Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gago    0

U mnie malina dzisiaj po 3,30zł a porzeczka czarna po 2,60zł


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blu    6

Funkmaster - w jakiej okolicy masz porzeczke czerwoną po 1 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Malina 3,10 a w klasie ekstra po 3,90 a porzeczka po 2,00zł


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283
tak jest :rolleyes: moze bede, do krasnika mam nie daleko a tam chodze do szkoly.

 

a skąd jesteś? ja tez mam niedaleko kraśnika, jakieś 15 kilometrów

 

co do tematu to słyszałem, że u mnie we wsi cena za maliny to 3,20 zł ale nie wiem dokładnie, później się wybiorę na wieś to sprawdzę. a w tym roku letnich nie posiadamy, bo zostały skasowane i teraz gorczyca se rośnie :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba126p    3
a skąd jesteś? ja tez mam niedaleko kraśnika, jakieś 15 kilometrów

 

co do tematu to słyszałem, że u mnie we wsi cena za maliny to 3,20 zł ale nie wiem dokładnie, później się wybiorę na wieś to sprawdzę. a w tym roku letnich nie posiadamy, bo zostały skasowane i teraz gorczyca se rośnie :huh:

 

Ja też mam niedaleko do Kraśnika. Jeszcze bliżej do Urzędowa :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Porzeczka 2,10zł malina 3,20zł


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283
Ja też mam niedaleko do Kraśnika. Jeszcze bliżej do Urzędowa :rolleyes:

 

tak sie składa że mieszkam w gminie Urzędów :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Porzeczka po 1,80zł a malina po 3,00zł cena idzie w dół i w piątek jest koniec skupu u mnie.


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juchaf    0

tak letnia sie konczy. byłam w jesiennych malinach to tez juz pełno sie pojawia ze mysle ze z poczatkiem sierpnia sie zaczna.SZOk!!!! wszystko przyspieszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

U mnie już sie skup letniej kończy cena ok.3zł ale za 1-2 tyg juz jesienna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byliśmy na jednym skupie w którym ostatni dzień skupu maliny letniej. Od soboty zaczynają jesienną.

Oby cena była chociaż trochę lepsza na jesienną. To będzie dobrze.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Osobiście wątpie w podwyżkę ceny maliny jesiennej ja sądzę że będzie się wahać w granicach 3 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

@tommy66692 zobacz kiedy tę moją spekulację napisałem u mnie też po 2,2 i ja tej ceny nie skomentuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo to niedobrze strasznie niedobrze u nas po 3-3,30 wystartowali. Ale najwidoczneij będzie spadać.

Ceny wiśnie nawet nie będę komentował limity dadzą jednemu 1,5 tony drugimu 400 kg.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateunia19    0

Witam. jaki ceny maliny polki i innych prognozujecie na ten sezon?? może ktos ma jakieś przecieki heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

coraz bliżej do zbioru malin jak sądzicie na jakim poziomie bedzie cena w tym sezonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zorak
      Po założeniu plantacji truskawki przyszedł czas na plantacje mialiny. W tym roku 1800 sztuk sadzonek odmiany POLANA. Dlaczego ta odmiana ?? Jest to malina bardzo plenna, owocująca na pędach jednorocznych które nie potrzebują podpórek. Po zbiorze wystarczy skosić pędy. Przedplonem był jęczmień. Pole na zime zaorane a wiosną zrobiona uprawka i własnie jestem na etapie sadzenia. Rozstawa w rzędzie 0,5m a między rzedami 3m.
      Pierwsze pytanie - czy po posadzeniu obcinać pozostałość zeszłorocznego pędu na równo z ziemią ?? czy pozostawić ??
      Jeśli ktoś zajmuje się profesjonalnie tą rośliną to prosze o kilka wskazuówek odnośnie nawozów i oprysków - zwłaszcza oprysków. Jakie oprysk, kiedy i na co.
      pozdrawiam i czekam na jakies wieści
    • Przez RolnikMateusz1
      Witam.
      Mam problem otóż dokladniej truskawki nie zostały ogracowane jesienią i teraz wiosną sporo chwastów się wdarło (na jesien nie rozsadzałem truskawek i dlatego są bardzo blisko siebie i poprostu ciezko wypielic). I czy może znacie jakieś opryski na chwasty?

      P.S szukałem w innych tematach nie moglem znalesc ..
    • Przez sezam
      jakie są kombajny do malin i ile kosztują
    • Przez darekn
      Witam posiadam jakieś 4 h czarnej porzeczki z czasem pewnie trochę jeszcze powiększę plantację i myślę nad kupnem jakiegoś kombajnu (raczej używanego ) . Proszę a rady jaki wybrać , mechaniczny czy hydrauliczny fabryczny czy z rzemiosła .przeglądając internet trafiłem na kombajn taki jak na zdjęciu i nawet mi się spodobał mały sprytny i lekki co sądzicie o takiej konstrukcji ??


    • Przez sezam
      Witam mam mam trochę tego maliny z 40 arów a truskawki 15arów i chciałbym się spytać czy nawadniacie swoje plantacje i czy widzicie jakiej porawe wydajności
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj