Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#1621 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 04 maj 2009 - 20:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Gadałem z nią na poważnie o szansach na związek. Ona nie jest zainteresowana gospodarstwem ;) Sam nie wiem czy mnie trochę zwodzi aby sprawdzić czy faktycznie coś jest z mojej strony czy tylko na trochę. Narazie nie che się wiązać z nikim. Jest świeżo po rozstaniu z chłopakiem. Powiedziałem jej ze poczekam aż będzie gotowa na związek. Teraz ma się zająć zdaniem matury.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 21:51
  •  

#1622 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 maj 2009 - 20:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hmmm no to trudne zadanie przed toba jak niechce zostac na gospodarce .. no ale wiesz mozesz z nia sie umawiac w czasie wolnym na spacerki wiesz takie miel pogawendki i te sprawy jako kumple albo przyjeciele sprobuj ja poznac co ja kreci w kolesiach czego nie lubi co by chciala robic w przyszlosci i takie tam .. sprobuj z nia pogadac o tym kolesiu co sie stalo i wiesz powiedz jej ze nie byl jej wart ze taka dziewczyna nie zasluguje na takie traktowanie ze powinien byc dumny ze ma taka wspaniala dziewczyne jak ona .. ze jak bys ty byl na jego miejscu to bys robil wszystko zeby ona byla przy tobie szczesliwa i bezpieczna staraj sie ja zrozumiec. (chocisz to nie musi byc latwe) moze spytaj sie czy jej pomoc w nauce do matury albo cos

#1623 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 04 maj 2009 - 20:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czyli temat uwodzenia znów ruszy, i dobrze ;)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#1624 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 04 maj 2009 - 20:26

Gadałem z nią na poważnie o szansach na związek. Ona nie jest zainteresowana gospodarstwem ;) Sam nie wiem czy mnie trochę zwodzi aby sprawdzić czy faktycznie coś jest z mojej strony czy tylko na trochę. Narazie nie che się wiązać z nikim. Jest świeżo po rozstaniu z chłopakiem. Powiedziałem jej ze poczekam aż będzie gotowa na związek. Teraz ma się zająć zdaniem matury.

A nie myslales gospodarki zostawic i zajac sie czyms innym??? Ze tak zapytam ile ona ma lat????
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1625 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 maj 2009 - 20:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jak zdaje mature to ma albo 19 albo 20 .. zalezy czy chodzilo do liceum czy do technikum

#1626 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 04 maj 2009 - 20:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 mature to mozesz zdawac i w wieku 30 lat. a jak kiblujesz to 23 zalezy ile kiblujesz
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1627 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 maj 2009 - 20:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no jo ale podejrzewam ze to normalna dziewczyna i pilny uczen ;) wiec podejrzewam moja opcje wiekowa :P .. a moze ma po 80? z nudow na emeryturze chciala sobie mature zrobic

#1628 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 04 maj 2009 - 20:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wspólny spacerek proponowałem tydzień temu ale powiedziała ze narazie nie. (narazei czyli jest może i nadzieja)
Czemu się rozstała z tamtym to wiem ale to jest tylko do mojej wiedzy wiec wam nie podam przyczyny.
Ma 19 lat (prawie)
Zostawić gospodarkę w moim przypadku?? Jakoś sobie tego nie mogę wyobrazić.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1629 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 maj 2009 - 20:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie no spoko rozumiem cie bynajmniej ja i wiekszosc chyba tez cie zrozumie .. no ale ci powiem jesli ci naprawde na niej zalezy to walcz o nia i nie odwal takeij kasznaki jak ja chociasz mi udalo sie wrocic do tej laski na kotrej mi zalezo to po drodze bylo nieciekawie ale to dluga historia .. jesli ci naprawde zalezy to walcz o nia bo z tego co piszesz to jest tego warta .. no wiesz po maturach pewnie pojdzie z toba na spacer to sobie pogadajcie i zycze powodzenia ..

#1630 Share lukasz20

lukasz20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Zainteresowania:sport, technika rolnicza, hodowla bydła

Napisany 04 maj 2009 - 20:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @andrzej2110 zagrałeś w otwarte karty myślę że jak po pewnym czasie "zmięknie" to i gospodarka nie będzie dla niej przeszkodą ;) jak znasz przyczynę to bedzie Ci łatwiej jej pomóc i ją wesprzeć ale nic na siłę cierpliwości i staraj się jej nie naprzykrzać a może będzie bardzo potrzebować Twojej pomocy...
Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1631 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 04 maj 2009 - 20:43

Wspólny spacerek proponowałem tydzień temu ale powiedziała ze narazie nie. (narazei czyli jest może i nadzieja)
Czemu się rozstała z tamtym to wiem ale to jest tylko do mojej wiedzy wiec wam nie podam przyczyny.
Ma 19 lat (prawie)
Zostawić gospodarkę w moim przypadku?? Jakoś sobie tego nie mogę wyobrazić.

No to @andrzejku tu masz problem. Ona jest jeszcze mloda, ona by chciala swiata zobaczyc a nie wiazac sie i na gospodarce siedziec.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1632 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 04 maj 2009 - 20:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak zagrałem w otwarte karty bo cenie sobie szczerość. Obawiam się tylko ze być może się spóźniłem z tym rozdaniem...
Wiem tylko ze powód dlaczego się rozstali w mojm przypadku by takiego nie było.

Ale przecież ja nie mówię ze ma iść zaraz do ołtarza. Co do zobaczenia świata to ja lubię wycieczki :P W sumie na jednej to się nawet poznaliśmy ;)

bullet_black.png

#1633 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 maj 2009 - 20:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Baban.. ja mam 20 lat i nie czuje sie staro albo cos .. i jakos mnie juz nic nie kreci tylko powaznie mysle o pracy znalesc jakies mieszkanie albo domek i sie ozenic . a moja laska ma 17 lat i ona by chciala imprezowac i wogole a ja tak spokojnie na imprezach spie ale jade z nia czasami sobie potancowac i ona by chciala po szlaec i swiata zobaczyc .. chociasz za rok bysmy mogli smialo brac slub i wogole to czekamy az skonczy szkole .. a jak ma 19 lat to tez moze powaznie myslec ale nikt jej nie kaze sie zaraz zenic niech beda ze soba torche .. a jak Andrzej zna problem i bedzie ja w tym wspieral i jej pomoze to plus dla niego po pokarze jej ze potrawi ja wesprzec w trudnym monecie i zawsze jest przy niej i mimo wszytsko czekal na nia .. wiec moze i dziewczyna sie przekona do gospodarki

#1634 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 04 maj 2009 - 20:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To co piszesz to moim zdaniem to ona Cie traktuje tylko jako przyjaciela. To wszystko.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1635 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 maj 2009 - 20:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no no wiesz jako przyjaciele ale z czasem moze byc cos wiecje przeciesz ..

a co do powodow to kiedys laska zostawila kolesia bo byl taki ciapowaty i jej nie bil a ona lubila jak ja tak koles od czasu do czasu walnie ..

#1636 Share lukasz20

lukasz20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Zainteresowania:sport, technika rolnicza, hodowla bydła

Napisany 04 maj 2009 - 20:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 to że chłopak ma gospodarkę to nie znaczy że ma chomonto dziewczynie założyć w bardzo wielu przypadkach młodzi(mówię o młodych małżeństwach) idą do pracy a teście jak chcą i mogą to prowadzą gospodarkę i dodatkowa kasa jest ;)
Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

#1637 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 04 maj 2009 - 20:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Basiu narazie tak mówi ale ona doskonale wie ze ja che więcej.

Bić dziewczynę?? nie wyobrażam sobie tego....

bullet_black.png

#1638 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 04 maj 2009 - 20:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Znalam taka dziewczyne (brak slow) co krecila z 2kolesiami ona miala 17lat, a oni to jeden 18 a drugi 16 lat i grzmocila sie z obydwoma przez 3lata i ten starszy wyjechal zagranice to ten mlodszy ja sztural a jak starszy wrocil to ze starszym byla.

Rok tem na wakacjach oglosili ze beda brac slub (ona 19l i on 20l) w te wakacje w 2009r i zaczeli wszystko zalatwiac i on wyjechal za granice we wrzesniu, A a ona wtedy balowala z tym mlodszym a potem w pazdzierniku wyjechala do kolesia za granice a tam matka tego kolesia zczaila ze ta jest w CIAZY.

Co sie okazalo ten mlody bzykal sie i zalal forme, i ta pojechala do tego starszego zeby wcisnac ze to jego a ze jego matka to wykryla to ta spieprzyla stamtad do polski i w marcu wziela slub z tym mlodym.

We wakacje 2008r zalatwiali wszystko na slub z tym starszym, a w marcu tego roku wziela slub z mlodszym. Olala wszystkich.

A o tym starszym poscila pogloske ze mu sie popier.... i ona musiala uciekac od niego.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1639 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 maj 2009 - 20:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no ale widac laska lubila ostro.. sa rozni ludzie i upodobania ..

no jak wie to chyba dobrze tylko nie mozesz na nia za mocno naciskac bo bedzie miala ciebie dosyc po pewnym czasie ale wiesz jak bedziecie sobie tak milo spacerowac i bedzie wam sie super gadlao to mysle ze masz z nia szanse na zwiazek i bedzie wam razme dobrze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1640 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 04 maj 2009 - 21:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wiem i nie naciskam na siłę. Jak nie chciała to nie naciskałem na siłę.

bullet_black.png