Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#4261 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 15:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no musisz sie przelamac i pogadac z nia ale tak od razu prosto z mostu to nie wiem czy jej to nie speszy ale moze i nie i bedzie jej bardzo milo ;) ..

ale Andrzej nie zawsze ta co ma 19 lat jest madrzejasz od tej co ma 13 zadko sie tak zdarza ale czasamia tak :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 13:20
  •  

#4262 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 16:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No dziewczyny nie róbcie tego ;)
Mój Wladimirec podbija świat

#4263 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 17:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Damian te lata nie podałem przypadkowo ;)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4264 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 17:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Znam kolesia w wieku 19 lat i dziewczyne w wieku 13, są razem. Jezu, ale to wygląda. Koleś około 1,90 cm wzrostu, koleśka mniejsza ode mnie o głowe, a sam mam 174. Chryste. No ale jak się kochają...

#4265 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 17:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no wiesz ja znam kilka dziewczyn 13-15 lat i sa madrzejsze nie co nie ktre 19-23 lat nawet .. ale to zadko sie zdarza. no wiecie milosc o wiek nie pyta ;)

#4266 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 19:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wybrałem sie na zakupy na allegro po misia i nic jak są biale to są zmutowane i większe od niej nawet :D ;) Ale pniżej 1 metra cięzko znaleść :D

#4267 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 19:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesiu ty gadasz towaru pełno jest nawet ostatnio znalazłem aukcje z miśkiem chyba 45cm bialutki z czerwoną wstążką z mordki wyglądał na przyjaznego;p i poszedł za 25 zł a z kwiatami dobry pomysł sam o tym już myślałem żeby kupić paulinie bukiet róż na urodziny z tym że samemu przebrać się za dostawcę i udawać że to nie od nas;p wiem wiem ze dziwne pomysły mam;p ale zawsze cos z nich wychodzi;p

#4268 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 19:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja już nie mam siły. Nie umiem do niej zagadać, brak mi odwagi i wydaje mi się, że "za wysokie progi na moje nogi". Nie mam pomysłu co dalej robić, a nie potrafię jej sobie odpuścić. Pomóżcie mi...

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#4269 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 15 grudzień 2009 - 19:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja wróciłem od Ani, skończyliśmy ten ciągnik robić i oczywiście bez sprzeczki sie nie obyło... :unsure: Teściu chciał mi zapłacić za te 2 dni, ja oczywiście kasy nie wziąłem i Ania nie zadowolona... Ale będzie dobrze <mam nadzieję> jak do tej pory nie przykładałem aż tak wielkiej wagi do naszego związku tak teraz coś mnie bardziej do niej ciągnie,

A jeśli dałbym Ani na gwiazdkę moje zdjęcie z ramką i srebrne obrączki?

@look19 jeśli nie potrafisz sobie jej odpuścić zbież sie na odwagę i porozmawiaj szczerze, powiedz że bardzo Ci się podoba itd, jeśli nic nie zrobisz a ona znajdzie sobie onnego partnera nigdy sobie tego nie wybaczysz...

It's My Life...

JD...

#4270 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 19:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no musisz jakos sie przelamac na ten pierwszy raz zeby zagadac do niej a nie milczec.. wypic sobie to troche glupi pomysl na zyskanie odwagi, najlepiej wez sobie postanow co ci szkodzi co? chyba cie nie pobije za to ze do niej cos powiesz no i jak juz zaczniesz to bedzie ok

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4271 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 20:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 musisz zaryzykować nie masz nic do stracenia a do zyskania wiele wiem że łatwo napisać ale musisz sie wziąć w garśc i działac

#4272 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 20:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zawsze najtrudniej jest zacząć, jak zaczynałem jeździć do Ani jako kolega, zabtałem kilka razy na imprezę, króregoś razu oglądaliśmy zdjęcia na kompie, przytuliłem się i pocałowałem ją... I tak już zostało. :unsure:
Do dzieła, nie ma się czego bać. :blink:

It's My Life...

JD...

#4273 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 20:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no no musisz dzialac bo bedziesz potem plakal ze jakis lamus ci ja sprzatnol spod nosa.. no ja nie mialem tak latwo jak ty ziemek .. bo swoja poznalem bedac z jej kolezanka ale od razu mi sie spodobala no ale jak sie z tamta roztalem to od razu z Kamila zaczelem gadac sobei tak na luzie i wogole spotkalimsy sie kiedys i tak jakos wyszlo.. no i jak kolega mowi prztulilismy sie i ja pocalowalem jak sie pozniej okazalo to byl jej pierwszy raz jak calowala sie z chlopakiem . :unsure:

#4274 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 20:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

musisz zaryzykować nie masz nic do stracenia

nie prawda. jest ryzyko ze może jo stracić na zawsze.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4275 Share RobertKowalewo

RobertKowalewo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:motocykle,rolnictwo,sport,fotografia, historia

Napisany 15 grudzień 2009 - 21:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ryzyko jest zawsze... Ona może to różnie zinterpretować a zarazem inaczej się zachowywać. Ja jestem zwolennikiem miłości "pojedynczej" tzn. jesteśmy przyjaciółmi, z tym że ja ją kocham o ona o tym nie wie. Jestem w takim przypadku. Powiem jej co czuję, ale w pewnym momencie, kiedy będę na to gotowy. Dla takich, którzy nie umieją w taki sposób to jest wersja wóz albo przewóz...
ArturKowalewo

#4276 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 21:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Adrzeju jak nic nie zrobi to też jest takie ryzyko. w hayde parku można cytować poprzednie posty??

#4277 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 15 grudzień 2009 - 21:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @ziemek Ty liczysz że Cię piorun je...e z góry i powie "no dalej"? Ale bierz się chłopie taką okazję stracić to koniec świata. A poza tym Twoje historia jak z bajki :unsure:
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

#4278 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 22:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 I stało się...Obraziła się na mnie i ona i jej koleżanka, bo nie potrafiłem się przełamać i szedłem za nimi, a one rozmawiały ze swoimi kolegami i uważają, że godzę w ich prywatność. Na szczęście przed chwilą wytłumaczyłem mojemu obiektowi zainteresowania, że chciałem jej to powiedzieć i że nam cichy głos, że jestem nieśmiały i nie wiem co z tego będzie. Jak myślicie, czy przez "łażenie" za nią tylko kilka razy jestem już przekreślony na zawsze? Dodam, że ona ma partnera do tańca i nie chciała dziś ze mną tańczyć. Co mam zrobić w tej sytuacji?

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#4279 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 22:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @jakub16
Właśnie nie jest jak z bajki, do szczęścia brakuje miłości, Dużo mnie z Anią łączy ale nadal nie jestem pewien czy to ta jedyna, w wielu sprawach się zgadzamy, ale w wielu ciężko się dogadać, różnica harakterów... Nie jest mi z nią źle ale historia z bajki to napewno nie jest...

It's My Life...

JD...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4280 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 22:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Niestety, życie to nie telenowela. :blink: Jutro chciałem z Patrycja pogadać, ale nici bo fakt kumpel nie jedzie ale ja jade do lasu czyli nie pojedziemy. Ale mamy jeszcze czwartek i piątek byc moze ale czwartek 100% Jak mnie odwozić będzie to powiem jej bratu zeby nie jechał bo chce z nia porozmawiac :unsure: Wierze że będzie wszystko ok