MF 4255
 

MF 4255

  • 3026 wyświetleń

akcja wiosenna



Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • gedii
  • 1 167

nie prawde mówią był dosyc cieżko (6620 + około 25m liny). a podpięty taki smieszny agregacik malutki bo z niczym wiekszym nie szło wiechać

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • wsk125ccm
  • 11 2791

a po co było się tak kopać?? jak już opon nie widać to już nie warto samemu wariować bo tylko sie pogarsza sprawę....

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • gedii
  • 1 167

to niezupełnie tak tamchodziło o ruszenie ziemi żeby szybciej wyschła.

przejazd obok z problemami ale przeszedł. a potym jak go wyciągnołem to przejechałem wszedzie tylko nieraz do tyłu i dopiero do przodu. aefek tył taki że w następnym tygodniu poziałem tam jęczmień :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • mirasek
  • 13 2961
to niezupełnie tak tamchodziło o ruszenie ziemi żeby szybciej wyschła.

przejazd obok z problemami ale przeszedł. a potym jak go wyciągnołem to przejechałem wszedzie tylko nieraz do tyłu i dopiero do przodu. aefek tył taki że w następnym tygodniu poziałem tam jęczmień :)

Mam dwa takie pola gdzie też tak musze robić na wiosne. Mierzyłeś ile Ci spali w takich warunkach? Mi wyszło około 20 litrów na godzine :D

 

a po co było się tak kopać?? jak już opon nie widać to już nie warto samemu wariować bo tylko sie pogarsza sprawę....

Pamiętaj - dopóki walczysz, nie przegrałeś B) Jakby dokopał sie do twardego to by poszedł, ale tutaj jak widać sam budyń był ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • gedii
  • 1 167
Mam dwa takie pola gdzie też tak musze robić na wiosne. Mierzyłeś ile Ci spali w takich warunkach? Mi wyszło około 20 litrów na godzine :D

niesprawdzałem i chyba niechcem wiedzieć :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj