Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opinie na temat ciągników Case

321 odpowiedzi na ten temat

#81 Share dunaj

dunaj

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 12:29

Opinie na temat ciągników Case Ciągniki Case mało palą bo są z tej samej kompanii co Steyr, a one bardzo mało palą wiem bo mam Steyera :blink:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opinie na temat ciągników Case Dzisiaj, 09:49
  •  

#82 Share micnow92

micnow92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, rolnictwo

Napisany 08 marzec 2010 - 15:12

Opinie na temat ciągników Case Witam, mam pytanie do posiadaczy case seria 4200, odnośnie kabiny, jedne mają taki cienki dach a inne gruby i zastanawia mnie czy różnią się jakoś wyposażeniem, czy ta z grubym to jakaś bogatsza wersja?

#83 Share jaco512

jaco512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 663 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza,mechanika itp.

Napisany 08 marzec 2010 - 20:43

Opinie na temat ciągników Case Kabina z grubym dachem to XL, a z cienkim to LP. W XL jest szyberdach,miejsce na głośniki, radio i ogrzewanie na górze,w opcji była klimatyzacja, w prawych drzwiach jest kieszeń,szyby w drzwiach są uchylne. W kabinie LP jest otwierana przednia szyba,występuje okno dachowe przydatne do tura,inaczej jest rozwiązane ogrzewanie,uchylne szyby są także ale te boczne mniejsze.Ciągnik z kabiną LP jest niższy.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#84 Share lotnik

lotnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Zainteresowania:pilka nozna ,starocie

Napisany 20 kwiecień 2010 - 08:32

Opinie na temat ciągników Case moja opinia jako uzytkownika jest na plus wazne tez od kogo byl kupiony,aby nie krecony licznik i nie picowany pod sprzedaz , ja kupilem z malymi usterkami, drobne wycieki,przepalona instalacja,ale juz praktycznie po usunieciu usterek , silnik pracuje az milo no i komfort jazdy ... nadmienie ze czesci sa drozsze ale mozna troche pokombinowac zamiennikami ,uzywanymi

#85 Share damian4fabregas

damian4fabregas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 20 kwiecień 2010 - 15:49

Opinie na temat ciągników Case Ja posiadam Case 595 XL. Ma 60KM, ale radzi sobie całkiem dobrze. W spalaniu jest oszczędny.
Dołączam filmik z pracy mojego Case:

Pozdrawiam ;)
http://www.youtube.com/user/damian4fabregas <- Zapraszam ;)

#86 Share 5549

5549

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 08 maj 2010 - 18:45

Opinie na temat ciągników Case Chciałem informacji na temat Case 745 HL czy warto go kupić czy nie z góry dziękuje za poradę :lol:

#87 Share szymi4512

szymi4512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Hodowla bydła mlecznego, Muzyka electro house..:)

Napisany 06 lipiec 2010 - 20:41

Opinie na temat ciągników Case Witam Panowie. Jestem z okolic sieradza i chcialbym sie dowiedziec gdzie jest najblizszy diler Case bo niemoge znalesc;/
Przepraszam za ortografie, nigdy nie byłem w tym dobry ;P

#88 Share KaGeBe

KaGeBe

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 07 lipiec 2010 - 08:25

Opinie na temat ciągników Case POM FARMASZ Brzeziny
www.pom-farmasz.pl

#89 Share Michal5245

Michal5245

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza

Napisany 25 lipiec 2010 - 08:24

Opinie na temat ciągników Case Kolejny dealer Case Agro Rami

Edytowany przez Michal5245, 18 styczeń 2011 - 22:57.

#90 Share Masseyek6290

Masseyek6290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze
    rolnictwo

Napisany 25 lipiec 2010 - 18:44

Opinie na temat ciągników Case Ja mam jx 80 i moge o nim powiedzieć że jestemz niego bardzo zadowolony,mało pali,bardzo zwrotny,i wogule fajna maszynka :)
Mocy dostarczają: -Massey Ferguson- & -Case- & -U-R-S-U-S-!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share szymi4512

szymi4512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Hodowla bydła mlecznego, Muzyka electro house..:)

Napisany 31 lipiec 2010 - 17:36

Opinie na temat ciągników Case a jakie sa różnice miedzy MXU a Maxxum? czy to to samo tylko inny napis?
Przepraszam za ortografie, nigdy nie byłem w tym dobry ;P

#92 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 04 wrzesień 2010 - 22:14

Opinie na temat ciągników Case http://allegro.pl/ca...1217413554.html Witam, co myślicie o tkaij maszynce? Chyba lpesze niż C-360. Bo nawet mi sie widzi, cena, moc no i marka B)
Mój Wladimirec podbija świat

#93 Share BaKoS

BaKoS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Pokazowe

Napisany 28 wrzesień 2010 - 10:54

Opinie na temat ciągników Case Ja jestem zadowolony z ciągników Case starszego latami bo sam mam Case 1050 international z 81r i powiem wam ze mimo ze dostaje ostro w d*pę przy teraz nowym pługu i przy agregacie uprawowym to jak na razie ma jeden wyciek bo chyba sie uszczelka przerwała lub wypaliła ale zima długa to naprawie a co lepsze to szukam do kupienia nowego ciagnika z salonu i rozgladam sie za Case CVX 140. Jeszcze sie poradzę Znajomego bo ma te cacko jaki on jest w pracy. Ale wiem ze marka Case jest solidną marką i Ciagniki sa Bardzo Dobre i wytrzymałe :)Pozdrawiam

#94 Share Krzych82

Krzych82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 29 wrzesień 2010 - 19:46

Opinie na temat ciągników Case Witam wszystkich forumowiczów na początek. Jestem z dolnego śląska okolice Legnicy Chciałbym podzielić się opinią na temat ciągników Case Magnum 310. Zostały nabyte wiosną 2 szt w Legnicy u Cebulskiego. W jednym już w domu po 30km wyciek na tylnej zwolnicy. Zrobili na gwarancji po 2tyg. wyciek z rozdzielacza 3tyg. przestoju. Zrobili na gwarancji. W drugim cieknie przednia zwolnica ale trzeba było orać na rzepak, ale się nie na orało bo silnik zaczął dziwnie chodzić. Na lawetę i do Legnicy, werdykt urwany wałek rozrządu połamane laski popychaczy i coś tam zatarte normalnie horror. Nowe maszyny tyle kasy to są szroty, panowie proszę o mocne zastanowienie się na tą marką bo czas ucieka a ciągniki ciągle po serwisach które i tak twierdzą, że MAGNUMY się nie psują. Więcej, są też 2 case kombajny seria 8000 z silnikami iveco porażka przestawiają się zapłony, ale to w innym dziale Przepraszam za styl i jak coś nie tak umieściłem ale to mój pierwszy post.

#95 Share mati1990

mati1990

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 11 październik 2010 - 21:01

Opinie na temat ciągników Case Witam. Chciał bym się dowiedzieć kilku rzeczy na temat maxxum 125 i 115 bo najprawdopodobniej będę kupował któryś z tych modeli ale jeszcze nie wiem który. Jaka jest różnica w cenie jakie mają wyposażenie w standardzie spalanie. Napiszcie co wiecie :lol: a i gdzie jest jakiś dealer w woj lubelskim??

#96 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3737 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 11 październik 2010 - 21:33

Opinie na temat ciągników Case asprim lub Piomar zalezy z jakiego powiatu jestes. Różnica w cenie koło 10tys.

#97 Share PEPA

PEPA

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 13 październik 2010 - 21:11

Opinie na temat ciągników Case Witam panowie ,mam pytanko mam zamiar kupić nowy ciągnik Case puma 140 ale zastanawiam się jeszcze nad john deer6630 co proponujecie.

#98 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3737 postów

Napisany 13 październik 2010 - 21:22

Opinie na temat ciągników Case cenowo case wyjdzie sporo taniej to pewne. ja na swojego maxxuma 140 nie moge powiedziec złego słowa :blink: Kuzyn brał w podbnym czasie jak ja i tez nie narzeka u niego chodzi w wiekszych maszynach przyczepa europrofi 5000, rozrzutnik fliegl asw 258 16t i sobie radzi :P

#99 Share PEPA

PEPA

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 13 październik 2010 - 21:26

Opinie na temat ciągników Case puma jest sporo droższa od maxxuma

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3737 postów

Napisany 13 październik 2010 - 21:40

Opinie na temat ciągników Case jak pisałes ze za 230 netto mozesz miec to ja zapłaciłem rok temu w lipcu 226tys za maxxuma :blink: i maxxum kosztuje podobnie jak puma tylko ja pisze o MC a nie x-lanie ( golasie mechanicznym)

Dodaj odpowiedź