daniel1986

Kosiarka bębnowa do URSUSA 3512??? 1.65m czy 1.85m???

Polecane posty

lukbold    1054

przełączasz na 750 obr wałek i pyrkasz silnik na lekkim gazie.... spalanie pewno niższe niż ferdek 255 z gazem w podłodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a polecicie jakiegoś producenta ? lepiej jest wziąść 1.85 czy dopłacić dużo więcej i wziąść 2.10? a no i do 2,10 nie ma roztrząsacza czyż nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200

  Mariusz być może jest tak jak mówisz .Kosiłem kawałek gdzie na 2, c 360,kosiarką 185, zrzucało w trawę,lecz było to na gościnnych występach,trawa gęsta,stara i twarda.Osobiście wolę trawę przed kwitnieniem i czasem załapię się na początek i przy normalnych trawach jakie posiadam,a na pewno są jedne z lepszych,oprócz 1 pokosu często używam 4 z zależnymi. No jeszcze można wziąć pod uwaę to że gleby 4 kl. i poniżej,lepszych nie ma,na lepszych kto wie :blink: mogło być i ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

To  czy  ładna  trawa zależy głównie od  nawożenia  ,  zwłaszcza  w 1  pokosie , w kolejnych  to  też od opadów , bo jak  sucho  to  i tak nic nie  urośnie .

Jaką  masz  wydajność z 1  pokosu? ile bel  z ha ? kiedy koszone ? 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200

  Wydajność 15 -17 szt pierwszy pokos,no może czasami troche lepiej lub jak   tego roku gorzej,w pierwszym roku jak bardzo udana 23,żadnych rewelacji jak czytam wyniki innych.Zaczynam kosić około 18 maja,by mogły krowy wcześniej wejść,zbieram to i już na poważnie biorę się za sianokosy ,ok.22-25 maj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a polecicie jakiegoś producenta ? lepiej jest wziąść 1.85 czy dopłacić dużo więcej i wziąść 2.10? a no i do 2,10 nie ma roztrząsacza czyż nie tak?

 

podpowiecie coś??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez teybe
      Witam. 
      Czy ktoś mi podpowie jaka nakrętka jest na tej osi. Kupiłem nową, ale ci co to sprzedają nie dają nakrętki w zestawie. 
      Pozdrawiam 

    • Przez mlodykom1
      Witam przymierzam się do zakupu kosiarki dyskowej mam na uwadze dwie firmy SAMASZ i VICON. Waszym zdaniem która lepsza??? Obie na centralnym zawieszeniu. Będę wdzięczny za opinie
    • Przez miteszko123
      Witam, potrzebuje namiaru do osoby ktora zajmuje sie plandekami do kosiarek. Chodzi mi o model fella sm320. Na necie sa ale strasznie drogie 


    • Przez rolnik8712
      Witam,
      Czy ktoś z Was używał kosiarki firmy TORO model REELMASTER 108?
      Prośba o opinie
      Dziękuję

    • Przez michaluspl
      Hej, 
      mam pytanie czy do kosiarki Wirax Z-069 165cm (starszy model bo z osłonami na ramce rurkowej)  pasują części od kosiarek jakiegoś innego producenta bo dedykowanych do tego modelu jak na lekarstwo. Czeka mnie odszykowanie takiej przed sezonem na siano a stała kilka lat na dworze bez przykrycia. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj