 1500/min, w jakim czasie ta butla zostanie nabita do 6atm. Czytałem na ten temat wiele opinii. Niektórzy piszą że się mocno grzeje, że chlapie olejem z odpowietrznika itd. Jeżeli ktoś posiada już może taki kompresor to proszę o opinie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Sprężarka FOS HS11 kilka pytań Dzisiaj, 13:55
  •  

#2 Share samex69

samex69

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 582 postów

Napisany 03 maj 2010 - 14:59

Sprężarka FOS HS11 kilka pytań Znajomy ma fabryczną sprężarkę składającą się ze zbiornika 50 l. wyłącznika ciśnieniowego i właśnie sprężarki podobnej do tej z C330 napędzanej paskiem klinowym przez silnik 1,5 kW. Cudo to to nie jest ale powietrze spręża i tyle co jemu jest potrzebne to wystarcza. Osobiście uważam że jest sens w twoim pomyśle i życzę powodzenia, do profesjonalnych zastosowań nie bardzo się będzie nadawać ale satysfakcja ze zrobienia czegoś własnoręcznie jest bezcenna.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7798 postów

Napisany 03 maj 2010 - 16:39

Sprężarka FOS HS11 kilka pytań Malować to ci raczej będzie ciężko ale będzie dobrze.Miałam kiedyś taką teraz mam z IFA,ciągnika lub samochodu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 03 maj 2010 - 17:00

Sprężarka FOS HS11 kilka pytań Ja mam tako i działa. Właśnie wyjąłem sprężarkę z ciągnika i zamieniłem głowice bo miałem wyrobione zawory. Malować się tez da. Pojemności butki nie znam. Ale jest to butla z przyczepy.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Dodaj odpowiedź