Zaloguj się, aby obserwować  
Damian2302

pług do ciągnika 95 koni

Polecane posty

Damian2302    4

chciałbym sie dowiedzieć co o tym sądzicie,myśleliśmy nad 4 zawieszanym kverneland> piszcie


Case jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

A to ma bys plug obracalny czy sztywny? Masz juz konkretny ciagnik do niego?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek111    1

Witam

Ja polecam pług firmy pottinger mam 4 obracaną pottinger S-35 i jestem zadowolony jest dużo tańszy niż keverland jak kupowałem to keverlad w takim samym wyposażeniu był o 6-8 tys. Euro droższy

 

Ja bym nie kupił zwykłego tylko obracany a do twojego ciągnika to pewnie 3 obracana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

@ jacek on chce zagonowy pług. mysle że ten kverenland byłby swietny dla ciebie, a jak masz lekkie ziemie to kto wie czy 5 by nie uciągnoł


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrok18    1

witam jeśli 95 km to tylko obracany i oczywiście pottinger jak kolega wyżej doradził lub kverland 4x45 obracany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

gosc chce plug zagonowy, wiec dlaczego doradzacie w obrotowkach.

wiekszosc zachodnich plugow (nowe to chyba wszystkie) jest przestawialna szerokosciowo, wiec nie wiem po co doradzacie 4x35, wlasnie nalezy odradzic plug bez mozliwosci przestawienia.

wybor do ciagnika pod 100 KM jest bardzo prosty, jak ma ciezkie ziemi to 3 korpusy, jak lekkie to 4, a jak ma mieszane to mozna sprobowac 3+1 :D

bardzo wazny jest dobor wyposazenia, pod ktory mozna wybierac producenta plugu, np. przy zabezpieczeniu mechanicznym pod uwage bym bral lemkena i kvernelanda, przy zabezpieczeniu kolkowym GB, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzejko    0

nie przesadzajcie, 4obrotowe to za duzy ciezar na jx95.ja radzilbym pottingera servo25 3x48.nie to ze jx nie poradzilby sobie w orce 4skibowym plugiem ale trzeba go przeciez obrocic a ten ciagnik do ciezkich nie nalezy i moze nim szarpac.ja wlasnie czekam na servo25 4x45 do mojego 611LSA,mam juz dosc latania z atlasem4x35;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian2302    4

Dzięki za bardzo trafne rady dużo mi to pomorze przy wyborze pługu,wezme chyba kverneland 4x45 ponieważ nie mam ciężkich ziemi a case powinien sobie poradzic.pozdrawiam


Case jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Skoro chcesz zagonowy to ja polecam 4x45. Ten Case da sobie z nim radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, ja myśle ze 4 obracaną kvernelanda, 4x45, mam ibisa 4x35 i śmigam ursusme 1014 bez zadnego ale, i mama ziemie 3,4,5 klasa. 4obracalna


Pozdrawiam wszystkich rolników z AF:D
Liczy sie siła i potęga Ursus 1014, Deutz Fahr Agrotron 130 i Claas Tucano320
Moc i Wytrzymałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszRol    0

Ja sam posiadam 4 skibowy pług zagonowy firmy Wirax i jestem z niego bardzo zadowolony więdz ci go kolego polecam.


Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Ja proponuje 4 skibowy pluzek KVERNELAND AB 100 spokojnie poradzi


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ronnie1018    0

Z Unii Grudziądz, radze ci 4 x 40 resorowany jeśli masz kamienistą ziemię, a jak bez kamieni do większe skiby. Lepiej wziążć mniejszy do tej mocy bo w orce będziesz jechał szybciej. mój sąsiad ma 5 x 40 i pronarem 1025a ma co ciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez koks85
      Panowie który z tych? 4 zagonowa. 
      Unia tur 
      Agromasz pj4
      Akpil mix 40
      Którys można powiedzieć, że bardziej się wyróżnia na plus? 
       
    • Przez Maksol
      Witam mam pytanie jaki pług byłby najlepszy do ciągnika mtz 892.2? (Trochę gliny,torfu i piachu)
      PS.Tylko nie ażurowy
    • Przez krzysiek323i
      Witam. Przychodzę z pytaniem czy tą wierzyczkę można jakoś ustawic "pochylić" żeby pług bardziej wchodził dłutami? Obecnie podczas orki jest bardzo pochylony na odkładnie. 

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj