krycha2000

Wybór siewnika Famarol czy Polonez.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krycha2000    9

Witam Was i proszę o poradę.

Zastanawiam się nad kupnem do mojego ursusa 1014 siewnika stopkowego Famarol lub Polonez. Siewnik chcem połączyć z agregatem biernym (wał strunowy, dwa rzędy zębów i wał packera). Nie wiem jaki siewnik wybrać i czy skompletować osobno czy razem. Zależy mi również na masie zestawu. Ponieważ moja 1014 nie ma tura z przodu. Na plus przemawia famarol bo waży tylko 400 kg.

Rocznie obsiewam 10 ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margoo78    534

Famarol nie jest taki zły, wiem bo mam. Waży 400 kg, dokładność wysiewu zadowalająca, rzepak siałem 2,7 kg na ha bez problemu. Polonez jest ciężki, amazon może ma lepsze wykonanie, ale trzeba by szukać d8 a to już inna pułka cenowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha2000    9

Sieje rzepak i wybór chyba padnie na famarol. Może kupię cały agragat w komplecie z siewnikiem Famarol. Gdyby ktoś miał na sprzedarz to proszę o kontaktna emai:

krycha200@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Gazpacho
      Mam zamiar kupić 3-metrowy siewnik 2-talerzowy z kołami kopiującymi. W cenie około 50 tys. zwróciły moją uwagę polskie(Unia, Agro-masz) i tureckie(Ozdoken i HMS). Jeśli macie te siewniki albo mieliście do czynienia to prosiłbym o opinie. 
      Uprzedzając porady aby kupić używany zachodni; ma być nowy, bo na program RMG.
    • Przez Dawid381010
      witam Wszystkich Użytkowników 
      Zwracam sie z uprzejmą prośbą ; jak ustawić siewnik pod Rzepak jak i pszenicę ? 
      chodzi mi głownie o obroty koła ile obrotów zrobić na próbę kręcona 
      Hassia du 100 21 lejków 3 metry 


    • Przez KonradMar
      Dzień dobry. Czy posiada ktoś instrukcje w języku polskim do siewnika punktowego pneumatycznego monosem z 1991r? Kupiłem siewnik 6 rzędowy, niestety nie mam żadnej instrukcji i pojęcia jak to cudo ustawić.

    • Przez outstanding
      Witam.
      Koledzy moglibyście napisać ile zębów ma zębatka ta mniejsza od drobnego wysiewu w siewniku Fiona?
    • Przez przemyslaw111187
      Witam
      Od jakiegos czasu nie dziala sygnal dzwiekowy gdy jakas sekcja nie sieje  siewnik Maschi Gaspardo Mte mtr 300.Moze ktos wie jak odblokowac funkcje, czy wogole jest taka mozliwosc? Sterownik Muller Maschio

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj