Skocz do zawartości

Zdjęcie

hydraulika w MF 520

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Farmer2222

Farmer2222

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 16 maj 2009 - 12:08

hydraulika w MF 520 Witam.Mam problem z olejem jest biały czyli wygląda na to że jest w nim woda.wszystkie filtry zostały zmienione i cały układ hydrauliczny został dokładnie wyczyszczony wlałem nowy olej i jest tak samo dodam jeszcze że olej w zbiorniku się gotuje i nie da rady długo robic.heder się podnosi i motowidła też tylko że motowidła się nie wysuwają.Czekam na pomoc.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
FERGUSON 330 16 SAMPO 500 580 John Fahr Claas RATY TRANSPORT

Zobacz ogłoszenia w kategorii Maszyny do zbioru: Kombajny zbożowe: Kombajny Massey Ferguson
  • 21500.00 PLN
  • 19 cze 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
hydraulika w MF 520 Dzisiaj, 17:49
  •  

#2 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7078 postów

Napisany 16 maj 2009 - 16:04

hydraulika w MF 520 A kombajn jest wyposażony w chłodnicę oleju?
Bo to w sumie jedyne miejsce gdzie może dojść do mieszania oleju z wodą [chłodnica często jest zintegrowana z chłodnicą główną maszyny i gdy wystąpi przeciek między nimi dochodzi do mieszania płynów z obydwóch chłodnic]

#3 Share Farmer2222

Farmer2222

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 23 maj 2009 - 08:54

hydraulika w MF 520

A kombajn jest wyposażony w chłodnicę oleju?
Bo to w sumie jedyne miejsce gdzie może dojść do mieszania oleju z wodą [chłodnica często jest zintegrowana z chłodnicą główną maszyny i gdy wystąpi przeciek między nimi dochodzi do mieszania płynów z obydwóch chłodnic]

Nie ma chłodnicy oleju.

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 lipiec 2009 - 08:45

hydraulika w MF 520 Witam podczepię się do tego wątku. Mam od 3 lat MF 520 gdy go kupiłem wjechałem w pole i po jakiś 15 min zaczął rzygać olejem. No nic zajechałem do domku wymieniłem olej (TURDUS) (okazało się, że starego było prawie wiadro za dużo :/ ) i na pole i było ok ciśnienie w normie olejem nie rzyga po prostu wszystko ok. zeszły sezon wszystko ok. no ale w tym sezonie wjechałem w jęczmień ozimy i po 15 min to samo co 3 lata temu coś dostaje się do oleju w silniku i jest ponad stan i rzyga olejem. Zmieniłem olej i jest wszystko ok. Co to może być woda to raczej nie jest bo nie widać w starym oleju żeby była woda :/ proszę o wasze opinie na ten temat. Pozdrawiam Maciej <_<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share fazi16

fazi16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 07 sierpień 2009 - 13:27

hydraulika w MF 520 wg mnie to masz z***a pompkę paliwa tylko nie pompę wtryskowa tylko ta mała zasilająca . Najprawdopodobniej pękła membrana lub jest nieszczelna i paliwo dostaje się do oleju.

Błędy, wylgaryzmy i cytowanie poprzedniego postu - niezłe początki... A posty piszemy w pierwszym okienku.

Edytowany przez wsk125ccm, 07 sierpień 2009 - 14:15.
j.w

#6 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 sierpień 2009 - 08:15

hydraulika w MF 520 Dzięki Fazi16 wpadłem na to wcześniej niestety nie mogłem dostać takiej membrany (była rozwarstwiona i puszczała ropę do silnika) i byłem zmuszony kupić całą pompkę koszt zamiennika 150 zł. Dziękuję za odpowiedź pozdrawiam :)

#7 Share Farmer2222

Farmer2222

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 06 grudzień 2009 - 20:43

hydraulika w MF 520

Dzięki Fazi16 wpadłem na to wcześniej niestety nie mogłem dostać takiej membrany (była rozwarstwiona i puszczała ropę do silnika) i byłem zmuszony kupić całą pompkę koszt zamiennika 150 zł. Dziękuję za odpowiedź pozdrawiam :lol:

ja miałem na myśli olej hydrauliczny

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share robert78

robert78

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 12 lipiec 2010 - 16:39

hydraulika w MF 520 Witam mam pytanie. Jaki olej hydrauliczny stosuje się do MF 520? Kupiłem go wy tym roku i nie wiem jaki dolać.