marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość
4 godziny temu, jarecki napisał:

Znalezione obrazy dla zapytania neandertalczyk ciagnie za wÅosy kobiete

Dokładnie o tym faceci marzą.....😎....troje przyznało?

Kiedyś sprezentowałam komuś krawat, to odpowiedział...że chyba po to, bo "każdy mężczyzna musi być uwiązany jak bydle" ....nie wiedziałam tego😏

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, Ywa napisał:

Dokładnie o tym faceci marzą.....😎....troje przyznało?

ja NIE .. nie marzę o tym .. :S

twierdzę natomiast że kobiety, to nie tylko szare myszki i potrafią zaczepić i poderwać .. zrobić pierwszy krok :)

zresztą my faceci też czasem lubimy być podrywani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z natury i  od wieków istnień ludzkich jest tak😉:

Mężczyźni są zdobywcami, a kobiety muszą umieć następnie ich usidlić.....żeby przestało im się chcieć zdobywać dalej...

W świecie zwierząt jest podobnie, samiec stara się i stara, stroi, tańczy.....

I to jest piękne 🌹

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Ywa napisał:

Mężczyźni są zdobywcami, a kobiety muszą umieć następnie ich usidlić.....żeby przestało im się chcieć zdobywać dalej...

strzał w dyszkę 🤣

 

2 minuty temu, Ywa napisał:

kobiety muszą umieć następnie ich usidlić....

.. "podstępnie" .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 godzin temu, Adrian_K_90 napisał:

co jak dziewczyna jest zbyt nieśmiała, lub wychowanie zbyt silnie na nią miało wpływ i nic sama nie zacznie?). 

Miałem kiedyś taką koleżankę, kujon i nieśmiała i od góry do dołu 5 na świadectwie a jak spróbowała i jej się spodobało to normalnie nimfomanko się stała.Takie to najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Każdy musiał kiedyś spróbować, czy to śmiały czy nieśmiały.  Jak się potem ta jej cała nimfomania przełożyła na resztę aspektów życia?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

każdy facet uwielbia seks do póki na jego drodze życiowej nie stanie nimfomanka 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

co złego w tym ?? .. jak robi to TYLKO z nim ..  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nimfomania to wedle definicji "ciągła, wyniszczająca i uporczywa potrzeba uprawiania stosunków płciowych, przesłaniająca inne potrzeby człowieka". Od zwykłego "lubi seks" do nimfomanii jest jeszcze daleka droga, i w sumie chyba nie ma związku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

napisałem tak dla żartu :D

nimfomania to tak jak piszesz .. daleka droga od "bardzo lubić sex", wiem coś o tym, lata temu wstecz jako kierowca "R" miałem okazję się dowiedzieć co to i śmiało mogę stwierdzić że to poważna choroba psychiczna leczona z urzędu .. lekarze nazywają to "kobieta w mani" to są ataki co jakiś czas .. nie nan stop ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Adrian_K_90 napisał:

Każdy musiał kiedyś spróbować, czy to śmiały czy nieśmiały.  Jak się potem ta jej cała nimfomania przełożyła na resztę aspektów życia?  

Zdrady i jeszcze raz zdrady więc wolałem kobiety śmiałe oni bardziej umieją się upilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No ładnie czego ja się dowiaduję ......

Nimfomanki marzą się ...😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Wiesi0 napisał:

1 godzinę temu, Adrian_K_90 napisał:

Każdy musiał kiedyś spróbować, czy to śmiały czy nieśmiały.  Jak się potem ta jej cała nimfomania przełożyła na resztę aspektów życia?  

Zdrady i jeszcze raz zdrady więc wolałem kobiety śmiałe oni bardziej umieją się upilnować.

a co ma śmiałość do zdrad kolego? to że ktoś się umie odezwać się płci przeciwnej zaraz ma zdradzac? jak się kocha to się nie zdradza! moja żona świata nie widzi za mną ale czasem tak działa mi na nerwu że masakra ale potem jak spi to ja okryje kołdra bo chociaż wiem że czasem jest malpa to ta małpa mnie kocha nad życie. zaznaczam że jest bardzo śmiała kobieta ;) ale jak mówi jej serce jest zamknięte przeze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

"Małpa" to pieszczotliwie tak?😉

A nie w stylu  'Jędza'?

Albo ja jestem dziwna.... nie lubię porównań do zwierząt, ponieważ jest to dla nich obraźliwe.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

małpa, kotek, żabka, myszko , ogólnie całe zoo jak mówię do żony ;) jak się denerwuje to mówię jej Andrzeju nie denerwuj się :) takie tam małżeńskie życie , czasem wspomina się kawalerskie życie ale jednak to życie we dwoje jest jakieś takie lżejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
45 minut temu, Ywa napisał:

nie lubię porównań do zwierząt, ponieważ jest to dla nich obraźliwe

o.O .. aha .. no tak,tak -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 godzin temu, zetorlublin7341 napisał:

Zdrady i jeszcze raz zdrady

Tyczyło się tej nimfomanki a reszta to moje własne zdanie.

Nie wiem dla czego ale skojarzyła mi się scena z filmu botox odnośnie tych zwierząt.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, Ywa napisał:

Albo ja jestem dziwna.... nie lubię porównań do zwierząt, ponieważ jest to dla nich obraźliwe.

.. a tak w ogóle że się zapytam to "Twój" nie mówi jakoś tak do Ciebie czasem ?? kotku, żabko, myszko itd ;) bo chyba tak ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Wiesi0 napisał:

10 godzin temu, zetorlublin7341 napisał:

Zdrady i jeszcze raz zdrady

Tyczyło się tej nimfomanki a reszta to moje własne zdanie.

Nie wiem dla czego ale skojarzyła mi się scena z filmu botox odnośnie tych zwierząt.

nimfomania to jest choroba i jak każde zaburzenie seksualne należy ją leczyć, mamy z nią do czynienia w tedy i można ją nazwać choroba jeżeli chora osoba robi krzywdę drugiej. ale są zaburzenia typu seksoholizm z którym też jest ciężko żyć. ale najgorzej jak hm seksualnie nie pozna się partnera przed sakramentem i planuje się związać z nim na całe życie! jeszcze gorzej kiedy jedno z nich potrzebuje aktu miłości codziennie a drugie od święta , w tedy ciężko utrzymać taka miłość i związek i raczej kiedyś się takie małżeństwa rozpadają. znam jedno które właśnie tak się dobrało a potem wzajemne pretensje i w ogóle. jak to stare przysłowie mówi , kobieto kiedy mąż ma pełny żołądek i pusty worek nie stołuje się na mieście, a drogi panie jak to jeszcze inaczej starsi panowie mówią kobieta która jęczy w nocy nie warczy w dzień , i tego się trzymajmy ;) zapewne mówi jej mężczyzna skarbie , to chyba w 90% zwrot używany a jak to mówię nie stanowi zagrożenia dla mężczyzny. kuzyn nazwal małżonkę prosiaczkiem to się mocno sfochala😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 godzin temu, bukat82 napisał:

bo chyba tak ^_^

 bat 

 

3 godziny temu, zetorlublin7341 napisał:

 skarbie , to chyba w 90%

👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Ywa napisał:

8 godzin temu, bukat82 napisał:

bo chyba tak ^_^

 bat 

 

3 godziny temu, zetorlublin7341 napisał:

 skarbie , to chyba w 90%

👌

he he dobrze mówią starzy mędrcy, wszystkie kobiety na świecie mają taką samą naturę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

🤨Niby jaką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie mogę ci powiedzieć bo by męska część straciła by ostatnio broń w walce z kobietami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Ywa napisał:
10 godzin temu, bukat82 napisał:

bo chyba tak ^_^

 bat 

a nie ?? nigdy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MLesner    11

Z dzisiejszego odcinka " Chłopaków ... "

Wróżka przepowiada przyszłość Bandziorkowi

- Swoją miłość spotkasz w lecie

- W lesie spotkam ? :o

- W lecie

- A to źle zrozumiałem :S

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj