Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy w skrzyni dyna 4 jest możliwość odblokowania do 50 km/h

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share krzysiek3120

krzysiek3120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 17:19

Czy w skrzyni dyna 4 jest możliwość odblokowania do 50 km/h tak mozna zrobic w autotronicu i jest tak w instrukcji obslugi serii 30xx i 31xx zamienia sie miejscami 4 tryby jezeli mialo by to spowodowac uszkodzenie przekladni to by tego niepodawali chyba raczej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy w skrzyni dyna 4 jest możliwość odblokowania do 50 km/h Dzisiaj, 23:50
  •  

#22 Share rafik256

rafik256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 705 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 18:48

Czy w skrzyni dyna 4 jest możliwość odblokowania do 50 km/h a czy w mojej wypowiedzi widziasz takie słowo jak "uszkodzenie" napisałem jedynie że skraca zywotność tarcz zwłaszcza tej duzej. W przypadku pewnych nieszczelności układu zwłaszcza siłownika, co jest niemal pewne w 20 letnim ciągniku, to i małe tarcze będe się dużo szybciej zuzywały po zamianienie miejscami no chyba że ktoś przestanie uzywac speedshift ale taka zamiana jest jak najbardziej mozliwa i niezbyt skomplikowana. Tylko ja w swoim ciągniku bym czegoś takiego nie zrobił. Jezeli chodzi o scisłośc to trzeba zamienić miejscami tryb z wałka sprzęgłowego z tym na wałku skrzyni biegów i odwrócić 3 tryby podwójne w koszu speedshift. W istrukcji jest to zamieszczone ponieważ nawet jezeli byłoby to zrobione w nowym ciagniku to dajmy na to speedshift bedzie działał bez problemu np 4 tys. mth co jest wartością nie najgorszą ale te same tarcze w wolniejszej skrzyni mogą słuzyc powiedzmy 7 tys. mth oczywiście wszystko zalezy od sposobu i częstości uzywania.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share kostek

kostek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów

Napisany 14 luty 2009 - 18:51

Czy w skrzyni dyna 4 jest możliwość odblokowania do 50 km/h kiedy wujek kupował swojego MF 5465 to mowił cos ze pogwarancyjnie da rade zrobic do 50km/h ale po co hee skrzynia dostanie i przyjda wydatki i bedzie placz ;) napewno sie daa serwisant o tym mowił ze za 900 zlotowek zrobi B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share Matuch

Matuch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 17 luty 2009 - 16:33

Czy w skrzyni dyna 4 jest możliwość odblokowania do 50 km/h Nie mam już ochoty opie...ać kogoś za bajki.
Jak mam chwilę to czytam tematy poświęcone maszynom korbankowa, bo mam dostęp do większości danych i mogę odpowiedzieć na pytanie.
Seria 5400 ma skrzynię Dyna4 - 40km/h, co nie oznacza kagańca do 40stu, tylko jej możliwości. Kagańce mają dopiero 6400 i wyżej.
A jak wujek po gwarancji przerobi za 9 stówek dyne na 50, to daj znać :) , chętnie to obadam.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.