gomez

Valtra N 92 czy Kubota M 108S

Polecane posty

gomez    0

Hej mam problem z wyborem ciągnika między kubotą m108s a valtra n92. Niewiem którego wybrać,

którego byś cie mi doradzil jeżeli głównie będzie pracował z pługiem akpil km80 (3+1),prasa famarol,agregat 4.2m i rozrzutnik 10t??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NHTD5030    0

czesc radził bym valtre jest to wygdniejszy ciągnik i bardzo ładny miło by cie sie pracowało i moało awaryjny a w kubocie to mi sie tylko podoba jej zwrotnosc :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godlech912    1

Ja jak pracowałem jako przedstawiciel handlowy i sprzedawałem Zetory to w okolicach Lubawy tak sobie cenili Kubotę, że nie chcieli słyszeć o żadnym innym traktorze! Chyba coś one w sobie mają... Tylko czemu są takie drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambo13    1

Ja bym polecał Valtrę :lol: Bo jest to ciągnik o fajnej stylistyce i jest łatwy w opsłudze . ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
junior5090R    0

Myślę że Valtra to sprawdzona i niezawodna marka. Zależy jeszcze z jaką skrzynią chcesz Valtrę z mechaniczną czy z elektryczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Ojciec Brat i Wuj mają łącznie 4 Valtry (wszystkie stoją w jednym gospodarstwie podzielonym na papierze. N82, N91, T182 Versu 2 sztuki i bardzo sobie Valtry chwalimy, są to naprawdę niezawodne ciągniki o niskim spalaniu, są bardzo ergonomiczne oraz komfortowe.


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz7245    1

ja też bym Ci polecił Valtrę , jest to napewno sprawdzona i solidna marka , myślę że jeśli ją wybierzesz nie będziesz zawiedzony :lol: ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex69    34

Ja poleciłbym Ci Kubotę , bo sam mam M9540 i jestem zadowolony.Zwrotność , elektrohydrauliczny rewers , wydajna hydraulika i klima to w Kubocie jest standard .Nic nie mam do Valtry ale jak dla mnie niczym szczególnym się nie wyróżnia z tłumu przeciętnych traktorów a Kubota to jednak jest " Made in Japan" .A wybór i tak należy do tego kto za to płaci , więc życzę Ci dobrego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
junior5090R    0

skrzynie ma mechaniczną ale już z rewersem.

Myślę, że mechaniczny rewers jest mniej awaryjny, ale ja bym postawił na elektrochydrauliczny rewers ze względu na szybkośc jego obsługi, szczególnie z ładowaczem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Valtra w standardzie występuje w wersji HiTech czyli ma rewers elektrohydrauliczny i skrzynie z półbiegami.

Kubota tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil003    41

Obydwie marki są bardzo dobre i konkurencyjne względem siebie, miałem do czynienia z Kubotą i Valtrą jednak tylko krótkie przejazdy na różnego rodzaju pokazach rolniczych, zarówno jedna jak i druga marka zostawiła po sobie pozytywne wrażenia jednak osobiście biorąc pod uwagę wszelkie opinie i niesłychaną niezawodność, wybrałbym Kubotę . Pozdrawiam

Edytowano przez Kamil003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal2511    6

Ja bym zwrócił uwagę na masę tych ciągników i gabaryty. nie jestem pewny ale Kubota jest mniejszy i chyba lżejszy wiec będziesz musiał go dobrze obciążyć by podczas pracy nie miał poślizgu kół. jak główny to bym bardziej polecił valtrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aron1    0

witam

a co polecacie między mniejszymi ciągnikami typu Kubota M8560 91 KM a Valtra A93- 101 KM.

Ciągnik do ładowacza czołowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowka62    22

Jeżeli do ładowacza czołowego to lepsza Kubota - lepsza zwrotność, lepszy widok z wnętrza kabiny na ładowacz, pneumatyczny fotel w standardzie, wydajniejsza pompa hydrualiczna. Oprócz tego więcej biegów, półbieg, niskie spalanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj