Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wspomaganie CZY jest popsuta pompa wspomagania

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share maniol913

maniol913

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 17 marzec 2010 - 21:28

Wspomaganie CZY jest popsuta pompa wspomagania Mój problem polega na pompie wspomagania,gdyż skręca kierownica w lewo a w prawo nie chce.Próbowałem wkręcać i wykręcać siłownik ale to nie pomagało,rozebrałem też zawór który jak gdyby zmienia obieg oleju ,rozebrałem też sam siłownik i tam też jest wszystko spoko.Wszystko skręciłem i ustawiłem i nadal skręca w jedną stronę w lewo.Stawiam na pompę wspomagania .Miał ktoś podobny przypadek ,bo już sam nie wiem co to może być.PROSZĘ o szybką odpowiedz. Z góry SERDECZNIE DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wspomaganie CZY jest popsuta pompa wspomagania Dzisiaj, 13:26
  •  

#2 Share maniucha

maniucha

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 17 marzec 2010 - 22:06

Wspomaganie CZY jest popsuta pompa wspomagania a jaki to ciągnik?

#3 Share maniol913

maniol913

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 17 marzec 2010 - 22:14

Wspomaganie CZY jest popsuta pompa wspomagania

Mój problem polega na pompie wspomagania,gdyż skręca kierownica w lewo a w prawo nie chce.Próbowałem wkręcać i wykręcać siłownik ale to nie pomagało,rozebrałem też zawór który jak gdyby zmienia obieg oleju ,rozebrałem też sam siłownik i tam też jest wszystko spoko.Wszystko skręciłem i ustawiłem i nadal skręca w jedną stronę w lewo.Stawiam na pompę wspomagania .Miał ktoś podobny przypadek ,bo już sam nie wiem co to może być.PROSZĘ o szybką odpowiedz. Z góry SERDECZNIE DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM.

5748 a czy ma to jakieś znaczenie .Przyznam że pierwszej młodości nie jest

#4 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 18 marzec 2010 - 21:49

Wspomaganie CZY jest popsuta pompa wspomagania jak by siadla pompa toby wcale nie skrecal,wykrec wiecej silownik i na pewno bedzie dzialal.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share armi95

armi95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Zainteresowania:Zetory, Ursusy, Bizony i inne maszyny, produkcja zwierzęca i roślinna, samochody, dobra nuta i ...

Napisany 19 marzec 2010 - 19:27

Wspomaganie CZY jest popsuta pompa wspomagania Być może nie poprawnie działa rozdzielacz.
<<SPRZEDAM>> Taśmociąg do kostek siana lub słomy w bdb stanie z zaczepem do ciągnika. Jest on na kołach gumowych. Mało używany. Tanio. Okolice Węgrowa, Korytnicy. W razie pytań pisać na PW. <<SPRZEDAM>>

#6 Share maniol913

maniol913

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 20 marzec 2010 - 09:51

Wspomaganie CZY jest popsuta pompa wspomagania Dzięki za podpowiedzi.Wina była po stronie siłownika,był za duży założony oring na rozdzielaczu i za płytko się wkręcał.Wystarczyło zmienić oring na mniejszy i wkręcić siłownik głębiej.Jeszcze raz serdeczne DZIĘKI i gorąco pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share klejcz54

klejcz54

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 17 kwiecień 2010 - 20:42

Wspomaganie CZY jest popsuta pompa wspomagania zmień siłownik u mnie też tak było