Gość

Opony. Jakie wybrać ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ochen    65

ja bym nie ryzykował nie znam tej marki mogą np szczypać dętkę. jak chcesz coś tańszego to polecam markę REKORD albo ruskie bo są sprawdzone przynajmniej u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    318

Do zetorka wstawiliśmy na przód EKO PRO (stomil) a na tył rosyjskie Voltyre. Następne jakie będę kupował to też będą pewnie jakieś rosyjskie. Tanie i mocne. Kumpel na tył do C360 wstawił EKO i w 2 roku jedna się przetarła na boku.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrValterka    4

@prox7441 Kurdę mój sąsiada w mf 255 ma na r28 ale on chyba ma inną felgę chyba od C-360, na pewno ma takie same jak ja bo kupowaliśmy 4 opony i taniej wyszło. Ale i tak polecam opony bkt.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz508    3

Ja ostatnio kupiłem taką oponkę (firmy Petlas) do swojego mf, ona ma 8 płócien, przez co jest wytrzymalsza. Drugą oponę mam firmy Barum (6 płócien ma juz 10 lat), jest ona wg mnie troche za miekka i sie szybko zdziera bieżnik. :lol: Petlasa mam juz okrągły rok i mogę powiedzieć, że dobrze sie sprawuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak szukam 12.4 r 32. dziękuje za wszystkie odpowiedzi :lol: wszystkie posty bardzo mi pomogły. Dziękuje i wesołych świąt ;[:( Jeżeli ktoś ma jeszcze jakiś pomysł pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr6530    1

Jak oponki to najlepsze będą radialne jak się ich nie przepąpuje to na prawdę mają lepszą przyczepność,polepsza się również komfort jazdy.Ja polecam Firmę BKT :lol:


widły 50zł, śipa 40zł ,wyrzucanie obornika bezcenne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostekk1990    0

Tez mialem opony petlasa na mf tylko ze na 3080 110 km .Bardzo dobre opony jak na swoja cene tylko szkoda ze nie mozna kupic na szerokim kapiciu tak jak np michelin albo good year

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To w końcu nie wiem, waham się pomiędzy BKT & Petlas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FARMER1313    1

Polecam BKT mam przy MF 255 BKT 135 i super się sprawdzaja ale mam diagonalne bo on w sumie do prac pomocniczych ale jak byś chciał coś więcej w polu nim to warto dołożyć i kupić RADIALNE mają lepsza przyczepność i to sie przekłada na oszczędność paliwa :lol: pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz508    3

Radialne jak koledzy pisali w pole są lepsze, ale juz na drogi to lepsze diagonalne, gdyż sa twardsze i mniejszą powierzchnią przylegają, jest mniejsza przyczepność, a zarazem mniejsze opory i mniejsze zużycie paliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Temat do zamknięcia. Dziękuje za odpowiedzi :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrev1822
      Witam wszystkich. Czy ktoś z was wymieniał wałek przekładni napędu co łączy się z wałem nasuwana mufą ? MF 690. Jak to zrobić? Trzeba przodem odjechać czy da radę na ciągniku ?
    • Przez Haczyk93
      Witam, mam problem z Mf255. Na każdym biegu szarpie. Jedzie tak jakby coś przeskakiwało i za chwilę łapał od nowa. Przy wyższych prędkościach aż cały przod podskakuje. Jakieś sugestie co to może byc ? Dodam że jest po remoncie skrzyni biegów i wymianie pompy podnosnika.
    • Przez Maksol
      Witam posiadam od dawna MF 255 i chciałbym zapytać czy opłaca się zwiększać dawkę paliwa w nim? Czy w ogóle wystąpi jakikolwiek przyrost mocy? Czy będzie tylko mocniej kopcił ?
    • Przez HejoMatejo
      Dzień dobry,
      Mam okazję kupić przyczepę tandem ze zdjęcia. Waga przyczepy to około 3 tony, chciałbym ściągnąć zabudowę i mieć platformę do wożenia slomy/siana. Przyczepę chciałbym zaczepiać na dolny zaczep hitch i tutaj pytanie czy nie będzie za ciężka do MF 255? Jeździć będę głównie po asfalcie.

    • Przez Mateusz0110
      Witam
      Panowie mam taki problem mf 255 nowa chłodnica .nowa pompa wody .nowy termostat .nowy wskaźnik temperatury ciągnik teraz na tych upałach bez większego obciążenia praktycznie praca na pusto po przejechaniu 1km temperatura idzie tak na 3/4 zielona pola nie wchodzi na czerwone ale jest blisko,wąż górny bardzo ciepły ten który idzie z bloku też natomiast dolny wąż zimny ,tak samo chłodnica na górze gorąca a na dole zimna.co jeszcze może być nie tak .jeszcze jedno co mnie dzisiaj zaciekawiło to to że silnik był zalany płynem i dzisiaj jak odkręciłem kranik ten w bloku to płyn nie poleciał  żeby spuścić płyn do wymiany pompy to .tylko było zapchane takim błotem dopiero przepchnalem to śrubokrętem i płyn poleciał.w sierpniu w tym ciągniku był robiony kapitalny remont silnika .może ktoś będzie miał pomysł.dawniej to pamiętam że bardzo powoli rosła temperatura w tym mf 255 a teraz właśnie odrazy po odpaleniu chwila i już wskazówka idzie na górę a dosłownie za chwilę idzie pod czerwone pole .dodam że stary zegar nie pokazywał temperatury i było powiedziane że Ferguson długo się grzeje zmieniłem zegar i na tym nowym odrazu pokazuje właśnie 3/4 zielonego pola ,gdyby był przegrzany jak to można sprawdzić ??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj