Skocz do zawartości

Zdjęcie

Telefon komórkowy

1585 odpowiedzi na ten temat

#1201 Share wojtas972

wojtas972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisany 03 marzec 2012 - 20:03

Telefon komórkowy noki x2 lipa aparat niby 5mpx ale zdjecia duzo slabsze niz z mojego 3.2 w htc wiec nie polecam tego modelu i wcale nie bedzie wytrzymalszy niz e52

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Telefon komórkowy Dzisiaj, 08:12
  •  

#1202 Share rafalkom555

rafalkom555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1483 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 04 marzec 2012 - 11:49

Telefon komórkowy Widzę że @PaWeL1995 masz dobre zdanie o tym samsungu, tata chce wymienić nokie 6300 na właśnie takiego samsunga tylko e2370, ja mam zamiar wymienić nokie 5230 na jakąś nokię n96, n97, c5-03 i właśnie chciałbym się dowiedzieć jak wam się sprawują te modele, nie boję się telefonu dotykowego w pole ponieważ już od 2lat n5230 chodzi i śmiga w różnych warunkach, o upadkach kilka razy na płytki lub podłoge wole nie myśleć bo nic jej się nie stało :D n96, n97, c5-03 wytrzymałe?

#1203 Share slawek73

slawek73

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 04 marzec 2012 - 18:35

Telefon komórkowy Kolego Rafalkom555

Według mnie to te telefony co podałeś ta n96, n97,c5-03 nie będą najlepszym wyborem na takie warunki jak piszesz te upadki... Najlepiej kup sobie takiego samsunga jak chce kupic twój ojczulek. Jak uprzesz się na któregoś z tych telefonów i chcesz się poradzić to napisz do mnie na gg.

Ja aktualnie posiadam 2710 navi jest to wytrzymały dobry telefonik.Nowy nabytek C2-00 dual sim zwykły prosty wytrzymały telefon naprawde polecam te telefony. a tak ogólnie to miałem juz około 60 telefonów różnych marek i według mnie to najlepsze telefony to są telefony o budowie standardowej i maki Nokia i niektóre Sony Ericssony te Samsungi Solidy są też ciekawymi telefonikami testowałem takiego. Ale z samsunga to tylko i wyłącznie model Solida.

Edytowany przez slawek73, 04 marzec 2012 - 18:36.

Zetor Team

Posiadacze Zetorów zapisujcie się do naszego klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1204 Share rafalkom555

rafalkom555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1483 postów

Napisany 04 marzec 2012 - 19:01

Telefon komórkowy Jak kupowałem 5230 to mnie straszyli że dotykowy to jak upadnie to zaraz siądzie, kilka razy z biurka lub łóżka na podłogę, z wysokości około 140cm ze 3razy na płytki i działa, nic mu się nie popsuło, a w pole jak są żniwa to w woreczek i do kieszeni a poza żniwami bez niczego :D
n96 i n97 chciałem już zamiast 5230 ale wtedy za drogie były, jedyne co mnie martwi to taśma w n96 od rozsuwania bo wiem o kilku przypadkach jak w n95 siadała, a telefon ma być 2razy lepszy tego co teraz mam, może kiedyś zmienię zdanie, jak by coś to mam jeszcze nokie 3510i :lol:

#1205 Share krzysiekfarmer5

krzysiekfarmer5

Rolnik

• V.I.P.
  • rank
  • 1126 postów

Napisany 04 marzec 2012 - 19:27

Telefon komórkowy n96 nie polecam taśma szybko siada <_<
ja obecnie użytkuje SE w995- bardzo wytrzymały i
SE Satio dotykowy ale ładne zdjęcia robi 12,1megapixela ;)
red power

#1206 Share tiger3952

tiger3952

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 04 marzec 2012 - 22:25

Telefon komórkowy Krzysiek a ty sprzedajesz któregoś SE?

#1207 Share Davido

Davido

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Zainteresowania:Elektronik z zawodu, elektryk z zamiłowania ;)

Napisany 04 marzec 2012 - 23:50

Telefon komórkowy Jak ci się sprawuje ten SE Satio? jak długo ci bateria trzyma ? Jakoś od niedawna korci mnie na ten telefonik, ale ta bateria i ten dotyk mnie nie przekonuje do zakupu. :unsure:

#1208 Share krzysiekfarmer5

krzysiekfarmer5

Rolnik

• V.I.P.
  • rank
  • 1126 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 09:15

Telefon komórkowy Satio mam już ze 2 lata, bateria trzyma tak ze 3 dni nie ma co się dziwić duży wyświtlacz, ale da się go rozładować w ciągu dnia :D z dotykiem nic się nie dzieje, teraz można kupić ten telefon już w dobrych pieniądzach
@Karol nie sprzedaje
red power

#1209 Share PaWeL1995

PaWeL1995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 14:41

Telefon komórkowy A co myślicie o Noki n95 ? Miałem kiedyś nokię n73 i byl to jak do tej mój najlepszy telefon ;) Pomyślałem więc czy by nie wrócić się do serii N ? Jak jest z wytrzymałością taśmy w n95 ? Czy soft się w niej nie zacina i czy nie zawiesza się ?

Edytowany przez PaWeL1995, 05 marzec 2012 - 14:42.

#1210 Share rafalkom555

rafalkom555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1483 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 16:07

Telefon komórkowy Właśnie ja słyszałem dużo na temat taśmy z noki n95, nawet znajomy miał nową i ze 2razy już taśma poszła B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1211 Share slawek73

slawek73

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 19:42

Telefon komórkowy PaWeL1995 jeżeli chcesz rozsówany to polecam Nokie e66. a N95 kolega miał pękła taśma a wymiana na orygninał wyniesie około 100zł
Zetor Team

Posiadacze Zetorów zapisujcie się do naszego klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#1212 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 19:51

Telefon komórkowy No tak tylko jak kupujesz telefon za prawie trzy tysiące (a tyle kosztowała N95 8gb gdy ją kupowałem) to chyba nie po to aby przejmować się tasiemką za 100 zeta ?Ta Nokia moim zdaniem była w tamtych czasach takim non plus ultra aparatem-i na dzień dzisiejszy nie ma się czego wstydzić-a kto twierdzi inaczej ten Symbiana nie zna...

#1213 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 05 marzec 2012 - 19:58

Telefon komórkowy Tylko że wydał na telefon wszystko oszczędności i nie ma za co kupić tasiemki.Po co wa w ogóle takie telefony drogie na ciągnik,ja mam chyba 4 SE i tylko z niego dzwonie i odbieram a inne bajery mi nie potrzebne.Chyba że ktoś szpanuje przed kolegami to co innego. B)

#1214 Share PaWeL1995

PaWeL1995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 20:07

Telefon komórkowy Trochę odeszliśmy od tematu ;) Tak jak pisałem wcześniej potrzebuję wytrzymałego telefonu z aparatem który robiłby możliwe zdjęcia, więc napisałem tu aby się was poradzić. Telefon nie jest mi potrzebny do szpanu tylko po to by mi trochę posłużył ;)

#1215 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 20:11

Telefon komórkowy

Tylko że wydał na telefon wszystko oszczędności i nie ma za co kupić tasiemki.Po co wa w ogóle takie telefony drogie na ciągnik,ja mam chyba 4 SE i tylko z niego dzwonie i odbieram a inne bajery mi nie potrzebne.Chyba że ktoś szpanuje przed kolegami to co innego. B)

Bo w owym czasie był jedynym telefonem mającym "wszystko co potrzebne do dyskusji" :D -a życie miał ciężkie (raz nawet sie palił :D )

#1216 Share slawek73

slawek73

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 20:37

Telefon komórkowy Jaro

Masz racje jeżeli ktoś kupuje telefon za taką kwotę to i 100 zł na taśmę to jest nie dużo a jeżeli ktoś kupi telefon za 100zł i musi drugie tyle dołożyć to już jest to nieopłacalne... A co do symbianu to popieram.Kilka telefonów z serii E,N,C miałem i nadal mam i uważam że jest to jeden z najlepszych oprogramowań a nie wszystkie symbiany się przycinają bo nowsze telefony całkiem elegancko śmigają na symbianach :)
Zetor Team

#1217 Share Klos49

Klos49

Zaawansowany

• userphoto
  • V.I.P.
  • rank
  • 194 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 22:22

Telefon komórkowy

No tak tylko jak kupujesz telefon za prawie trzy tysiące (a tyle kosztowała N95 8gb gdy ją kupowałem) to chyba nie po to aby przejmować się tasiemką za 100 zeta ?Ta Nokia moim zdaniem była w tamtych czasach takim non plus ultra aparatem-i na dzień dzisiejszy nie ma się czego wstydzić-a kto twierdzi inaczej ten Symbiana nie zna...

Jak dla mnie wydawanie na telefon więcej niż 1 tys. to mijanie się z rozsądkiem. Wystarczy odczekać pewien czas (1-2 lata) i mieć w o wiele niższej cenie tę samą technologię a nawet lepszą. Po wtóre to tylko telefon.

#1218 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 05 marzec 2012 - 22:47

Telefon komórkowy

Trochę odeszliśmy od tematu ;) Tak jak pisałem wcześniej potrzebuję wytrzymałego telefonu z aparatem który robiłby możliwe zdjęcia, więc napisałem tu aby się was poradzić. Telefon nie jest mi potrzebny do szpanu tylko po to by mi trochę posłużył ;)

A może nokia e52. 3.2mpix robi naprawdę fajne zdjęcia (brata n73 ma identyczny aparat) symbian, wifi, darmowa nawigacja. Sam do takiej się przymierzam. Trzeba będzie przeboleć i wybulic 500-600pln ale warto :)
Wieczny kawaler ;)

#1219 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 23:06

Telefon komórkowy Użytkuję solida B2710, praktyczny telefon dla budowlańca, rolnika w polu. Da się wymacać w kieszeni, nie boi się brudu, wody, upadków, bardzo dobry zasięg i bateria na ponad tydzień wystarcza.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1220 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 06 marzec 2012 - 07:33

Telefon komórkowy dużo ludzi chwali Solidy i być może wymienię na niego wysłużoną N5140i.

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!