Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie?

643 odpowiedzi na ten temat

#181 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 17:43

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? nie dbam o ladownosc, a komfortem jestem troszke zawiedziony bo siedzialem w twardszych autach :) mi amortyzacja tylko w ciagniku potrzebna :)
nie mam nic do tuningu i podobaja mi sie niektore auta, ale raczej ciezko kompleksowo przerobione w polsce spotkac (tak aby wszystko pasowalo stylistycznie i powiedzmy blacharsko :( :( :) ), jednak do golfow preferuje germana
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Dzisiaj, 13:39
  •  

#182 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 17:49

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Heh ja mam 14 stycznia badania psycho...cos tam czy jestem zdolny do prowadzenia auta :(

Honda - The Power of Dreams :)

#183 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 18:05

nie dbam o ladownosc, a komfortem jestem troszke zawiedziony bo siedzialem w twardszych autach :) mi amortyzacja tylko w ciagniku potrzebna :(
nie mam nic do tuningu i podobaja mi sie niektore auta, ale raczej ciezko kompleksowo przerobione w polsce spotkac (tak aby wszystko pasowalo stylistycznie i powiedzmy blacharsko :) :) :) ), jednak do golfow preferuje germana

no dla mnie komfort to wazna sprawa choć toledo tez nim nie grzeszy, jak byś robił trasy po 2 tyś km przez 3 dni to zmienił byś zdanie chyba ze robisz i ze taki twardziel z ciebie :( . tu sie zgodze polskie tuningi w porównaniu do niemieckich wyglądaja na wsiowe.
kujawy to jes to!!!!!

#184 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 18:10

no dla mnie komfort to wazna sprawa choć toledo tez nim nie grzeszy, jak byś robił trasy po 2 tyś km przez 3 dni to zmienił byś zdanie chyba ze robisz i ze taki twardziel z ciebie :( . tu sie zgodze polskie tuningi w porównaniu do niemieckich wyglądaja na wsiowe.

tzn. nie chodzilo mi o auta koniecznie tuningowane w niemczech, ale ogolnie za granica gdzie na ten cel mlodzi ludzie moga przeznaczyc prawdziwe pieniadze :) . german to znaczy geman style.
znowu jesli chodzi o mechanike to jako polacy nie mamy sie juz czego wstydzic, to poszlo szybko i w dobrym kierunku i mozna zrobic o polowe taniej niz w innych krajach :(
wiekszych przebiegow nie robie i oczywiscie wtedy bym sie nie zdecydowal chyba zadne przerubki, bo bez gleby i tak nie ma o czym myslec :)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#185 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 18:22

tzn. nie chodzilo mi o auta koniecznie tuningowane w niemczech, ale ogolnie za granica gdzie na ten cel mlodzi ludzie moga przeznaczyc prawdziwe pieniadze :( . german to znaczy geman style.
znowu jesli chodzi o mechanike to jako polacy nie mamy sie juz czego wstydzic, to poszlo szybko i w dobrym kierunku i mozna zrobic o polowe taniej niz w innych krajach :(
wiekszych przebiegow nie robie i oczywiscie wtedy bym sie nie zdecydowal chyba zadne przerubki, bo bez gleby i tak nie ma o czym myslec :)

(nie o styl) odwołałem sie do naszych sąsiadów bo najblizej amerykanie tez potrafią. to ze w polsce mozna to tez prawda widziałem pare aut zrobionych w polsce ze uuuuuu kazda śrubka na fulll. tak jak mówisz niemiec robi za konkretną kase a polak za tyle ile ma, no i dość czesto niestety akcesoria za 20zł made in china ( nie mówie o autach pokazowych lub wyczynowych tylko cywilnych prywatnych)
kujawy to jes to!!!!!

#186 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 19:15

Heh ja mam 14 stycznia badania psycho...cos tam czy jestem zdolny do prowadzenia auta :(

Jest to obowiązkowe? Od kiedy robią takie badania? Ja miałem zwykłe badanie lekarskie pod kątem wzroku i to wszystko, aaa i o nałogi pytali :( Na studiach miałem okazje zrobić testy na widzenie stereometryczne (czarny tunel z pałeczkami), szybkość reakcji (piórkowski) i inne takie. Pewnie też to będziesz miał.

#187 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 19:18

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Do tych standardowych badan, sa te testy :( i jest to podobno obowiazkowe dla nowych kursantow, bo cos sie w przepisach zmienilo lub zmieni z nowym rokiem. Tak mi tlumaczyl instruktor u ktorego sie zapisalem :(

Honda - The Power of Dreams :)

#188 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 30 grudzień 2007 - 19:23

(nie o styl) odwołałem sie do naszych sąsiadów bo najblizej amerykanie tez potrafią. to ze w polsce mozna to tez prawda widziałem pare aut zrobionych w polsce ze uuuuuu kazda śrubka na fulll. tak jak mówisz niemiec robi za konkretną kase a polak za tyle ile ma, no i dość czesto niestety akcesoria za 20zł made in china ( nie mówie o autach pokazowych lub wyczynowych tylko cywilnych prywatnych)

Też widziałem pare zarąbistych bryczek ale ich szkoda na polskie drogi ;/ najlepiej na lewecie na pokazy i prawie wszyscy tak robią ;]
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#189 Share Marcin1987

Marcin1987

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 21:31

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? ja prawko mam na kategorie B oraz B+E od 10.04.2006 pomykam vw passatem 1.8 +gaz z 1989 roku rodziców a od września golfem III 1.6 z 1994 roku moja furka :( :( :) :) :) :) :)

#190 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 14 styczeń 2008 - 15:48

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Hinco nie polecam Audi 2,5td oczywiście dotyczy to silnika V, jest okropnie droga w użytkowaniu. Szwagier ma z 2003r i już ja przeklął. Cholernie drogi rozrząd wiskoza, zawieszenie. Co do tematu to śmigam Passatem 1.8benzyna z 96r ( powyżej 100km/h trochę smok..) i BMW 530tds (piękna i ekonomiczna maszynka).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#191 Share sameSILVER130

sameSILVER130

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 14 styczeń 2008 - 16:30

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? chodzi ci o audi A4 2,5 TDI ??utrzymanie silnika 1,9 tdi jest dużo tańsze tak?? Bo właśnie znajomy sprowadził A4 2,5 TDI i ja się tak zastanawiam nad takim sprzętem...

#192 Share Igor03

Igor03

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 413 postów

Napisany 14 styczeń 2008 - 16:48

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? a ja mam kategorie B,T posiadam prawko 10 miesiecy i smigam VW golf IV :rolleyes:

#193 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 14 styczeń 2008 - 17:28

chodzi ci o audi A4 2,5 TDI ??utrzymanie silnika 1,9 tdi jest dużo tańsze tak?? Bo właśnie znajomy sprowadził A4 2,5 TDI i ja się tak zastanawiam nad takim sprzętem...

no jesli nie znasz za bardzo chlopakow w warsztatach, z dostepem do czesci to rozrzad 2000zl w gore :rolleyes:

#194 Share Hinco

Hinco

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 15 styczeń 2008 - 21:26

no jesli nie znasz za bardzo chlopakow w warsztatach, z dostepem do czesci to rozrzad 2000zl w gore :rolleyes:

A jeśli źle pódzie to rozrząd będzie niestety najtańszą sprawą.. wałki, hydraulika.. :)
Szkoda bo fajny mógłby być silnik 2,5TDi..
1.9TDi Q z końca produkcji-marzenie ; ]

#195 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 15 styczeń 2008 - 21:48

A jeśli źle pódzie to rozrząd będzie niestety najtańszą sprawą.. wałki, hydraulika.. :)
Szkoda bo fajny mógłby być silnik 2,5TDi..
1.9TDi Q z końca produkcji-marzenie ; ]

oj tak masz zupelna racje, choc widzialem fajne 2.5 tdi, pytam sie kolegi vw-maniaca (ale nie wlasciciela tego cuda) jaki silnik, moc, itd.
- odpowiada: 400 KM
- ja mowie: jak to??
- a on: no wiesz na dwoch turbinach wszystko poleci :rolleyes: :) :)

co do 1.9 tdi Q, to chodzi ci o te golfy Q co wychodzily?? one ze 130-tkami byly
mi tam sie ten z ibizy cupry podoba :)

#196 Share bendek

bendek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 15 styczeń 2008 - 21:49

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? mam kat. B od dwóch lat(niebawem kurs na C) a latałem na początku mercedesem 300D ojców, od ponad roku
własny ford probe 2,2 benzyna turbo... fajne szybkie autko...
SteyrFun... ;) Posiadam Części do Steyr'ów... zapraszam!!
Steyr 8130 Sk2 93r.
Steyr 8130 Sk1 86r.
Steyr 540+ tur 74r.

#197 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 15 styczeń 2008 - 21:55

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? jaki rocznik tego forda, 2.2 turbo to ta jednostka ktora rozwija niespelna 150 KM, jesli tak to no fajna moze byc dla kogos bo o tym decyduje gust, ale szybka to ona napewno nie jest.
szybka na prostej, a o zakretach to mozna zapomniec :rolleyes:

#198 Share bendek

bendek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 15 styczeń 2008 - 22:01

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? widac ze nie masz pojęcia o tym samochodzie... :rolleyes:
SteyrFun... ;) Posiadam Części do Steyr'ów... zapraszam!!
Steyr 8130 Sk2 93r.
Steyr 8130 Sk1 86r.
Steyr 540+ tur 74r.

#199 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 15 styczeń 2008 - 23:23

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? brzozak ma sporo racji, masa ok. 1,35t. w połączeniu z przednim napędem i zawieszeniem przeszczepionym ze starej Mazdy 626 nie wróży sportowych wrażeń w zakrętach...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#200 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 15 styczeń 2008 - 23:40

widac ze nie masz pojęcia o tym samochodzie... :rolleyes:

mam nadzieje ze cie ktos na swiatlach rozjedzie klekotem PD to sie zdziwisz :)