Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fatagari

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Markmajster

Markmajster

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 12:21

Fatagari Co sądzicie o tej prasy Mój odnośnik

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fatagari Dzisiaj, 05:48
  •  

#2 Share mtz8223

mtz8223

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 13:24

Fatagari fajna prasa ... ale i ładne pieniądze .. osobiście wolał bym kupić krone

#3 Share Vektor

Vektor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, informatyka, mechanika.

Napisany 20 grudzień 2009 - 13:41

Fatagari Krone masz na łańcuchy ta jest pasowa zwija bele od samego początku robisz o jakiej chcesz średnicy od 80-180 cm. Wyposażenie też ma nie najgorsze Ciekawe jaki ma sterownik czy taki jak New holland 648 itp ?
:)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share mtz8223

mtz8223

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 14:06

Fatagari ]
Krone masz na łańcuchy ta jest pasowa zwija bele od samego początku robisz o jakiej chcesz średnicy od 80-180 cm. Wyposażenie też ma nie najgorsze Ciekawe jaki ma sterownik czy taki jak New holland 648 itp ?
[/quote]

Myślisz ze ja nie wiem na jakiej zasadzie działa prasa zmiennokomorowa?? wiem bardzo dobrze bo miałem taka prasę .. i szału nie ma słoma zbita jest jak głupia .. po środku zostaje słoma tak zbita ze szok .. i do siano kiszonek sie nie nadaje bo pasy się ślizgają ..:blink: musi być bardzo podsuszony materiał a pozatym w tego rodzaju prasach ciągnik jest cały czas obciążony ...bo zwija od początku materiał ..może ma to swoje zalety w wielkości belek ale słoma nadaje sie po nich tylko na sprzedasz ... ale oprócz tego spoko prasy są ... w szczególności JD..:unsure:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Markmajster

Markmajster

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 18:27

Fatagari Już nie będę zakładał nowego tematu i proszę żęby powiedzieliście mi coś o prasach galagini reco jak z częściami z awaryjnośćią i ogółem czy to dobra prasa. Mnie ta interesuje z siatką TUTAj

P.s. do moderatora możecie zmienić temat na reco gallagini