bolid20

Opłacalność produkcji czosnku

Polecane posty

luteks77    8

U nas w jednym ze sklepów( gość ma ich kilka w różnych miejscowościach) sprzedają główki fioletowe 7-8 cm po 1,40zł pisze polski,jakoś mi się nie chce wierzyć żeby to był polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quis    8

Ja swój (dużo nie mam) ale sprzedaje 5+ za 1.3zl.

3-5 za 0.5 zł.

 

Wykopałem tydzień temu a zostało mi może z 30 główek, puszczam w detalu i po restauracjach, nie ma sensu puszczać ich za 35 gr w hurcie. Stawiam na jakość nie na ilość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
king12    233

Ja mam ofertę od 0.15ģr do 0.70gr za 6cm oczywiście na brudno jak ktoś ma lepsze ceny to dajcie cynk panowie i panie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meter    0
23 godziny temu, marcinw1981 napisał:

Szukam  pozniej  odmiany  czosnku  do  sadzenia

Posiadam ornaka i szerokolistny kopany będzie za jakieś dwa tygodnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zieleniak    5

Dostaje mnostwo wiadomosci priv abym podal namiary gdzie tak placa 1.5 zl. 

Tak sprzedawalem rok temu.  Czosnek wysuszony.  To bylo we wrzesniu. Jak ktos oddaje na zielono w czerwcu lub lipcu taniej jego brocha. Narobilo sie debili co d*py nie rusza z domu nie obiora i zadaja nie wiadomo jakiej kasy.

I jeszze narzekaja ze nie maja co z dobrym czosnkiem zrobic.

 

Odpowiadam od razu dawac mi tu po 0.5 zl za glowke brudny kaliber 50 mm w gore ja go spożytkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s4lim3    7

Pomału ten wątek śmieszny się staje

Widzę że co poniektórzy jeszcze się nie nauczyli że niektóre informację trzeba przez palce przesiewać.

i proszę pamiętać że detal nigdy nie będzie się równał ceną hurtowym.

udanych wykopków i handlu życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meter    0

Ja już wspominałem że ceny na elizówce szału nie robią wiadomo że w detalu drożej tylko skąd tyle klientów ceny są podobne do zeszłego roku tylko czasnek nie za duży bo susza dała sie w znaki ale każdy radzi sobie jak może ktoś ma towar to klient się znajdzie czy to hurt czy detal jakoś tam się na tym wyjdzie raz lepiej raz gorzej i to kto po ile sprzedaje to już jego sprawa wolny rynek mamy dla mnie może i za darmo oddawać jego sprawa a tak swoją drogą panie zieleniak ja panu sprzedam wszystkie 5 i powyżej ok 10tyś bierze pan??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302
8 godzin temu, s4lim3 napisał:

Panie Janie, nie znam żadnego Michała :)

Oj sorry coś czułem ze przekrecilem Mateusz sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zieleniak    5
11 godzin temu, Meter napisał:

Ja już wspominałem że ceny na elizówce szału nie robią wiadomo że w detalu drożej tylko skąd tyle klientów ceny są podobne do zeszłego roku tylko czasnek nie za duży bo susza dała sie w znaki ale każdy radzi sobie jak może ktoś ma towar to klient się znajdzie czy to hurt czy detal jakoś tam się na tym wyjdzie raz lepiej raz gorzej i to kto po ile sprzedaje to już jego sprawa wolny rynek mamy dla mnie może i za darmo oddawać jego sprawa a tak swoją drogą panie zieleniak ja panu sprzedam wszystkie 5 i powyżej ok 10tyś bierze pan??

 

Pewnie ze wezme. Wyslij mi nr tel na priv to sie zdzwonimy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki788    0
17 godzin temu, Zibo123123 napisał:

Witam Rybitwy za1 max 0.9 za 2 0.5 0.7 poniżej 3 kilówka.Pozdrawiam.

Coś słabe te ceny jak na kiepski rok dla czosnku. Tyle że rybitwy mają swoją politykę, 😎😎😂😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzys7272    2
Dnia 29.06.2018 o 21:43, Meter napisał:

Posiadam ornaka i szerokolistny kopany będzie za jakieś dwa tygodnie 

Szerokolistnego bym wziol z 2tys sztuk . Ile cenisz ? Na brudno pow 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Steven654    0

Czy podzieli się ktoś doświadczeniem odnośnie odnawiania materiału siewnego za pomocą nasion czosnku, chodzi mi o to kiedy to się zbiera i jakieś praktyczne porady, i czy w ogóle stosujecie takie praktyki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucaskrrr    0

Witam , Posiada ktoś na sprzedaż  czosnek Harnasia główki bez utworzonych ząbków jak malutkie cebulki. Szukam takich do przetworów mięsnych mniej pracy przy nich. kupię ok 100 kg

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meter    0
Dnia 4.07.2018 o 23:18, krzys7272 napisał:

Szerokolistnego bym wziol z 2tys sztuk . Ile cenisz ? Na brudno pow 6

Odezwij się na priv dam ci numer telefonu i dogadamy się co do  ceny i ilości 

Harnaś sprzedany nawet odpadówka szału z kasą nie ma ale szerokolistny lepiej dał sobie radę w taką pogodę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pepik190
      Witam.
      Będe wdzięczny za podpowiedz jak zrobić sadzarkę do czosnku,zdjęcia dane konstrukcyjne.Z góry dziękuję.
    • Przez membrana
      Witam! Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czym zaprawiać czosek, jakie stosować opryski i co zrobić, zeby nie gnił wiosną?
    • Przez Kondzioo
      Witajcie... nie znalazłem nigdzie tematu z cenami czosnku więc piszcie po ile chodzi czosnek i w jakich regionach.. jezeli jest taki temat to przepraszam
    • Przez mwp113
      Wydzierżawiłem pole, na którym kiedyś rosło zboże, którego nie zebrali i zgniło. Od tego czasu minęło 2 lata, a pole zarosło krzakami. Popalilismy krzaki, zaoralismy pole i teraz pytanie do was. Co zrobić żeby doprowadzić pole do porządku tak, aby mozna było sadzić czosnek. Pole ma 1ha . Moze jakieś konkretne nawozy do odkwaszenia pola tak, aby doprowadzić je do porządku. Z góry dziekuje. ( Chcemy sadzić czosnek zimowy)
    • Przez 360i82Sa
      CZOSNEK
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj