Skocz do zawartości

Zdjęcie

agregat uprawowy

43 odpowiedzi na ten temat

#41 Share MateuszTeam

MateuszTeam

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 16 listopad 2015 - 23:17

agregat uprawowy

Dzieki, jeszcze jak ktoś taki posiada i mogłby sie wypowiedziec bylo by fajnie :) Cena to 650 z dostawą do domu(okolo 150km.)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
agregat uprawowy Dzisiaj, 08:40
  •  

#42 Share tomekZ058

tomekZ058

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 787 postów

Napisany 17 listopad 2015 - 00:01

agregat uprawowy

jakim ciągnikiem chcesz ciągnąc ten wał ? dziwie się ze kupujesz pojedynczy bo kilka lat temu też pracowałem pojedynczym wraz z kultywatorem Grudziądz i w porównaniu do tego co mam teraz czyli podwójny na łańcuszkach 2,10m to pojedynczy jest porażką i na twoim miejscu kupowałbym podwójny na docisku lub na łańcuszkach,wiadomo trzeba więcej dołożyć kasy ale się opłaca

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#43 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4012 postów

Napisany 17 listopad 2015 - 07:11

agregat uprawowy Odradzam zakup takiego wału.Sam wał bez agregatu sprężynowego jest za lekki,będzie latać po wierzchu.Lepiej dołożyć i kupić cały zestaw.Łożyska trzeba od czasu do czasu nasmarować,generalnie nie są drogie po 9zł/szt.Wytrzymują 4-5lat

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#44 Share MateuszTeam

MateuszTeam

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 17 listopad 2015 - 09:27

agregat uprawowy tomekZ058 będzie pracował z c-330, wiec na moje ziemie i górki nie nadaje sie podwójny, ale powoli rozwijamy sie wiec kiedys czemu nie :)

asharot mam juz kultywator :) tylko wczesnija mialem wał 2.10, a kultywator 1,80, i wał byl bez zębów na strunach wiec postanowilismy zmienic:) poważnie tyle lat wytrzymają te chińskie? :D