Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#9201 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 31 grudzień 2010 - 00:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Coraz bardziej jestem zdania,ze rolniki to sympatyczne chłopaki !!!!!!!!!! Bo którego nie poznam to jest prze fajny...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 23:11
  •  

#9202 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 31 grudzień 2010 - 08:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 "bo wszystkie Ryśki to fajne chłopaki" ;) jak to w filmie "miś" ktoś mądrze powiedział :P
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#9203 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 31 grudzień 2010 - 09:15

Na co tak naprawdę lecą dziewczyny?(zachowania, gesty ??)

O odpowiedzi prosiłbym płeć przeciwna i nie tylko :P

To zacząć tak żeby się kleiło... Na co lecą? Na poczucie humoru, każda fajna dziewczyna lubi je :D

Opowiadasz:
Przychodzi baba do warzywniaka i się pyta:
- Dzień dobry jest piorek ?
- Chyba szczy ..- poprawia ją sprzedawca
- Aha, to nie bedę przeszkadzac. - odpowiada baba.

;)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#9204 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 31 grudzień 2010 - 09:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Edek18 rządzi :) ;)
A ja mam 5 lat młodszą Panne :) I jest dojrzalsza ode mnie chyba :P
Z poprzednią miałem raz kryzys. 3 tygodnie spóźniał sie okres. O masakra :D

#9205 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 31 grudzień 2010 - 10:18

pawlus224 - pojechałeś z tym ursusem tapetą xD xD xD
Ja mialem na fonie mojego passata b5 FL to za każdym razem jak dorwała mój telefon to mi zmienia tapete na swoją fotkę i zła, że podoba mi się bardziej mój samochód niz ona xD a z tymi fotkami to umnie jest tak, że na moim sa tylko z rolnictwa głównie części do kupna jeszcze z tamtego roku jak awarje były to fotke zrobiłem i do sklepu zamiast spisywać hehe. Ona to wogóle ma jaką manie robienia fotke, byle co robie to to od tak łazi i fotki co chwile strzela... ;/ wychodze ze zbiornika w bizonie uje..., bo je.... przewody się zatkały jakimś marasem i nie podawał ropy, a ta fotke i "grr ależ sexy z smare na twarzy" a ja sie topie.
PS. nie ma nic gorszego niż siedzenie w zbiorniku przy maksymalnie nagrzanym silniku po koszeniu zboża 8 godz i jeszcze rozkręcaj pompe paliwa, 3 min i pot się z człowieka leje:/

Nom można to porównać do sauny :D

Apropo - kiedyś dziewczyna pyta się co robie , no to odpisuję : można powiedziec ze jestem w saunie i na siłowni :) a tak naprawdę to chyba układałem wiązki słomy w upał ;)

Poczucie humoru .... Ja sie obawiam ,że mam je zbyt duże co tez nie jest zbyt dobre :P

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#9206 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 31 grudzień 2010 - 11:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie chodzi o to że zrywa bo nie jestem z nia więc no to nie pasuje określenie tylko staje isę mniej rozmowna, unika ogólnie kontaktu co skutkuje rozdupceniem się wszystkiego
Mój Wladimirec podbija świat

#9207 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 31 grudzień 2010 - 11:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 He he Czesiu, skąd ja to znam. Też tak mam. Może nieodpowiednio do tego podchodzimy, za bardzo sie angażujemy i przejmujemy, gdy sie nie uda...

#9208 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 31 grudzień 2010 - 12:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesio bez rozmowy w związku nie masz na przyszlość i trwałość. To tak jakbyś z jakimś kolesiem nie umiał znaleźć tematu do rozmowy, więc sie nie odzywasz ;) Każdy się z laską dogada jeśli jest "rozmowny, słuchający" no i się jej podoba to zawsze na 1 miejscu, jak nie podobasz jej się nie czasem na siłe to tylko ciągnie, dla zabawy

#9209 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 31 grudzień 2010 - 13:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 O właśnie poruszyłeś dobrą kwestię ;)

Bo ciekawa rozmowa to nie tylko nawijanie o czyms ciekawym , ale także umiejętność słuchania której wielu osobom brakuje :D

Czesiu , Lesiu nie martwcie się , idzie nowy rok :P załóżcie sobie w postanowieniu noworocznym ,że znajdziecie ekstra dziewczynę i się tego przekonania trzymajcie :) myślę ze dobre nastawienie to 1/3 sukcesu :)

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#9210 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 31 grudzień 2010 - 15:31

Czemu tylko ja się tak szczegółowo dziele moim "życiem z laskami" ??? chociaż nic w nim ciekawego hehehe xD
Kanuni5125 - eh to jeszcze nic :D Ja z moja ponad 8 miechów to dopiero jest coś wspaniałego i wie, że ja nie mam w głowie dziecka, ślubu rodziny póki co i to akceptuje, bo jeszcze mam "pstro" w głowie hehe.

no to jeszcze troche czasu przed wami:) ja ze swoja jestem ponad 2 i pol roku i dzis o polnocy zamierzam sie oswiadczyc .. modle sie tylko zeby mi kwiaty wytrzymaly do polnocy w samochodzie :o ... bedzie cudowny wieczor :P

przy okazji Szczesliwego Nowego Roku życze Wam Wszystkim Udanej Zabawy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9211 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 31 grudzień 2010 - 16:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja również życzę każdemu Szczęśliwego Nowego Roku

Pawle, ja mam postanowienie, żeby się zabrać za robotę pełną parą moich możliwości, a dziewczyna się sama znajdzie. :o

#9212 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 31 grudzień 2010 - 16:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Szczęśliwego Nowego roku chłopczyki i dziewczęta :o :P:):D

#9213 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 31 grudzień 2010 - 16:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Sylwester w samotności ehh :P Ale zaopatrzenie dobre jest :o

#9214 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 31 grudzień 2010 - 17:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 UrsusCzesio - chciałbym mieć wolny, spokój w sylwestra ! :o Na wsi chaty pilnuje to kumple się dowiedzieli (wujek ma dość duży dom na wsi gospodarstwo duza powierzchnia) to tylko adres podałem i co godz 1 się zjawia :/ Raz powiedziałem, że chce sam być w sylwestra to sie kumple zaczęli śmiać "weź młody, nie ściemniaj tak tylko mów, gdzie ten Twój wujek mieszka"... Oczywiście sam mam na myśli z dziewczyną, bo sylwestra jakbym chciał bym całkiem sam to by nie odpuściła... :/ Czesio tylko nie zaszalej się na trupa... ;p

Wszystkiego Najlepszego w Nowym roku wszystkim życzę i wersja ang. Happy New Year Everybody :P

Edek18, - niezła z cb laska xD

Edytowany przez Famer21, 31 grudzień 2010 - 17:16.

#9215 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 31 grudzień 2010 - 17:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no to witam w klubie - sylwester w domu w towarzystwie zapalenia oskrzeli - kuzwa cały rok człowiek zapiernicza i zeby sie nawet w sylwestra nie napic tragedia
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

#9216 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 31 grudzień 2010 - 17:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale zawsze mamy Świat według kiepskich w Ipla :P Sylwestrowe odcinki. Chciałbym żeby ktos przyszedł albo gdzieś isc, po kilku głębszych śwpiewać na schodach na całą wieś jak rok temu :o

#9217 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1681 postów

Napisany 31 grudzień 2010 - 17:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja też wam życzę udanej zabawy w sylwka, ja ruszam ż żoną na bal :o
a zapomniałem , maciek jestem, czytam wasze wypociny już kilka dni i na razie jakoś się nie odzywałem :P pewnie po dzisiejszej imprezie trzeba się przygotować na kilkuletnią przerwę bo bobasek w drodze.

#9218 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 31 grudzień 2010 - 17:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 kto nie ma gdzie iśc na sylwestra - niech wbija po 20 na czat

#9219 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 31 grudzień 2010 - 17:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ano wbije wbije jak się nie upije :P
Nawet się rymło :o

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9220 Share LOST

LOST

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo oczywiście i wszystkie jego odmiany

Napisany 31 grudzień 2010 - 18:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja wbije ale o godz.0.00 trzeba będzie sąsiadowi troszkę poprzeszkadzać :o :P :D
KPK Kumurun Team - Główny Sekretarz