Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#9921 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 29 czerwiec 2011 - 08:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Pierwsze słysze o takim zwyczaju czy tradycji, choćby gdyby był w naszej okolicy znając mnie byłbym głównym inicjatorem :D , a w piątek przed weselem i tak się trzeba zacząć :rolleyes:
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 15:38
  •  

#9922 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 czerwiec 2011 - 09:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Słyszeli nie słyszeli ale chyba martince nie zrobicie tego że nie pojedziecie do niej na "butelki" :lol: Ona by nam tego nigdy nie wybaczyła !!!!!!!!!!!!! :P alkoholu będzie w brud, będzie lał się z kranu zamiast wody. TIR samego piwa będzie. :D No to jak, POJEDZIECIE?

Edytowany przez MAT912, 29 czerwiec 2011 - 09:24.

#9923 Share chaner123

chaner123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo Motoryzacja dobry film

Napisany 29 czerwiec 2011 - 09:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 u nas też na to się mówi "butelki"
kiedyś z kuzynem wariaci wymyśliliśmy że pojedziemy do kumpla rozrzutnikiem z gnojem. Rozrzutnik wypucowany, wystrojony i cofamy w bramę do młodych wszyscy wychodzą, śmiech, a ja mówię Daniel włączaj przekaźnik ;) . Jak oni się darli :) oczywiście posuw był ustawiony na zero i nic nie poleciało. Obornik rozwaliliśmy na pole a potem się działo

#9924 Share Skamp

Skamp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Zainteresowania:Komputery, Motoryzacja, Maszyny rolnicze, Konie, i wiele rzeczy drugoplanowych.

Napisany 29 czerwiec 2011 - 10:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 to już lepiej potłuczone szkło zamiast gnoju tylko adapter zdjąć co by wypadku nie było.. ...ale mieli by kupę do sprzątania.. B)
Myślenie Nie Boli!!!
Najpierw pomyśl... Potem dopiero pisz posta lub zakładaj nowy temat.

KPK Kumurun Team

#9925 Share FlashForward

FlashForward

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 29 czerwiec 2011 - 16:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 U mnie takiego zwyczaju nie ma i nie wiem czy kiedykolwiek był..
Patrząc z logicznego punktu widzenia to jest wręcz chore aby komuś robić takiego bałaganu na podwórku czy w domu, jak można celowo tłucz szkło? Niby czemu to ma służyć? Chyba tylko radości pijących...
Jeśli już trzeba dzień przed weselem 'nawiedzać' młodych to można to zrobić w sposób kulturalny i cywilizowany, bo nikt przecież nie chciałby sprzątać tego wszystkiego i to jeszcze dzień przed własnym ślubem, kiedy masa innych myśli jest na głowie

#9926 Share andrzej261082

andrzej261082

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 29 czerwiec 2011 - 17:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 U mnie tez nie ma tego zwyczaju i chyba dobrze :rolleyes: .

A jeśli jest mowa o odwiedzaniu młodych to czy oglądaliście dziś Teleexpress była ciekawa informacja jak to sąsiad ukradł młodej wódkę którą gromadziła na swoje wesele ,na jej nieszczęście zdążył ją wypić :lol: to jest prawdziwy sąsiad ,może go nie zaprosiła na wesele :D

#9927 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 29 czerwiec 2011 - 19:42

Słyszeli nie słyszeli ale chyba martince nie zrobicie tego że nie pojedziecie do niej na "butelki" :lol: Ona by nam tego nigdy nie wybaczyła !!!!!!!!!!!!! :P alkoholu będzie w brud, będzie lał się z kranu zamiast wody. TIR samego piwa będzie. :D No to jak, POJEDZIECIE?

JEDZIEMY :D
u nas jest tak ze jak sie idzie zazwyczaj z pusta butelka to sie ja tłucze przy przyszłym małzenstwie i w wyznaczonym miejscu czy to na blaszy czy jakis płytki pojemnik i pija goscie a młodzi tylko troche tak ze na drugi dzien funkcjonuja normalnie a mówię zazwyczaj bo raz kumpel podjechał maluchem z wózkiem pełnym szkła i to na raz wywalił z wuzka przed brame :lol:

Edytowany przez Filipoo, 29 czerwiec 2011 - 19:51.

#9928 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 30 czerwiec 2011 - 07:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak jak kolega mowi glownie to jest wyznaczone miejsce w ktore sie tlucze te butelki chociasz nie zawsze kazdy to rozumie i wali gdzie indziej jak u mojej kuzynki w dom szucali kolesie co przyjechali no ale coz zdarza sie. U mnie w bolu sasiadka miala sprzatania bo od 3 pietra do parteru chlopacy wzieli worek ze szklem i rozsypali je na schodach z gory do dolu..

#9929 Share Kipek1

Kipek1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza,mechanika,motoryzacja,sport.

Napisany 30 czerwiec 2011 - 18:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No a u mnie to nazywa się POLTER,chętnie wybiore sie do Martinki w końcu jesteśmy jedną wielką rodziną AF.Życzę Wam Martinko i FINNie by wasze wzajemne uczucie trwało aż do końca waszych dni.A dzieląca Was odległość wzmacniała je.Z własnego dośiadczenia wiem co to związek na odległość.

#9930 Share matus951

matus951

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 30 czerwiec 2011 - 19:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A u mnie też jest taka tradycja, a do szkła dochodzi czasem styropian :D
A nazywa się to POLTER i obchodzony jest w czwartek, by w piątek było można dojść do siebie :D
W sobotę idę na to wesele o którym pisałem parę stron wcześniej. :P :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9931 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 30 czerwiec 2011 - 20:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a to dzisja na polter idziesz???:D

#9932 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 30 czerwiec 2011 - 21:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 tradycja że tylko o kant d... troncić. powiem szczeze że jak ktos by mi przyjechał z workiem butelek i jak by jeszcze zaczą je tłuc mi przed domem w przed dzień mojego wesela, to na pewno by dostał flaszkę, yhymmm, już... dwa razy... najpierw by dosta szczota po plecach, na pewno by ode mnie nie zdażył, bo pewno by przyszła zona prędzej go dorwała, a wtedy nie chciałbym być w jego skórze, a potem z bólem pleców dostałby tą samą szczote, podziękował ładnie za goscine i zacznie sprzątać to co na smiecił. bo tacy goście co sprawiaja kłopoty to nie goście, co innego jeśli by przyszli i pomogli w przygotowaniach do wesela to wtedy bedzie tak jak madrze prawi @mat912 :D
bo ja nie toleruje idiotycznej zabawy, co innego wieczór kawalerski czy innego typu "cywilizowane" imprezy...
wiedz jak ktos by chciał wpasc i pomagac w przygotowaniach to poinformuję..;)
ja jestem taki ze jak ktoś mi raz, to ja jemu dwa razy...
bez róznicy czy dobrze czy źle...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#9933 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 30 czerwiec 2011 - 21:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale to jest cywilizowane :) Nie rozpieprzasz po całym podworku jest najczęściej ogrodzony płytami kamień i tam rzucamy na szczęście. Widzisz Finn ty sobie tak czegoś nie wyobrażasz a u nas nie wyobrażamy sobie wesela bez piątkowego tłuczenia. I flaszki się nie daje tylko zaprasza gości do domu czy tam pod parawan czy jak też stodoły lub garażu. Taka ciekawostka to powiem to że sąsiad miał wesele w stodole którą świeżo stawiał :D Bez dachu same mury jakieś 18 lat temu to było. Zapewne latem na powiewtrzu piękny klimat wesela :)
To ogolnie nudna niektóre rejony polski są ja widze :( A najlepsze są delegacje z pracy. Śmiechu co nie miara jak popiją

Edytowany przez UrsusCzesio, 30 czerwiec 2011 - 21:49.

Mój Wladimirec podbija świat

#9934 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 czerwiec 2011 - 22:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zgadza się @Ursus Czesio i niech nam jeszcze powiedzą że nie mają BRAM albo MASKI nie przychodzą :lol: chociaż już teraz rzadziej :(
No chyba jakąś tradycję do gwinta macie,ażeby była okazja po pić :P bo i tak PRZYJEDZIEMY :D

#9935 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 30 czerwiec 2011 - 23:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Oj bramy bramy ^^
Mój Wladimirec podbija świat

#9936 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 30 czerwiec 2011 - 23:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Pisałem że u mnie w okolicy nie ma tych "ploterów" gdyby były to bym robił :rolleyes: do takich zabaw to pierwszy jestem, bo "bez mojej zgody nikt w mojej parafii żenił się nie będzie" :lol: ja nie odpuszczę nikomu kogo znam, szlaban być musi, za flaszke za cukierki za dobre słowo , ale musi być :rolleyes: niekiedy robiliśmy takie myki, że ścieliśmy drzewo na droge, czy szlaban kombajnem, krową, wędkami, jakąś maszyną że brakło paliwa, czy chyba najładniejszy nie najlepszy wróciliśmy z zawodów strażackich i zrobiliśmy szlaban w strażackich strojach z sikawką i syrena :rolleyes: , niekiedy mnie uprzedzali że wtedy i wtedy mamy ślub zrób coś tylko ładnego i fajnego i robimy :rolleyes: :lol: , w sobotę idę znowu na wesele i szlabanu nie zrobię , ale niekiedy jak ktoś chce żebym mu zrobił to go straszę że taki mu zrobię zajebiaszczy ale trochę przegięcie :lol: :lol: :lol: :

dobre : ale przegięcie
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#9937 Share Tanco96

Tanco96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i rolnictwo

KPK Kumurun Team

Napisany 01 lipiec 2011 - 00:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 dobre to było u nas nie ma takich zwyczajów jak tłuczenie czegokolwiek ale jest wieczór kawalerski i panieński.

czy nie można było bo otworzyć trzeciej części tematu??? bo tutaj jest już 9936 postów z moim 9937 :D
Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

#9938 Share Skamp

Skamp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Zainteresowania:Komputery, Motoryzacja, Maszyny rolnicze, Konie, i wiele rzeczy drugoplanowych.

Napisany 01 lipiec 2011 - 09:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Oj brama to zawsze musi być... u nas w okolicy Żaden znajomy nie miał darowane... :) bramy są różne.. np. jeden kolega jest pasjonatem gołębi to zrobiliśmy kumulacje z 3 wsi i na bramie przy życzeniach puściliśmy parę białych a za nimi (tak po ok.20 sek.) poszło ok 80 też białych na znak licznej rodzinki:) chłopak prawie się rozpłakał jak to zobaczył..
Myślenie Nie Boli!!!
Najpierw pomyśl... Potem dopiero pisz posta lub zakładaj nowy temat.

KPK Kumurun Team

#9939 Share matus951

matus951

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 01 lipiec 2011 - 14:38

a to dzisja na polter idziesz???:D

No niestety nie byłem bo nie robili poltru ;[
Ale na jutro już się szykuje :D
Byłem u młodego wczoraj i widziałem chyba z 30 kartonów sobieskiej :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9940 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 01 lipiec 2011 - 19:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 fajna tradycja to może i jest pod warunkiem że wszystko z umiarem i kulturą. Pamiętam swoją imprezę i powiem wam że część gości umiała się zachować tzn. postukali butelkami, postraszyli że potłuką ale po kielichu lub dwóch złożyli życzenia i poszli do domów, ale była też inna grupa tzn. miejscowych meneli dla których była to okazja darmowego nachlania się do nieprzytomności, tego dobrze nie wspominam- tu jeszcze kwiaty do odebrania, jeszcze ostatnie szczegóły do dopracowania, a tu banda łachów o północy "haftuje" pod płotem ;[