Zet7211MF6140

Massey Ferguson 6140. Bardzo ciężko pali i ma ''muła''

Polecane posty

Witam.
Mam taki problem z masseyem iż w chłodne dni bardzo ciężko pali a jak są mrozy większe to szkoda gadać co to może być za przyczyna? I jeszcze jest drugi problem że go muli nawet jak się jedzie samym ciagnikiem pod górkę to trzeba redukować pół biegi. Skrzynia Dynashift.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

zacznij od wtryskow i pompy a ma świece plomieniowa czy żarowe? a ile na motogodzin?


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BUSTED: na wolnych obrotach trochę puszcza dymka a później już nie i w robocie ciężkiej też nie
wojtal24: A wiesz nie wiem nawet bo nie sprawdzałem. Motogodzin ma blisko 7000
lukbold: filtry są nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

No to po kolei: pomka zasilająca, wtryski, pompa wtryskowa, kompresja, turbina. Ewentualnie można sprawdzić sitko na króćcu zasilającym pompę bo pewno też jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

w mf to takie przyczyny to albo co najprędzej gdzieś Ci syfu nabiło mogło być w paliwie i na dnie baku się ostało pociągnął i nowe filtry nic nie dadzą , a jeśli to nie to najprędzej pompa paliwowa , a sprawdź jeszcze czy jak dasz na maksa obroty to czy wskazówka nie drga od obrotomierza bo ja miałem w swoim że coś z baku zasysał i nie szło przez przewód z baku pełna dawka paliwa i się mulił , to by najmniej łatwo sprawdzić jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian20    29

Tak jak kolega wyżej powiedział. Sprawdź membranę od sterowania turbiny. Znajduje się ona przy pompie wtryskowej. Miałem to w 6140. Co do palenia...u mnie wszystkie mf-y słabo palą zimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Manys
      Witam.
      Mam problem z MF 3070 a mianowicie nie ciągnie przedni napęd, kontrolka działa jak powinna tzn. po wciśnięciu niby gaśnie potem po ponownym załączeniu się zapala ale napęd przedni nie ciągnie.
      Wszystko inne normalnie załącza i rozłącza, zamieniłem elektrozawory z blokadą i nic się nie zmieniło czyli zawór ok, stop działa, styki przejrzane, 
      Przeszukałem forum ale jest temat że nie rozłącza napędu dlatego piszę 
      Podejrzewam że może tarczki do wymiany
      Proszę o podpowiedzi 
    • Przez rogalik102
      Co się dzieje z napedem podczas orania. Rozłącza się
       
      VID_20240421155706.mp4
    • Przez Ajaa
      Witam pany mam pytanie nie działa mi ehr jak przełączam przycisk na automat i jest włączona blokada to wyłącza blokadę z panelu gdzie szukać przyczyny 
    • Przez ziolek1996
      Witam, 
      w moim MF 3065 wymieniamy końcówki wtryskiwaczy na nowe, pytanie jakie powinno być ustawione na nich ciśnienie??
    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj