Zet7211MF6140

Massey Ferguson 6140. Bardzo ciężko pali i ma ''muła''

Polecane posty

Witam.
Mam taki problem z masseyem iż w chłodne dni bardzo ciężko pali a jak są mrozy większe to szkoda gadać co to może być za przyczyna? I jeszcze jest drugi problem że go muli nawet jak się jedzie samym ciagnikiem pod górkę to trzeba redukować pół biegi. Skrzynia Dynashift.

wojtal24    649

zacznij od wtryskow i pompy a ma świece plomieniowa czy żarowe? a ile na motogodzin?

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

BUSTED: na wolnych obrotach trochę puszcza dymka a później już nie i w robocie ciężkiej też nie
wojtal24: A wiesz nie wiem nawet bo nie sprawdzałem. Motogodzin ma blisko 7000
lukbold: filtry są nowe

lukbold    931

No to po kolei: pomka zasilająca, wtryski, pompa wtryskowa, kompresja, turbina. Ewentualnie można sprawdzić sitko na króćcu zasilającym pompę bo pewno też jest

ZELKOW    917

w mf to takie przyczyny to albo co najprędzej gdzieś Ci syfu nabiło mogło być w paliwie i na dnie baku się ostało pociągnął i nowe filtry nic nie dadzą , a jeśli to nie to najprędzej pompa paliwowa , a sprawdź jeszcze czy jak dasz na maksa obroty to czy wskazówka nie drga od obrotomierza bo ja miałem w swoim że coś z baku zasysał i nie szło przez przewód z baku pełna dawka paliwa i się mulił , to by najmniej łatwo sprawdzić jest

marian20    29

Tak jak kolega wyżej powiedział. Sprawdź membranę od sterowania turbiny. Znajduje się ona przy pompie wtryskowej. Miałem to w 6140. Co do palenia...u mnie wszystkie mf-y słabo palą zimą.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez seba1718
      Witam mam problem z rewersem w ferdku 6160 a więc opisze całą sytuacje a wiec gdy nadeszły ostatnio mrozy ciągnik nie chciał palić było takie tylko pojedyncze pyknięcie pierwsza myśl to włącznik elektromagnetyczny (bendiks) ale wcześniej przejrzałem wszystko co łatwiejsze czyli czyściłem mase, klemy, przejrzałem bezpieczniki, wszystko było ok wiec zabrałem się za rozrusznik wyjęty , włożony wszystko podpięte i stała się rzecz straszna oczywiście z mojej głupoty zrobiło się małe zwarcie dotknąłem którym kablem od rozrusznika  ale nic złożyłem sprawdzam wszystko ok, odpalił i zaczął pikać jakiś sygnał dźwiękowy i migać kontrolki rewersu do tego nie chce jechać, kilka razy machnie się rewersem to załapie wszystko ucicha i da się jechać do momentu jak np wrzuce wsteczny to sytuacja sie powtarza. Czy ktoś mógłby podpowiedzieć co z tym zrobić, czy mógł sie uszkodzić ten moduł rewersu ? jak sprawdzić czy jest sprawny ?,  czy może to być wina czujnika pod sprzęgłem (tak gdzieś wyczytałem na jakimś forum przy podobnych objawach) ? Bardzo proszę o jakieś rady.
    • Przez celeron59
      Witam mam problem z mf 3095 nie chce zapalić z tłumika leci bialy dym a on nie chce załapać wogole. 
    • Przez andrzej4
      witam klubowiczów mam pytanie jak wyregulować rewers elektryczny  przy kierownicy w mf 6150 ciągnik jest z 1997 roku czy muszę sprowadzić serwis
    • Przez dereniek
      Witam , składam półbieg w MF 3060 i nie jestem pewien jednej rzeczy, w obudowę polbiegu wchodzi duża tarcza, blacha dosyć masywna i blacha sprężysta, jaka jest kolejność ?

• Przez Daniel3321
      Witam  ma moze ktoś instrukcje  jak skasowac luzy na tylnym moście ? Lub robił to ktoś?  Za kazda podpowiedz byl bym wdzieczny
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj