misiu86

Świeca płomieniowa

Polecane posty

misiu86    0

Witam. Posiadam do MF 255 świece płomieniową instalacje elektryczną już podłączyłem ,ale mam problem z podłączeniem instalacji z paliwem od czego mam tą instalację podłączyć i czy po odpaleniu ciągnika trzeba odciąć dopływ paliwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
congo    0

Świecę można podłączyć pod przewody przelewowe z tego co słyszałem. W samej świecy jest mechanizm, który odcina dopływa paliwa, a właściwie puszcza paliwo tylko jak świeca jest nagrzana. Chociaz nie wiem czy wszystkie świece są takie same (płomieniowe oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się domyślam to montujesz to jako urządzenie dodatkowe i nie masz orginalnego wyjścia. zasilanie podłącz pomiędzy filtrem paliwa a pompą wtryskową czyli od początku wygląda to tak;zbiornik paliwa-pompka (ręczna)-filtr-świeca-pompa wtryskowa.mam nadzieje że skumałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

U mnie swieca jest podlaczona bezposrednio do filtra paliwa, poszukaj moze masz tam zaslepke ?


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4654

świeca podłączona jest orginalnie do filtra paliwa na górze obok przewodu przelewowego, który podłączony jest do odpływu wtryskiwaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu86    0

witam już podłączyłem tak jak radziliście od filtra ale mam jeszcze jeden problem jak mam świece już podłączoną i ją podgrzeję to nie wytwarza płomienia ą paliwo dostaje . A jak ją wykręcę z kolektora i podgrzeję świecę i podam paliwo ręcznie pompką zasilającą to wtedy płomień jest a jak wprowadzę silnik w rozruch to płomień gaśnie tak jakby zostało odcięte paliwo a swieca jest nadal podgrzewana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateusz0110
      Witam
      Panowie mam taki problem mf 255 nowa chłodnica .nowa pompa wody .nowy termostat .nowy wskaźnik temperatury ciągnik teraz na tych upałach bez większego obciążenia praktycznie praca na pusto po przejechaniu 1km temperatura idzie tak na 3/4 zielona pola nie wchodzi na czerwone ale jest blisko,wąż górny bardzo ciepły ten który idzie z bloku też natomiast dolny wąż zimny ,tak samo chłodnica na górze gorąca a na dole zimna.co jeszcze może być nie tak .jeszcze jedno co mnie dzisiaj zaciekawiło to to że silnik był zalany płynem i dzisiaj jak odkręciłem kranik ten w bloku to płyn nie poleciał  żeby spuścić płyn do wymiany pompy to .tylko było zapchane takim błotem dopiero przepchnalem to śrubokrętem i płyn poleciał.w sierpniu w tym ciągniku był robiony kapitalny remont silnika .może ktoś będzie miał pomysł.dawniej to pamiętam że bardzo powoli rosła temperatura w tym mf 255 a teraz właśnie odrazy po odpaleniu chwila i już wskazówka idzie na górę a dosłownie za chwilę idzie pod czerwone pole .dodam że stary zegar nie pokazywał temperatury i było powiedziane że Ferguson długo się grzeje zmieniłem zegar i na tym nowym odrazu pokazuje właśnie 3/4 zielonego pola ,gdyby był przegrzany jak to można sprawdzić ??
    • Przez Karter_66
      Proszę o pomoc mam problem z podnośnikiem i nie działa również wałek wom w Massey Ferguson 375 .Podczas pracy w polu przestał działać podnośnik jak i wałek czy to może pompa hydrauliczna jest problem czy ktoś może wie z czym to się je. Proszę jakieś informacje. Co może być problemem.
    • Przez Haczyk93
      Witam, mam problem z Mf255. Na każdym biegu szarpie. Jedzie tak jakby coś przeskakiwało i za chwilę łapał od nowa. Przy wyższych prędkościach aż cały przod podskakuje. Jakieś sugestie co to może byc ? Dodam że jest po remoncie skrzyni biegów i wymianie pompy podnosnika.
    • Przez HejoMatejo
      Dzień dobry,
      Mam okazję kupić przyczepę tandem ze zdjęcia. Waga przyczepy to około 3 tony, chciałbym ściągnąć zabudowę i mieć platformę do wożenia slomy/siana. Przyczepę chciałbym zaczepiać na dolny zaczep hitch i tutaj pytanie czy nie będzie za ciężka do MF 255? Jeździć będę głównie po asfalcie.

    • Przez huard
      Witam panowie chciałem się dowiedzieć czy ktoś zwiększał moc w MF 5460 posiadam takiego z 2008rok oryginał ma 115 chciałbym zwiększyć na 125 czy się da? Jakie koszty, i czy trzeba w nim wyciągać pompę?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj