Skocz do zawartości
Kredens1337

renault ergos/celtis tyle ze 2x4

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kredens1337    1

Witam, co myslicie o "pokomunalnej" reni? Wiem, ze brak napedu sporo ogranicza 90km traktor, ale ja potrzebuje maszyny glownie do wozu paszowego, a od swieta to grabanie czy przewracanie siana. Chyba to, co potrzebne ma albo mozna latwo dokupic, jak np zaczep. A cena bardzo atrakcyjna jak na 2007 rok :) warto?
Pozdrawiam
np takie. https://www.olx.pl/i2/oferta/renault-ergos-436-klima-2007-r-wom-90-km-claas-john-deere-fendt-massey-CID757-IDhY3e3.html#:4abc21663a

przemek28_28    78

Wuja miał taka renie. Maszyna chodziła bez zarzutu. Sprzedał ja bo sie wywrócił i nie chciał jej robic. Do wozu czy grabienia nie potrzebujesz za bardzo przedniego napędu wiec wszystko zależy od stanu technicznego. Wuja kupił jak miała nalatane 9000 godzin i przez 5 lat to tylko rozrusznik mu sie zepsuł.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez toreto
      Witam. Mam problem z renowka ostatnio otóż grzeje mi się. Fakt są upały ale czy to normalne żeby przy prasowaniu bądź lekkim, na prawde bardzo plytkim podrzucaniu scierniska agregatem podorywkowym grzal sie ? Nie katuje ciagnika, ma obciązenie wiadomo jak to przy zbijaniu beli czy pracy z agregatem ale nie dymi. Wskazówka dochodzi do czerwonego pola i zaczynają pikac kontrolki st op. Płyn w chłodnicy jest i żadnych wycieków. Termostat zaczynałby szwankowac? I pytanie jeszcze jeśli dochodzi do czerwonego to ile wtedy faktycznie stopni ma płyn?  Dopiero 90? Czy więcej?
    • Przez maly2000
      Witam!
      Mojej Renówce coś zaczęło dolegać, na biegu jałowym zauważalne są delikatne skoki obrotów silnika, niewielki co prawda bo o około 20-30 obrotów. Ponadto jak silnik jest zimny to obroty utrzymują się lekko powyżej 700, zaś jak się rozgrzeje w pracy to na biegu jałowym spadają do okolicy 600. Sprawdzane filtry przewody i wszystko i nic nie widać, pompka paliwowa też wymieniona. Zaczeło się robić też tak, że w czasie transportu nie miał siły jechać, powoli się wkręcał na obroty, a lekka górka i pustych przyczep nie miał siły w  ciągnąć. Miał ktoś podobne objawy i jest w stanie coś doradzić.? 
    • Przez mad
      Witam, jak myślicie jest warta tych pieniędzy?
      https://www.olx.pl/oferta/renault-103-54-idealna-4600-motogodzin-przedni-podnosnik-2000rok-CID757-IDpc7Vt.html#bf9723de99

Oprócz opon to chyba wszystko w porządku. Siedzenie całe, podłoga niepoprzecierana, może i prawda.

• Przez Krzysztoflewandowski36
      witam mam pytanie odnosnie oleju agrofarm utto ln czy bedzie odpowiedni do skrzyni biegow.
      133.14 mala pomylka
    • Przez tomaszek-c360-3p
      Witam, mam pytanie, mianowicie jak można w inny sposób podłączyć ładowacz czołowy do renault 103-54 bo mam podpięty pod tylnie gniazda wyjście i powrót z ładowacza a trzeci wąż powrót do skrzynii (rozdzielacz przy ładowaczy na joystik na 3 węże) a potrzebne są mi dodatkowe gniazda. Mozna podpiąc rozdzielacz prosto do pompy a powrót dać do rozdzielacza ciągnika a trzeci wąż zostawić jak jest (powrót prosto do skrzyni) ? nic się nie stanie z rozdzielaczem tura lub ciągnika?
      I jaki pług obrotowy wybrać na ciężkie i gliniaste ziemie? uciągnie 4 skiby obrót?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.