Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Łańcuch do trzymania podnośnika

  żeby pompa nie musiała trzymać podnośnika w górze cały czas zamontowałem kawałek łańcuszka smile.gif

  Inne obrazki użytkownika

  13 Komentarzy podziel się zdjęciem


  Niezła zawleczka na bolcu... :lol:

  Prawie jak w ciapku....
  Nie wiem, czy wiesz, ale u nas oryginalnie był zestaw podtrzymywaczy podnośnika. Ale nigdy go nie używaliśmy i leży nówka w garażu... :) Jak chcesz to strzelę fotkę :P
  akurat nie miałem zatrzasku pod ręko wiec założyłem śrubę :D tu może być i śruba bo i tak sie nie wyciąga bolca :D
  co do tych trzymaczy to chodzi ci o takie płaskowniki?? tez to mam ale nie używam. to jest żeby belka była w jednej pozycji. nie szła ani do góry ani do dołu.
  A te podtrzymywacze nie sa czasem do belki? U mnie już są wykorzystane, nie używałem nigdy.
  przecież napisałem ze do belki :D u mnie leżo gdzieś
  Tak, chodzi mi o te belki...

  Z początku myślałem, że one są zamiast łańcuchów bocznych :lol: Ale nie pasowały i domyśliłem się do czego można ich używać :)
  my mamy podtrzymaki od mf i używamy ich tylko przy opryskiwaczu. Takie coś to dobra sprawa, bo można wyłączyć pompę z jakimś ciężarem i nie opadnie.
  mi nie chodzi o trzymanie ty jakiś ciężarów. potrzebne do trzymania samych ramion bo przeszkadzają gdy mam coś przypięte na zaczep np: przyczepę
  swietny pomysł brawa za orginalnosc
  Po pierwsze to nie umiecie korzystać z możliwości swoich traktorów. Wystarczy korzystać z regulacji pozycyjnej. Po drugie to ten łańcuszek jest zbyt słaby i zaraz się urwie jak będziesz jeździł po nierównościach.
  ten łańcuszek jest po to aby pompa nie musiała trzymać ramion podnośnika gdy jest on nie używany. W pozycji opuszczonej przeszkadza gdy jest przypięta przyczepa lub coś innego do zaczepu.