Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#3321 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 12 sierpień 2009 - 22:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Że tak powiem, jesteśmy w du**ie Pani X <----> Pan X <---?Asia Prosty schemat, oni się kochają, Asia kocha go, ale cyz on kocha ją :)
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 07:39
  •  

#3322 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 12 sierpień 2009 - 22:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Powiedział ze kocha ale skoro jo kocha czemu nadal jest z tamto tyle czasu??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3323 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 12 sierpień 2009 - 22:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 czyli mamy Pani X<-------> Pan X <-------->Asia. proste Jak budowa cepa, on kocha dwie które o sobie nie wiedzą pewnie

#3324 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 13 sierpień 2009 - 08:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Asia wie ze on jest z tamto dziewczyno, nie wiem jak tamta ale raczej nie wie o Asi.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3325 Share marekczarna

marekczarna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 13 sierpień 2009 - 08:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 :) Andrzej nie wiem czy się śmiać czy płakać, ale jestem w identycznej sytuacji :)
A co do całego roku to dla mnie nie cuda, bywało lepiej :) wakacje już prawie przeminęły a ja nawet na tej "gospodarce" nie mam co robić, nawet gdzieś kasy zarobić :)

#3326 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 13 sierpień 2009 - 08:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak już to płakać... Bo śmiać się nie ma z czego :)
Jestem ciekaw co zrobi tamten. Czy zerwie z dziewczyno z którą jest 4 lata żeby być z Asio czy zostanie przy tamtej.

bullet_black.png

#3327 Share skiet135

skiet135

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 13 sierpień 2009 - 10:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No Andrzej powiem ci że nie ciekawie to wygląda. I chyba dobrym sposobem było by wytłumaczyć temu gościowi żeby się zdecydował bo u nas wielożeństwo jest zakazane.

#3328 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 13 sierpień 2009 - 10:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Weź go za szmaty o maske 3512 i albo się decyduje iodpier** od Asi albo łbem o maske. Bo masz sytuacje taką przeje*** ze inne mi wyjście do ogłowy nie przychodzi tylko rękoczyny ( W sumei zawsze takie tylko)

#3329 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 13 sierpień 2009 - 11:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jeszcze by mi maskę w 3512 popsuł :)

bullet_black.png

#3330 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 13 sierpień 2009 - 11:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Moze Pani x powinna poznać prawdę?? Moze jest tak jak w filmie "Och Karol"?? :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3331 Share marekczarna

marekczarna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 13 sierpień 2009 - 16:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mówię to tak jak u mnie, tylko ona ma na imię Marta :D i nie powie mi kto to jest ten inny pan bo wie żebym mu pewni zrobił krzywdę :D ale już się trochę sytuacja zmieniła, na moją korzyść :D
A może tym tajemniczym panem jest Andrzej :D

#3332 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 13 sierpień 2009 - 17:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie bo jak Marta to nie Asia. Zresztą ty mieszkasz za daleko :D. Mi tez nie che powiedzieć kto to jest..... Wiem ze jest w moim wieku (około miesiąca starszy). U mnie to się może zmienić na niekorzyść jeśli on zerwie z tamto dziewczyno :D

bullet_black.png

#3333 Share skiet135

skiet135

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 13 sierpień 2009 - 17:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wiesz co Andrzejowi wystarczy jedna a nie całe stado przynajmniej tak mi się zdaje :D
To lepiej żeby tamta dziewczyna dowiedziała się wcześniej co się dzieje.

#3334 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 13 sierpień 2009 - 17:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zpodobał mi się dziewczyna która tylko raz mnie widziała na oczy na żywo , mam ją na nk i jej numer na gg.Niewiecie jak ją poderwać w gadce :D Proszę was jak nawiązać z nią dialog?? !!!Help!!!

#3335 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 13 sierpień 2009 - 18:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Andrzej a myslałem ze cos sie zmieniło w twojej sytuacji dawno u mnie nie nyło ale widze ze nadal nieciekawie.
Opowiem wam jaka przygoda mi sie przydazyła. Dostałem esemesa oczywiscie pomyłka dziewc zyna pisała do swojej kolezanki ale pomyliła jedna cyfre jak wpisywała nr i tak esy dostawałem ja wiec odpisywałem jako kolezanka a po dłuzszym pisaniu wyszło , że to moja znajoma notabene w ktorej bujałem sie 17 lat temu. A wczesniej nie wspomniałem ze akurat zjechałem do siebie na wioske , dziewczyna mieszka w sasiedniej wiosce i tak oto po siedemnastu latach mam bardzo miła przygode wakacyjna tylko jest mały szczegół ma meza.
Panowie nie ma sie czym przejmowac kiedys kazdy trafi na ta jedyna. A rekoczyny i bicie kogos po g..... to raczej oznaka słabosci niz meskosci powinno sie inaczej zdobwac kobiety. pozdrawiam

#3336 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 13 sierpień 2009 - 19:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Niestety nadal nie jest tak jak ja bym tego chciał :D teraz wszystko zależy od jego ruchu. Którą wybierze. Ja bym chciał aby został przy tej co ma i nie zmieniał na młodszą.

bullet_black.png

#3337 Share marekczarna

marekczarna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 13 sierpień 2009 - 20:30

Zpodobał mi się dziewczyna która tylko raz mnie widziała na oczy na żywo , mam ją na nk i jej numer na gg.Niewiecie jak ją poderwać w gadce :D Proszę was jak nawiązać z nią dialog?? !!!Help!!!

Jak rozmawiasz bądź zainteresowany wszystkim co mówi nawet gdy ty tego nie lubisz. :D
Staraj się to ty prowadzić tok rozmowy, i nie bądź dociekliwy. :D !!!!!

"miłość to gra- kto powie pierwszy KOCHAM ten przegrywa"

#3338 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 13 sierpień 2009 - 20:46

Weś mnie nie denerwuj.....

bullet_black.png

#3339 Share marekczarna

marekczarna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 13 sierpień 2009 - 21:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 wiem..... :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3340 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 13 sierpień 2009 - 21:57

Jak rozmawiasz bądź zainteresowany wszystkim co mówi nawet gdy ty tego nie lubisz. :D
Staraj się to ty prowadzić tok rozmowy, i nie bądź dociekliwy. :D !!!!!

adi, ja miałem to samo, miłośc od pierwszego wejrzeia, potem nK, GG i była gadka ale co piekne szybko się konczy,, Bo kto pierwszy mówi KOCHAM ten przegrywa" Niestety, p oco tylko ze ot niechcący się wydalo :D :D :D