Skocz do zawartości
Zet7211MF6140

Massey Ferguson 6140. Bardzo ciężko pali i ma ''muła''

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Massey

Witam.
Mam taki problem z masseyem iż w chłodne dni bardzo ciężko pali a jak są mrozy większe to szkoda gadać co to może być za przyczyna? I jeszcze jest drugi problem że go muli nawet jak się jedzie samym ciagnikiem pod górkę to trzeba redukować pół biegi. Skrzynia Dynashift.

wojtal24    254

zacznij od wtryskow i pompy a ma świece plomieniowa czy żarowe? a ile na motogodzin?

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

BUSTED: na wolnych obrotach trochę puszcza dymka a później już nie i w robocie ciężkiej też nie
wojtal24: A wiesz nie wiem nawet bo nie sprawdzałem. Motogodzin ma blisko 7000
lukbold: filtry są nowe

lukbold    526

No to po kolei: pomka zasilająca, wtryski, pompa wtryskowa, kompresja, turbina. Ewentualnie można sprawdzić sitko na króćcu zasilającym pompę bo pewno też jest

ZELKOW    259

w mf to takie przyczyny to albo co najprędzej gdzieś Ci syfu nabiło mogło być w paliwie i na dnie baku się ostało pociągnął i nowe filtry nic nie dadzą , a jeśli to nie to najprędzej pompa paliwowa , a sprawdź jeszcze czy jak dasz na maksa obroty to czy wskazówka nie drga od obrotomierza bo ja miałem w swoim że coś z baku zasysał i nie szło przez przewód z baku pełna dawka paliwa i się mulił , to by najmniej łatwo sprawdzić jest

marian20    22

Tak jak kolega wyżej powiedział. Sprawdź membranę od sterowania turbiny. Znajduje się ona przy pompie wtryskowej. Miałem to w 6140. Co do palenia...u mnie wszystkie mf-y słabo palą zimą.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piasek186
      Witam. Mógłby mi ktos dokladnie powiedziec lub moze ma zdjecie gdzie znajde filtr siatkowy oleju hydraulicznego w mf 3080 ? Nie znalazłem dokładnej odpowiedzi
    • Przez Scoti
      Witam wymieniłem sprzęgło w moim mf tarczki od napedu no i chyba tyle a teraz problem który mam to ze sie zapowietrza troche popracował w polu i znów nie ciągnął jak odpowietrzyłem to ciągnął więc gdzie moze łapać powietrze jakieś rady ?
    • Przez Scoti
      Witam mam problem ze skrzynia a mianowicie rozbierałem dekiel skrzyni bo troche ciekł uszczelniłem i złożyłem jak odpaliłem to biegi na zakresie B były na odwrót a na A dobrze czyli jak włączałem bieg do przodu na B to jechał do tyłu a jak R to do przodu co mogłem źle złożyć ? prosze o szybką pomoc dzieki
    • Przez ogrodniczek39
      Witam Forumowiczów ,
      Czy ktoś może pomóc i podać sprawdzony kontakt gdzie mogę zakupić nowy wałek atakujący do przedniego napędu dla Ciągnika 3115 ?
      Są ogłoszenia na internecie ale nie chcę wydawać pieniędzy na marne . 
      Awaria była w ubiegłym roku , lecz postanowiliśmy zregenerować wałek . Ciągnik przepracował może 10 Ha i problem nadal wystąpił .   

• Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.