Skocz do zawartości

Zdjęcie

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo

474 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Który najlepszy (522 użytkowników głosowało)

Oto kandydaci:

Nie możesz zobaczyć wyników ankiety, dopóki w niej nie zagłosujesz. Proszę się zalogować i oddać głos aby zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą głosować

#221 Share kamilsame1

kamilsame1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 23 czerwiec 2012 - 22:17

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Mam takie same usterki jak Ferdek,tez mi sie poci pod wajchami biegów i na przyszlą zime trzeba juz zmieniać akumulator <_<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Dzisiaj, 05:51
  •  

#222 Share Kamil0012

Kamil0012

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 10:51

wie ktoś gdzie najtaniej można kupić agrofarma 410 lub 420 ?

jeśli Cię interesuje lambo 100 z klimą skrzynia 20/20 to jest taki jeden w legnicy. kosztuje coś ok 145 tys brutto wiem bo sam z tamtąd brałem. a jestem z mazowieckiego ;) szukaj w google :PHU ROLMASZ BIS Piotr Mazur Legnica, ul. Nowodworska 15

a co do palenia zimą to miałem podobną sytuację. ja poprostu po przekrecniu kluczyka nie czekałem aż zgsnie lampka od świec żarowych, tylko liczyłem do 5 i paliłem.Poskutkowało. I tym sposobem palił zaszwe, w każdy mróz, a doradził mi tak gość z serwisu. Według mnie to właśnie te swiece żarowe tak męczą ten akumulator i potem ma za mało mocy żeby zastartować. Próbowaliście już tym sposobem?

#223 Share Pawel1344

Pawel1344

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Zainteresowania:Sport, motoryzacja

Napisany 25 czerwiec 2012 - 12:49

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Z akumulatorami już tak w nich niestety jest we włoszech temperatura jest dużo wyższa i dlatego u nich jest ok a u nas akumulator okazuje się za słaby na mroźne dni chociaż ja nie miałem z tym problemu tylko raz musiałem go podładować. Ja mam explorera od listopada ma 200mth i jak na razie żadnej usterki nie było nawet drobnej mam nadzieję że będzie tak dalej. Tylko jest jedno ale podobno wyszła seria ciągników z wadliwym rewersem elektrohydrauliczny koncern nie chce się do tego przyznać koszt wymiany to 20tys zł rewers może paść nawet po 50 mth podobno już w zeszłym roku zmienili dostawcę tego podzespołu ale od kiedy montują nowe nie wiadomo. więc możemy spotkać się z przykrą niespodzianką. objawem będzie to że wrzuci się na przykład kierunek jazdy do przodu i już nie da rady go zmienić... jeśli przepracujecie 500mth podobno będzie już dobrze... tak więc w czasie gwarancji starać się nakręcić jak najwięcej motogodzin.

#224 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 16:52

Mam takie same usterki jak Ferdek,tez mi sie poci pod wajchami biegów i na przyszlą zime trzeba juz zmieniać akumulator <_<

tylko na jaki jeśli ten co jest ma 100Ah i 650A opcjonalnie był czy tam jest montowany 180Ah i 700A to ta dryga wartość prąd rozruchowy musi być mały bo w wielu okumulatorach dużej mocy ten prąd rozruchowy to ponad 1000A więc czy taki akumulator byłby też odpowiedni?

#225 Share MarekDFagrofarm410

MarekDFagrofarm410

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 02 lipiec 2012 - 12:55

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Witam mam problem z Klimatyzacją w DF Agrofarm 410 DT. Ciągnik ma fabrycznie założoną klimę. A więc problem polega na tym że traktor ma dopiero rok u mnie i ma 400 mth i teraz przestała działać klima. Przez dwa dni na 2 biegu słabiej chłodził. Czy to mozliwe że w rok by się skończył freon? Jak myślicie jaka może być przyczyna tego? Bardzo bym prosił o odpowiedź .

#226 Share kamilsame1

kamilsame1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 03 lipiec 2012 - 09:34

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Ma ktos może zamontowana grzałke w tych ciagnikach?

#227 Share wazon

wazon

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 06 lipiec 2012 - 12:47

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo witam mam problem z czujnikiem filtra powietrza filtr czysty a czujnik sie swieci

#228 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 22 lipiec 2012 - 13:03

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo jaki olej będzie lepszy do silnika http://moto.allegro....acf77d00be2ff62
czy
http://www.nokaut.pl...15w40-20-l.html
tzn co byście leli total czy fuchs osobiście zadowolony jestem z jakości oleji total, ale ten fuchs jest SHPD a total chyba nie to fuchs miałby mozliwość większuch przebiegów bez wymiany?

#229 Share adam1984

adam1984

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 28 lipiec 2012 - 16:40

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Nie wiecie czy zaczep automatyczny jest w standardzie w wersji PL i jaka jest dopłata do szerszych opon?

Edytowany przez adam1984, 02 sierpień 2012 - 16:12.

#230 Share lamborghiniR3

lamborghiniR3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 04 sierpień 2012 - 21:27

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo .

Edytowany przez lamborghiniR3, 01 grudzień 2012 - 19:33.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#231 Share niedzwiedz507

niedzwiedz507

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 18 listopad 2012 - 11:21

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo witam czy ktoś posiada osobny układ hydrauliki do wywrotu przy agrofarmie 100

#232 Share volvo

volvo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 768 postów
  • Zainteresowania:Historia,motoryzacja,technika

Napisany 27 listopad 2012 - 15:04

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Witam,chodzi mi o Agrofarm 420- słabo podnosi,czy jest jakaś regulacja siły podnoszenia?

#233 Share DFDaro

DFDaro

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 02 grudzień 2012 - 00:45

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Witam. Mam problem otóż po wyłączeniu napędu przedniej osi słyszę na 4 i 5 biegu(zając) takie wycie. Co może być przyczyną?

#234 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 02 grudzień 2012 - 13:03

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Przy dużych prędkościach zawsze będzie wył przedni napęd, wynika to z tego że zawsze jest jakaś minimalna różnica prędkości powodująca obciążenie układu napędowego a im większa prędkość ty się to obciążenie zwiększa i stąd te odgłosy.

#235 Share DFDaro

DFDaro

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 02 grudzień 2012 - 13:16

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Przy wyłączonym napędzie? Wydaje mi się ze jeszcze gdy nie włączałem napędu to nic nie wyło przy dużej prędkości. I nie wiem czy to nie przez to że jechałem z dużo prędkością z włączonym napedem.

#236 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 02 grudzień 2012 - 13:27

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Przepraszam, nie doczytałem, myślałem że przy włączonym.

#237 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Zainteresowania:Sport, motoryzacja, rolnictwo, wędkatstwo, muzyka :)

Napisany 18 grudzień 2012 - 18:15

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Witam. Mam takie drobne pytanie. Jakie są modele dokładnie DFa agrofarma? Bo już się nie łapię w tym :D Z tego o wiem to jest: PL, GS, DT i tyle, Są jeszcze jakieś? I czym się one różnią? :)

#238 Share EppS

EppS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 19:38

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo TTV z bezstopniówką.
NAPIS ćWICZEBNY

#239 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Zainteresowania:Sport, motoryzacja, rolnictwo, wędkatstwo, muzyka :)

Napisany 18 grudzień 2012 - 20:16

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo A czym się różnią te PL, GS, DT? :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#240 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 20:43

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo DT to podstawowa i najprostrza wersja mechaniczna
W GS jest skrzynia z rewersem EH i 1 stopniowym powershift, EHR
PL- podłokietnik, EHR, 2 stopniowy powershift, rewers EH, elektrozawory, na początku PL miał wyższą kabinę od pozostałych, teraz wszystkie mają takie same.

Edytowany przez kris14, 18 grudzień 2012 - 20:49.

Dodaj odpowiedź