Skocz do zawartości

tomekZ058

Members
  • Postów

    2134
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    podkarpacie

Ostatnie wizyty

11955 wyświetleń profilu

Osiągnięcia tomekZ058

  1. 125-150g spokojnie można dać
  2. Panowie co myślicie o środku Avastel na T2 w pszenicy ozimej ?
  3. Ja chyba T2 w tym roku zrobię Daxurem
  4. Dzięki za odp. a co myślisz dać na T2 ?
  5. @yacenty jaką dawkę wirtuoza i modusa dawałeś na pszenicę ?
  6. Ja myślę spróbować Wirtuoz pro lub Forapro
  7. Ja siałem 7 marca ciekawe co tam się w ziemi dzieje,jutro może podjadę na pole zobaczyć jak wygląda
  8. Kiedy siany ?
  9. Bez ponieważ bronuje po siewie
  10. Daxur próbowałem już w ubiegłym roku,w tym mam go zamiar dać na jęczmień jary i może część pszenicy ozimej
  11. A T2 czym myślisz robić ?
  12. Co według was lepsze na pszenicę ozimą na T1 Duett na Start czy Wirtuoz pro ?
  13. Z czym będziesz mieszał ten protiokonazol w T1 i T2 ?
  14. tomekZ058

    Prosięta

    Lochy masz PBZ-tki czy inna rasa ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v