Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  MF 6130 + Ares LS + Poznaniak2,7

  Siew pszenżyta

  Inne obrazki użytkownika

  10 Komentarzy podziel się zdjęciem

  bardzo ładny ten MF na ilu ha pracuje?????
  Pracuje na 20 ha, nie za wiele ma tam roboty ;)
  Też taki chce!!! Rewers działa w nim bez sprzęgła i czy są ekonomiczne obroty WOMu (750 obr/min jak kto woli ;) )? Super sprzęt. :)
  No niestety rewersik dział ze sprzęgłem, ale zmiana kierunku jazdy jest dokonywana hydraulicznie dźwignią koło kierownicy. WOM ma 4 prędkości 540-1000 i 540E -1000 E
  Ile miał mth jak go kupiłeś? Ile orientacyjnie Cię kosztował? Sprowadzałeś sam czy od handlarza? Na co trzeba Twoim zdaniem zwrócic największą uwagę kupując takiego MF-a?

  Poza tym, wygląda nieźle!

  Pozdrawiam!
  Kupiłem go w Polfarmerze, www.polfarmer.net. Dałem za niego 70 tys. był kupowany na SPO. Wtedy miał ok 4100 MTh. Wszystko chodziło i chodzi bez problemu, ładnie był utrzymany wyczyszczony w kabince umyty na zewnątrz farba nie obita, to się zdecydowałem :P
  Też bym taki kupił, ale jak wiadomo są różne wydatki... No bo sprzęcik spoko.:) A on ma 4 półbiegi? Za tą cenę to można też kupić nowszy model, np. 4245. Tylko, że to już raczej niższa pólka. :D No nie??
  Niższa :) były dwie linie:

  ... -> 30xx/31xx -> 61xx -> 62xx -> ...
  ... -> 3xx -> 42xx -> 43xx -> ...

  Najlepsza skrzynia w 42xx to Powershuttle 24/24 z powershiftem i rewersem bez sprzęgła, EHR w opcji.
  W 61xx była dostępna Dynashift 32/32 z czterema biegami pod obciążeniem (poza najmniejszymi modelami), rewers ze sprzęgłem, chyba że w późniejszych modelach był juz bezsprzęgłowy :rolleyes: EHR standardowo.
  Kabiny te same, w 61xx lepiej wyciszona.
  W 62xx to już chyba jest "wielofunkcyjny podłokietnik" :) Fajna sprawa, ale i panel boczny w tym ciągniku też ułatwia i uprzyjemnia pracę :)

  W 62xx to już chyba jest "wielofunkcyjny podłokietnik" :) Fajna sprawa, ale i panel boczny w tym ciągniku też ułatwia i uprzyjemnia pracę :)

  Wielofunkcyjny podłokietnik to chyba w wersji POWERCONTROL jak się nie myle.