Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
maniol913

Wspomaganie CZY jest popsuta pompa wspomagania

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
maniol913    0

Mój problem polega na pompie wspomagania,gdyż skręca kierownica w lewo a w prawo nie chce.Próbowałem wkręcać i wykręcać siłownik ale to nie pomagało,rozebrałem też zawór który jak gdyby zmienia obieg oleju ,rozebrałem też sam siłownik i tam też jest wszystko spoko.Wszystko skręciłem i ustawiłem i nadal skręca w jedną stronę w lewo.Stawiam na pompę wspomagania .Miał ktoś podobny przypadek ,bo już sam nie wiem co to może być.PROSZĘ o szybką odpowiedz. Z góry SERDECZNIE DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM.

maniol913    0

Mój problem polega na pompie wspomagania,gdyż skręca kierownica w lewo a w prawo nie chce.Próbowałem wkręcać i wykręcać siłownik ale to nie pomagało,rozebrałem też zawór który jak gdyby zmienia obieg oleju ,rozebrałem też sam siłownik i tam też jest wszystko spoko.Wszystko skręciłem i ustawiłem i nadal skręca w jedną stronę w lewo.Stawiam na pompę wspomagania .Miał ktoś podobny przypadek ,bo już sam nie wiem co to może być.PROSZĘ o szybką odpowiedz. Z góry SERDECZNIE DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM.

5748 a czy ma to jakieś znaczenie .Przyznam że pierwszej młodości nie jest

Wiadomość z agroFakt.pl

jacus    94

jak by siadla pompa toby wcale nie skrecal,wykrec wiecej silownik i na pewno bedzie dzialal.

maniol913    0

Dzięki za podpowiedzi.Wina była po stronie siłownika,był za duży założony oring na rozdzielaczu i za płytko się wkręcał.Wystarczyło zmienić oring na mniejszy i wkręcić siłownik głębiej.Jeszcze raz serdeczne DZIĘKI i gorąco pozdrawiam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować